Oskar Savić sramota za Srbiju

Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
65
Voditelj jedne televizije O.A. nije vredan ni ime da mu spomenem se javno ruga i ismeva osobe sa invaliditetom u svom pojavljivanju kao Oskar Savić.
Šta vi mislite o tome?
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
pa da je neumesno jest ... i upravu je potpuno ... nista nije "smislio sam" nego je sve kopirao ...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Takve budale često zadesi sudbina ljudi kojima se podsmevaju... Neko to od gore vidi sve...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Kao prvo on je kopirao kompletno jedan američki Show...
Kao drugo, po meni je on veći retard jer izigrava retarde, a to nije smešno, kada zdrav i prav čovek javno glumi umno poremećenu osobu... :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ne gledam emisije gde se pojavljuje Oskar (Inače volim Ognjena Amidzića kao medijsku ličnost.).
Meni je takav oblik zabave- prost, i kada je naš i kada je stran! Meni je i Borat odvratan... I skrivene kamere su mi...

Do duše ja sam više fan engleskog humora tako da mi je ovo sve banalno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
65
Čekaj, mislim da te nisam baš najbolje razumeo,....gde to on ismeva osobe sa invaliditetom....?

Evidentno je da on glumi mentalno zaostalu osobu (osobu sa Daunovim sindromom mislim da se tako zove to oboljenje nisam sto posto siguran) ali takvo glupiranje i takvo njegovo ponašanje za mene je degutantno i deprimirajuće i ne mogu to nikako drugačije to da protumačim nago kao ismevanje.Svojevremeno su i psiholozi na televiziji ukazivali na taj njegov nehumani čin,a i udruženja za pomoć osobama ometenim u razvoju žestoko su kritikovali taj njegov tzv. šou.Meni je samo žao što u Srbiji ljudi neosuđuju to njegovo ismevanje i ruganje,nego im je sve to zabavno,naravno svako ima pravo da zauzme svoj stav ja sam svoj obrazložio.
Ne mogu ni da zamislim kako se osećaju roditelji čija su deca ometana u razvoju kada na televiziji (pink a koja bi druga) ugladaju O.A (čoveka bez imalo savesti) u ulozi Oskara.
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
24
ma budala... Amidzic je jos jedan dokaz da ljudi rade sve i svasta za pare.
Takodje, sam taj vid zabave (grand i sl.) je totalno trivijalan i neukusan... po meni je dovoljno pogledati bilo koju emisiju sa doticne televizije i odmah shvatiti koja im je ciljna grupa gledalaca.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Evidentno je da on glumi mentalno zaostalu osobu (osobu sa Daunovim sindromom mislim da se tako zove to oboljenje nisam sto posto siguran) ali takvo glupiranje i takvo njegovo ponašanje za mene je degutantno i deprimirajuće i ne mogu to nikako drugačije to da protumačim nago kao ismevanje.Svojevremeno su i psiholozi na televiziji ukazivali na taj njegov nehumani čin,a i udruženja za pomoć osobama ometenim u razvoju žestoko su kritikovali taj njegov tzv. šou.Meni je samo žao što u Srbiji ljudi neosuđuju to njegovo ismevanje i ruganje,nego im je sve to zabavno,naravno svako ima pravo da zauzme svoj stav ja sam svoj obrazložio.
Ne mogu ni da zamislim kako se osećaju roditelji čija su deca ometana u razvoju kada na televiziji (pink a koja bi druga) ugladaju O.A (čoveka bez imalo savesti) u ulozi Oskara.
OK, može i tako da se gleda.....a sad ti meni reci, jel treba zabraniti sve viceve koje "ismevaju" neku određenu grupu ljudi.....
 
Natrag
Top