Ovo sam slušao uživo na koncertu

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Prvih 10-ak minuta sam tapkao u redu za jebene :smile:tokene, Plant sjajan . Prodigy su bili isto veče, nisam ih gledao - bio na nekoj maloj bini, slušao rege.
Robert Plant & SS - Whole Lotta Love - EXIT Festival 12/07/2007
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
Sjajan koncert, značajan za istoriju muzike ovih prostora... zvao se "Sastanak na vrhu", a na istoj sceni nastupili su
Arsen Dedić, Bora Đorđević i Zoran Predin. Tada, i nikad više. :(
U okviru festivala "Mesam", u Sava Centru 1989. godine.
Potrudiću se da postavim ceo, jer vidim da nema, a ja imam. :)

 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Samo napred, pridruži nam se. ;)

Nisam ni znala da postoji neki snimak s ovog koncerta na YT. Bilo je to davne 1990. godine (pred kraj moje srednje škole) na stadionu "Galenike". Moj tada najbolji drug i ja smo uspeli da ubedimo tipa na ulazu da nas pusti na jednu kartu jer, toliko smo imali para. Što reče Radja, suze mi pođu kad se setim... a bilo je baš slatko. :)

Tina Turner
Ne znam da li ima na Youtube, ali imam ja moj snimak. Mada nije neki kvalitet, jer je iz velike daljine i sa strane sam bio.

A što se tiče koncerta Tine Turner, bio sam tada. U Zemunu bio. A ja bio u vojsci na V. Akademiji na Banjici dežurni. I zamolio druga da me odmjeni na dežurstvu, a da ne otkrije niko. Možete zamisliti koliko sam bio daleko od stadiona u odnosu na kasarnu. Ali bio sam rješio, pa makar sutra odležao tzv. Pritvor
Bilo je to 19.avgusta 1990.godine.
Sjećaš li se kako se Tina 3 puta presvlačila?
Joj, šta bih dao za onaj doživljaj opet.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
Bilo je to 19.avgusta 1990.godine.
Sjećaš li se kako se Tina 3 puta presvlačila?
Joj, šta bih dao za onaj doživljaj opet.

Naravno da se sećam, priredila nam je spektakl za pamćenje. ;)

Nemam mnogo vremena, pa neću sad da tražim nešto starije. Mada, i nemam repertoar kao Torpedo, ja sam mnogo više slušala domaće izvođače svih žanrova, od klasike, preko roka, do džeza i bluza.
Evo nečeg iz ove godine, 1. februara 2015. na Kolarcu bio je fantastičan koncert dvojice sjajnih pijanista, Vasila Hadžimanova i Bojana Zulfikarpašića. Kolarac prepun, kakvog ga ne pamtim. Koncert, zaista, ZAISTA, zaista sjajan! :)

 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
The Pogues - Dirty Old Town - Zagreb 14.07.2011.
The Pogues - Fiesta - Zagreb 14.07.2011.
Nisam puno očekivao od matorih:D pijandura ali... dobar koncert.
Užasno vruće - sreća pa sam bio lociran na metar od onog malog što toči pivo:p

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
"Simply Red" 2009. godine na Kalemegdanu, na košarkaškim terenima.
Sećam se da je bilo pakleno vruće i strašno velika gužva. Bila sam sama, i stalno sam imala utisak da mi neko diše za vrat. :D
Pre toga imali su sjajan koncert u hali Pionir, valjda dve godine ranije, ali sa tog koncerta na YT nema ničega. :(

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
I još malo Arsena...
Ovo su moji snimci. Slušala sam ga uživo više puta, ali sam samo na ova dva koncerta uspela nešto i da snimim.
I još jednom, genije, hvala za sve. :give_r:

Beograd, Sava Centar, 09 05 2010.
Koncert sa simfonijskim orkestrom i još nekoliko gostiju. Potpuno neverovatan!


Beograd, Festival Mikser, 25.05.11.
Koncert je održan na otvorenom, jer Mikser tada još uvek nije imao svoj prostor, nego su koristili prostor Žitomlina na Vilinim vodama. Bina je bila postavljena odmah pored Dunava i pratio ga je samo Matija, ali bilo je sjajno, kao i uvek.

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.003
Nešto sveže, od sinoć, i moje. :)
Izvinjavam se što snimak malo skakuće, nisam u stanju da stojim mirno dok slušam omiljeni bend.
lt2LjW9.gif


Belgrade Beer Fest 2015.
"Galija"
iU5HQhA.gif


 
Natrag
Top