Otkrivenje 13:17

Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Mrsavkicu..Ne možeš da dokažeš svoju tvrdnju koja je bila razlog da reaguješ na moje mišljenje da od Isabelete možemo naučiti kako se komunikacija među ljudima može odvijati, bez obzira na njihove svjetonazore. Svi razlozi koje si pokušao da nađeš i navedeš, samo su tvoje projekcije, koje, kao što sam rekao, nemaju nikakvo utemeljenju u realnoj stvarnosti.

adrijane,ti si nema sumnje revnostan pravoslavac,takog sebe pamtim dok sam bio u tome ili na tom brežuljku a kad sam se popeo na brdo onda sam video nedostatke sa tog brežuljka nevidljive.


Jure, on je na brdu ....osim kad se spusti među svoje ovce. Ali, u principu, on vidi i on zna. A znaš i sam da je to brdo iznad oblaka i da na njemu neki ljudi žive i nema teorije da ih netko uvjeri da siđu. :)




mrsavkic: tema "zablude tradicionalnog hrišćanstva" post 218. mislim prilog na you tube od adrijana. mislio sam da ti si mogue to video oko priloga za papu. isabelita nije baš bila zadovoljna postom i priologom jer nije očekivala od adrijana pravoslavca taku stvar izgleda.

Ne očekujem ja ništa od pravoslavaca, (pa ni od Adriana) ni jednu lijepu riječ za Papu. Vjerojatno se ne bi osjećali kao pravoslavci da učine tako što. Ali, za taj video o Papi sam priložila komentare drugih pravoslavca koji također kažu da je lažan. I što ja sad imam više govoriti o laži? Ti češ imati, pa samo izvoli...

nije očekivala njegovu budnost i realnost.

E, vidiš jesam, očekivala sam i to sam mu rekla, neka drugi put provjeri. Od svih mi se najviše svidio Šarrdy. On je napisao da je papa za njega brat u Kristu. Pošteno! Nisi ti razumio Adriana, ili to ne želiš.
Adrian je dosta realan i kad napiše "da papa nije centar sveta" - to je istina, jer nije. Kao što znaš on ne piše bljuvotine u tvom/vašem stilu: Papa-antikrist, Papa -zvijer, nego je s tim videom htio pokazati da smo heretici, naravno, sasvim krivo i bez veze...Ah, čuj, ne može ni on sve znati. Ali, to ću ja s njim riješiti.
Nego, jesi li snimio koji novi video za Youtube? Pa, što čekaš?
:D
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@izabela
nemoj tako krajnje podrugljivo pisati o bratu savkiću
več to ti je mana velika i govori, tj. ne samo da govori nego jasno pokazuje koliko duh Kristov nije u tebi
u Evanđelju nisam ama baš nigdje vidio da se Spasitelj rugao nekome

radije prouči ovaj Biblijski citat:
Nego lude svijeta izabra Bog da posrami mudre, i slabe svijeta izabra Bog da posrami jake;
i neplemenite svijeta i prezrene, izabra Bog, i ono što nije, da uništi ono što jest,
da se nijedan smrtnik ne bi hvalio pred Bogom.
Prva poslanica Korinćanima 1:27-29

istina da je naš brat-kolega savkić na brdu, ali na krivom
još uvijek ima vremena i nade da siđe s tog brda i popne se na Stijenu
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Jure, on je na brdu ....osim kad se spusti među svoje ovce. Ali, u principu, on vidi i on zna. A znaš i sam da je to brdo iznad oblaka i da na njemu neki ljudi žive i nema teorije da ih netko uvjeri da siđu. :)






Ne očekujem ja ništa od pravoslavaca, (pa ni od Adriana) ni jednu lijepu riječ za Papu. Vjerojatno se ne bi osjećali kao pravoslavci da učine tako što. Ali, za taj video o Papi sam priložila komentare drugih pravoslavca koji također kažu da je lažan. I što ja sad imam više govoriti o laži? Ti češ imati, pa samo izvoli...



E, vidiš jesam, očekivala sam i to sam mu rekla, neka drugi put provjeri. Od svih mi se najviše svidio Šarrdy. On je napisao da je papa za njega brat u Kristu. Pošteno! Nisi ti razumio Adriana, ili to ne želiš.
Adrian je dosta realan i kad napiše "da papa nije centar sveta" - to je istina, jer nije. Kao što znaš on ne piše bljuvotine u tvom/vašem stilu: Papa-antikrist, Papa -zvijer, nego je s tim videom htio pokazati da smo heretici, naravno, sasvim krivo i bez veze...Ah, čuj, ne može ni on sve znati. Ali, to ću ja s njim riješiti.
Nego, jesi li snimio koji novi video za Youtube? Pa, što čekaš?
:D
video ćeš gledati na sudu ako se ne bi probudila.možda će ga pogledati onaj koji treba nebo. možda bi u međuvremenu tvoja prava vera mogla da objasni kako jovan krstitelj poseduje 16. isceliteljskih ruku? intelektom ili verom? ili da li je lopov već moguće ozvaničen ako je nađen u krađi novca u sefu pre nego se utvrdi samo koliko je u sefu manjak para?

http://www.youtube.com/watch?v=Jn4oi8p3JWA
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=hyXYYGQAhRY
[/URL]
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
video ćeš gledati na sudu ako se ne bi probudila.možda će ga pogledati onaj koji treba nebo. možda bi u međuvremenu tvoja prava vera mogla da objasni kako jovan krstitelj poseduje 16. isceliteljskih ruku? intelektom ili verom? ili da li je lopov već moguće ozvaničen ako je nađen u krađi novca u sefu pre nego se utvrdi samo koliko je u sefu manjak para?

