Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
5
Pozdrav ljudi. Naime treba mi mala pomoć oko otključavanja mio spirit 6900 lm uredjaja. Nisam siguran kako da to uradim pa ako je neko raspoložen da postavi potrebna uputstva i softvere. Hvala unapred. Da napomenem da sam probao sa visual_GPS i nisam postigao ništa.

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.125
Najpre ne postuj na svim forumima, drži se jednog :)

Taj Mio najpre mora da otključaš. a taj model je prilično problematičan. Serija 6xxx (kao i 7xxx/8xxx) nema implementiranu sistemsku podršku autorana sa SD-a, pa tako ne može ni da se otključa na ovaj način.
Jedino ostaje manipulacija sa intrernim softverom, što je vrlo nezgodno. Videću ako mogu da iskopam po bekapima gde sam sačuvao (ako sam sačuvao) te fajlove, ako neko u međuvremenu ne postavi.

Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
5
Najpre ne postuj na svim forumima, drži se jednog :)

Taj Mio najpre mora da otključaš. a taj model je prilično problematičan. Serija 6xxx (kao i 7xxx/8xxx) nema implementiranu sistemsku podršku autorana sa SD-a, pa tako ne može ni da se otključa na ovaj način.
Jedino ostaje manipulacija sa intrernim softverom, što je vrlo nezgodno. Videću ako mogu da iskopam po bekapima gde sam sačuvao (ako sam sačuvao) te fajlove, ako neko u međuvremenu ne postavi.
Hvala puno, već sam se zabrinuo da sam glup i ne znam da čitam uputstva

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
504
@radebudimir
Raspakujsa 7zip stavi na karticu i probaj
Ovo je za Mio Spirit 6900 MP3 otključan meni sa sd kartice
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Uglavnom ako se ne pojavi drugačiji meni kada restartuješ Mio pošalji mi device xml document koji se nalazi na root My Flash disk

Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
5
@radebudimir
Raspakujsa 7zip stavi na karticu i probaj
Ovo je za Mio Spirit 6900 MP3 otključan meni sa sd kartice
[Hidden content]

Uglavnom ako se ne pojavi drugačiji meni kada restartuješ Mio pošalji mi device xml document koji se nalazi na root My Flash disk
REŠENO sad samo da nadjem odgovarajući iGO. HVALA PUNO, potrebno je samo raspakovati folder SD na kartici.....

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
504
A imaš na prvoj strani Kia verziju
Bitno je da napraviš naziv iGO foldera Primo_Kia i unutra Primo da se ne zezaš sa putanjama u programu
Ali evo frišak upload samo raspakuj:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
5
Bitno je da napraviš naziv iGO foldera Primo_Kia i unutra Primo da se ne zezaš sa putanjama u programu
Da ovaj fajl koji si mi poslao, samo SD se raspakuje na karticu. Problem je jedino što moraš pri pokretanju izvaditi pa vratiti karticu, ali je to najmanje.sad muku mučim sa iGO da postavim da radi, odnosno da nadjem prvo verziju koja može na ovo čudo

Ali evo frišak upload samo raspakuj:
[Hidden content]
Sve funkcioniše...hvala još jednom. Samo još koja je najnovija nadogradnja karti, pošto ovde ima samo BiH