*** Original ESD Windows 8.1 Core/Professional x86/x64 ***

Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Skidam win8.1 x64 - Hvala! Jasno mi je i za Rufus! Ali, imam pitatnje: LENOVO ideapad s210 touch ima original win 8 x64 i win se više ne diže. Ništa, ni amblem od MS! Planiram preko USB-a, nakon što ga "sredim" sa Rufusom instalirati nove win 8.1 x64. Pitanje, za konkretni model trebam li nešto podesiti u UEFI-u i da li da obrišem sve particije (ima ih 6! - na nekima piše OEM, na nekima drv - drajver?!) prilikom instalacije ili ??!! Inače koristim win 7 ( i x64 i x86) a laptop je od frendice kojoj je "ušao virus" i od tada ne radi. A na navedeno malo s...e se neće win 7 x64 instalirati jer neće prihvatiti boot secure opciju na disable!
:gl_sigh::assassin:
Hvala na savjetima!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Skidam win8.1 x64 - Hvala! Jasno mi je i za Rufus! Ali, imam pitatnje: LENOVO ideapad s210 touch ima original win 8 x64 i win se više ne diže. Ništa, ni amblem od MS! Planiram preko USB-a, nakon što ga "sredim" sa Rufusom instalirati nove win 8.1 x64. Pitanje, za konkretni model trebam li nešto podesiti u UEFI-u i da li da obrišem sve particije (ima ih 6! - na nekima piše OEM, na nekima drv - drajver?!) prilikom instalacije ili ??!! Inače koristim win 7 ( i x64 i x86) a laptop je od frendice kojoj je "ušao virus" i od tada ne radi. A na navedeno malo s...e se neće win 7 x64 instalirati jer neće prihvatiti boot secure opciju na disable!
:gl_sigh::assassin:
Hvala na savjetima!


Zašto ne pokreneš recovery postojećeg Windowsa...to će prihvatiti...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
A Kako? Probao ali me traži recovery usb disk.


Ako je originalni Windows instaliran a kažeš da jeste onda se recovery pokreće sa recovery particije koja je na disku ali je ti ne vidiš iz normalnog režima rada. Kombinacija tipki za lenovo je sljedeća CTRL + F11 ili ALT + F11. Znači odmah nakon Power tipke pritišćeš ovu kombinaciju. Ali prije toga pogledaj da pored Power tipke nema još jedna mala tipka, ako ima onda ti je ona za recovery...
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
1.260
Kod:
http://serbianforum.org/threads/aktiviranje-windows-8-1-via-skype-13-avgust-post-1.467948/
 
Učlanjen(a)
03.06.2012
Poruka
123
Hvala na odgovoru ,uspeo sam da ga aktiviram sam. Ali svakako hvala puno na windowsku 8.1 koji koristim prvi put.
 
Natrag
Top