Ovo sam slušao uživo na koncertu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Već neko vreme razmišljam o ovoj temi, otkad je Torpedo ponovo aktivirao, ali ja sam već toliko svojih snimaka sa koncerata postavila, da se plašim da ću biti dosadna.
'Ajde nešto što nije moje, i što je bilo davno...

 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Već neko vreme razmišljam o ovoj temi, otkad je Torpedo ponovo aktivirao, ali ja sam već toliko svojih snimaka sa koncerata postavila, da se plašim da ću biti dosadna.
'Ajde nešto što nije moje, i što je bilo davno...

nisi dosadna, kome je muzika još dosadna, a ako ih ima takvi ne zalaze u ovaj podforum :D
još sam pod utiskom
Vlatko Stefanovski trio - Uci me majko, karaj me [ARLEMM 2015
u suštini mislim da ne može da se poredi studijsko izvođenje i ono sa koncerta, bilo ko da je u pitanju, drugačije je kad čovek ima povratnu informaciju, naravno samo pravi umetnici :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Naravno da ne može. A što se Vlatka tiče, slušala sam ga uživo više od 30 puta, u svim varijantama. Veruj mi da nikada ne može da mi dosadi, a "Leb i sol" je jedan od bendova koji nikada neću prežaliti. :(
Elem, kad je sam on u pitanju, na svim koncertima volim da budem dovoljno blizu da mu vidim lice. Svaki ton koji odsvira njemu prvo pređe preko lica... :) OBOŽAVAM GA!

 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
A meni se nije svidio:D
Ne volim sjediti na koncertu (u parteru su bile stolice) atmosfera pozorišna - poslije 10 min sam ustao, otišao na kraj sale i stojao kod izlaznih vrata. Jednostavno prevelika sala za tu vrstu muzike, Cohen je bio dobar, band sjajan ali....volio bi ga pogledati u nekoj kafani:cool:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
...volio bi ga pogledati u nekoj kafani:cool:

To ako ga nađeš u nekoj taverni na Hidri. ;)
Meni je bio sjajan, iako uopšte ne volim arenu. Očarana sam i likom i delom. :)

Još neko koga obožavam. :)
Srećna sam što sam ga čula baš tada, jer to je bio njegov poslednji koncert u Beogradu, opet u areni, 29.05.2011.
Joe Cocker

 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Svaka čast za ove velikane.
Dok se nakanim pa i ja izbacim snimke od prošle godine sa koncerta '90-te. To su mi jedini snimci koji su ostali sačuvani, nažalost.
A bilo je raznih, što slika, što video snimaka, od kraja '80-tih pa do nedavno.
Bravo na ovom divnom podsjećanju.
Tačno mi suze pođu od emocija i sjećanja na stare hitove.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Čudno veče, dva koncerta u isto doba
Očajna posjeta, koncert ne tako loš
Lenny Kravitz - Banjaluka 23.07.2009.
Na žalost stigao na sami kraj, prepuno (ulaz besplatan :) )
Kosheen "All in my head" Demofest 2009
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Dok se nakanim pa i ja izbacim snimke od prošle godine sa koncerta '90-te. To su mi jedini snimci koji su ostali sačuvani, nažalost.
A bilo je raznih, što slika, što video snimaka, od kraja '80-tih pa do nedavno.

Samo napred, pridruži nam se. ;)

Nisam ni znala da postoji neki snimak s ovog koncerta na YT. Bilo je to davne 1990. godine (pred kraj moje srednje škole) na stadionu "Galenike". Moj tada najbolji drug i ja smo uspeli da ubedimo tipa na ulazu da nas pusti na jednu kartu jer, toliko smo imali para. Što reče Radja, suze mi pođu kad se setim... a bilo je baš slatko. :)

Tina Turner
 
Natrag
Top