Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
504
Iz foldera SD.Kartyara.MioSpirit_7500-hozP2.0_KIVALO
staviš sadržaj na sd karticu
i onda u folder Mobilernavigator staviš sadržaj iz PrimoHonda civik (zadržiš sys koji je ovdje u paketu)

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
123
Ipak nisam nista ni pokusao oko igo-a, post nisam trenutno imao nijednu memorijsku karticu video sam u medjuvreenu da ima ipak lifetime update pa sam odradio update i deluju karte sasvim pristojno. Hvala u svakom slucaju.

Učlanjen(a)
21.03.2012
Poruka
8
Pozdrav,ne mogu da nadjem a search mi ne daje nikakav odgovor,da li postoji način da se otključa Prestigio Geovision 5700HD?Samo zbog apdejta mapa,ima neke iz 2015,a nemam način da ih apdejtujem.Hvala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Član
Učlanjen(a)
29.09.2011
Poruka
47
Pozdrav,ne mogu da nadjem a search mi ne daje nikakav odgovor,da li postoji način da se otključa Prestigio Geovision 5700HD?Samo zbog apdejta mapa,ima neke iz 2015,a nemam način da ih apdejtujem.Hvala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
@offline71
Geovision 5700HD uopšte nije zaključan. Jednostavno ga povežeš sa PC pomoću USB data kabla i PC će ga prepoznati kao obični USB. A ako su ti mape na SD kartici onda je još jednostavnije.

Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8
Moze li se sta uraditi sa BECKER TRAVEL ASSIST Z 108?

Ima na sebi Becker ali mape su zadnji put update 2009 :( i ja vidim uredjaj preko USB ili Content managera i mogu ubaciti mape i sve ali logicno nema licenci.

Ima li sanse da se nadje licenca ili moze li se neki iGo PRIMO ubaciti u njega?

Hvala

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.124
Nema licenci. Kod originala ne možeš korstiti tuđe licence, mora tačno određene za uređaj, softver, region, period....

Zameni softver, tj. zameni glavni exe narednim
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
potom stavi željene mape i njihove licence, uz regularna ograničenja starog iGO softvera

Tnx @Goldibear

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
504
Da.
Nemoguće samo licencom dobiti rješenje
Mora se i iGO.exe zamijeniti sa krekovanim iGO.exe

a samo je pitanje hoćeš li sa kartice ili interne rješenje:

Sa interne, ne možeš ništa zeznuti:

Becker Z203 (REVO2, Primo,TMC,TRUCK, Novi Minishell)
Becker.jpg

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
A evo i sa kartice samo kopiraš i upališ:
Becker Z204 (sa kartice)
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Ok, ako ćeš sa interne u folderu Primo3 ima samo Lang i sys. tu ubacuješ PrimoHonda a imaš na prvoj strani...

Poslednja izmena: