Šta je novo?

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.123
Stavio si pogrešan lang/voice fajl (najverovatnije za NextGen), to dovodi do blokiranja iGO softvera.

Dovoljno je sposoban uređaj da tera Civic varijantu, ništa nećeš dobiti sa KIA-om.

Port i Baud su već podešeni za Prestigio.

Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
504
Da Bocky u pravu si za port i baud

A kada klikneš meni ako je jedan kružić pun kao na slici to je znak da je port i baud pravilan
f06edb8e5b3d4e786430a02e06386ab0.jpg

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
86
- jeste pogresan voice....sada ucitava ok;
- jeste pun jedan kruzic i definitivno mora da se pridje prozoru ili izadje napolje da bi uhvatio signal (stavio sam HERE mape 2020);
ne znam koje su mape najbolje za ovu vrstu uredjaja?

Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.123
Prijem signala jako zavisi od vremenskih uslova. Oblaci, vetar...pa i aktuelna lokacija mogu da budu nepovoljni.
Takođe kod takvih uređaja, ugrađena antena nije namenjena za neki ekstremni prijem. Dizajnirani da stoje na šoferki jelte, da kažemo da imaju čist pogled na nebo. Prijem je OK.
Mape nisu bitne za uređaj, samo za softver. Nebitno je koje koristiš, svodi se na lični afinitet i predubeđenje.

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
86
hvala vam puno, uspeo sam da vratim uredjaj u normalu i sada radi stabilno....eto nisam ni znao da jedan voice moze potpuno da blokira samu aplikaciju.

hvala jos jednom!!!!

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.123
Da, premijum varijanta
Mislim da ga pokrivaju one WinCE licence, Becker ima svoju (Becker_Traffic_Assist_Europe)

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
123
Uhhh, nisam siguran sta treba sa ovim fajlovima da radim. Koliko sam video treba da se otkljuca SmartST_CE.exe