Man of God-Sveto mesto ( Part 1.) - YouTubeMan of God-Sveto mesto (Part 2.) - YouTube

Ajde, ne glupiraj se.
Na sudu ću gledati Božje lice i hvala Bogu da će me suditi Bog, a ne netko drugi, čak ni moja rođena majka.
Zašto da se bojim Boga koga nastojim ljubiti svim srcem?
I za ljubav Božju, poštedi me svojih videa.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Ajde, ne glupiraj se.
Na sudu ću gledati Božje lice i hvala Bogu da će me suditi Bog, a ne netko drugi, čak ni moja rođena majka.
Zašto da se bojim Boga koga nastojim ljubiti svim srcem?
I za ljubav Božju, poštedi me svojih videa.
video se ne kača uslovno tebi samo,kao što ni post ne ide samo tebi. ljubiti Boga svim srcem je daleko od priznanja ustima.
strašno je izaći pred Boga živoga. onaj ko ide na sud za njega to važi. nebo i zemlja će bežati od njegova lica,a ti kažeš pevaćeš ogrnuta samo idolima ništa ti više ne treba od toga,i uzdanjem na antihrista.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
video se ne kača uslovno tebi samo,kao što ni post ne ide samo tebi. ljubiti Boga svim srcem je daleko od priznanja ustima.
strašno je izaći pred Boga živoga. onaj ko ide na sud za njega to važi. nebo i zemlja će bežati od njegova lica,a ti kažeš pevaćeš ogrnuta samo idolima ništa ti više ne treba od toga,i uzdanjem na antihrista.

Samo ti pazi na sebe. Ne znaš drugo nego pričati o Antikristu i druge nazivati idolopoklonicima.
Osim toga, tko si ti? Gdje ti je crkva i tko stoji iza tebe? Tko te je poslao? I tko te sluša? Nitko.
I završili smo razgovor.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
@izabela
crkva nije građevina
Kristova crkva su ljudi okupljeni vjerom, dvoje ili više

Jer gdje su dvojica ili trojica sabrana u moje ime, tu sam i ja među njima.
Evanđelje Matej 18:19-20
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Samo ti pazi na sebe. Ne znaš drugo nego pričati o Antikristu i druge nazivati idolopoklonicima.
Osim toga, tko si ti? Gdje ti je crkva i tko stoji iza tebe? Tko te je poslao? I tko te sluša? Nitko.
I završili smo razgovor.
tvoj govor govori dovoljno razumnima. iskaš crkvu. to su i Hristu zamerili a i apostolima. to što ti zoveš crkvom nije crkva. spedy ti je rekao. crkva je čovek pojedinac. identifikacvija je jasna. svetzi Duh svedoiči našemuduhu da jesmo ili nismo crkva živoga Boga. crkva idola nije crkva živoga Boga. to što tebe muči i vodi na sud i ognjeno jezero to te gnevi. ali to je pokazano kod takih u otrkvenju 9 gl. idoli su strašna kuga i taki ljudi ni u najvećem udaru gneva velikih nevolja neće se raskajati da im se klanjaju.mesto da te zastraši da se kaješ i tražiš Hrista a ne crkvu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
brate mili mrsavkicu
ovdje malo grešiš
nemože crkva biti pojedinac, nego tamo gdje je dvoje ili više ljudi
nemoj pobijati jasne rijeći Kristove
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
brate mili mrsavkicu
ovdje malo grešiš
nemože crkva biti pojedinac, nego tamo gdje je dvoje ili više ljudi
nemoj pobijati jasne rijeći Kristove
ne pojedinac ,nego Gospod ide dotle da kaže da ako se čak taj jedan odrekne Njega po Reči,on se sam sebe ne može odreći,ili stvoriće nove vernike od kamenja. kada pavle kaže vi ste crkva živoga Boga ako Duh Božji prebiva u vama onda on misli isključivo na pojedinca,a naravno d a će svaki jedan ići ka zajedništvu sa drugim,jer je Bog uspostavio zajedništvo svetih. ja sam akcenat stavio ko su ti malo stado,svaki jedan dakle koji prima svetoga Duha i drži reč Hristovu. stado je od takih sastavljeno.koji samo mogu raspoznati Hristov gkas pastira ne i tuđinski. ne i glas neke generalne konferencije ili biskupa episkopa itd. koji uče drugačije pa ma biloi ne znam ko,jer kod Boga nema gledanja ko jeko.
 
Natrag
Top