Oskar Savić sramota za Srbiju

Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
65
OK, može i tako da se gleda.....a sad ti meni reci, jel treba zabraniti sve viceve koje "ismevaju" neku određenu grupu ljudi.....

Viceve ne može niko da zabrani oni će uvek postojati,mogu da zabrane stampanje knjižica sa vicevima ali oni će se uvek pričati a priča ne može da se zabrani,dok dotična emisija ili šou može jer se prikazuje na televiziji koja mora da poštuje određena pravila definisana zakonom (a čini mi se da ih nije ispoštovala), a i iza njega se kao autor i glavni akter potpisuje O.A.,možda bi i bila zabranjena da iza svega toga nestoji ružičasta televizija.Odavno se zna da RRA neradi svoj posao kako treba pa me zato i nečudi da ovakav vid emisije još postoji,šta više pre neki dan sam pročitao na netu da je Oskar vodio nacionalni dnevnik na pinku i da je čak razgovarao sa nekim političarima pa to je tek strašno.Sad čujem da postoji neki Oskar kabare koji gostuje po Srbiji i da je posećenost veoma dobra e to me užasava.
Možda ja o svemu tome imam pogrešan stav možda ja grešim pokazaće vreme.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
OK, može i tako da se gleda.....a sad ti meni reci, jel treba zabraniti sve viceve koje "ismevaju" neku određenu grupu ljudi.....


Zašto ideš sada u totalnu krajnost i porediš neporedivo!?
Bilo je priče o dotičnom voditelju koji se javno eksponira kao retardiran a ne o vicevima...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Zašto ideš sada u totalnu krajnost i porediš neporedivo!?
Bilo je priče o dotičnom voditelju koji se javno eksponira kao retardiran a ne o vicevima...
Dobro, i kao prvo tvorac Oskara nije Ognjen Amidžić, nego je on pokupio foru od jednog američkog lika Ally G se valjda zove

E a sad kad smo već kod eksponiranja, niste razmišljali da to može da dovede i do neke svesti kod ljudi o osobama sa daunovim sindromom ili kako se već zove ta bolest.....pa na kraju i dovede do nekog efekta da se pojave neka nova lečilišta za osobe sa invaliditetom?
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
65
Dobro, i kao prvo tvorac Oskara nije Ognjen Amidžić, nego je on pokupio foru od jednog američkog lika Ally G se valjda zove

E a sad kad smo već kod eksponiranja, niste razmišljali da to može da dovede i do neke svesti kod ljudi o osobama sa daunovim sindromom ili kako se već zove ta bolest.....pa na kraju i dovede do nekog efekta da se pojave neka nova lečilišta za osobe sa invaliditetom?

Ok, to može da izazove buđenje svesti o problemim osoba ometenih u razvoju ali je način malo bizaran,i u ovom slučaju to nije cilj ovog šoua već je cilj samo povećanje gledanosti dotične televizije i sticanje novca.Postoje daleko humaniji načini da se ukaže na probleme osoba sa invaliditetom bilo koje vrste a ne da se glumi osoba sa invaliditetom koja tom prilikom pravi neke gegove,meni se sve to gadi.On da je imao za cilj da skrene pažnju na te probleme, on sam sigurno ne bi pravio takav šou već bi napravio neku ozbiljnu emisiju koja bi se bavila tom tematikom.
Niko nezna šta nosi dan a šta noć.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
51
Zar ste u stanju da pomislite da bi to moglo da izazove nekakvu svest o problemima ljudi sa posebnim potrebama? Pa to ne da nije cilj, već je to svesno odabran motiv zato što dotična volina upravo zna kakva je svest većine, da će to biti zabavno do suza. Kakva svest?!?! Sam oblik zabave koji plasira Pink je sumrak i najmanje trunke ukusa, totalna uvreda za inteligenciju iole normalne osobe. Ako je iko ikada uočio za zadnjih, lupam, 15 godina (ne znam koliko Pink tačno postoji) Pinka nekakvu svest, doprinos kulturi ili nazovite to kako hoćete, može da pije nedelju dana na moj račun. Ja lično ne mogu da zamislim da neko posle gledanja tog sranja počne da razmišlja o sudbini mentalno zaostalih ljudi, mentalni sklop ljudi koji uživaju u "zgodama i nazgodama" njih "dvojice" je takav da im je posle emisije srce puno. Posle toga se ne razmišlja. Živeo sam sa ljudima koji su gledajući taj "šou" i posle svake treće rečenice su uzvikivali - "Ala, kakav car!!!" Nema tu svesti, ostala u drugim pantalonama.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
U pravu si, što se tiče Pinka, mada imaju i oni emisije poput "Sve za ljubav" i "Plesom do snova", ako se nevaram i to su na neki način dobronamerne i humane emisije? A što se tiče Oskara, šta da ti kažem, ko ne voli to da gleda može da ga zaobiđe....
 
Poslednja izmena:
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma sto bi bio sramota ako pravi majmuna od sebe ne moramo se stiditi zbog toga gluposti!!!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Da to sam ti ja rekao na prošloj strani... :roll:

I Šta sa tim? Ako je neko debil onda je OK da ga kopira i da pravi od sebe drugog debila!? :vorred:
Verujem da i sam znaš da je nekad pravljenje "debila" od sebe zabavno za druge ljude....i ne znam šta hoćeš da postigneš s tim pitanjem....pa kolko ima samo komičara koji prave "debila" od sebe?
 
Natrag
Top