Opisi sebe u nekoliko reci..?

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Malo morgen.
Pazi ovo
w972it.gif
, a tek što primam loptu na grudi, ma idi...


Moguće, ali nikako da dođu do izražaja :dntknw::)
E dajem ja golove sa pola terena od 50 m
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Vidim ja da cu morati nekog da :banned:

opisi sebe u nekoliko reci......:stupid:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kad Volim....onda ....Volim yes3

Kad Bijem....onda.....Lete Šnicle yes3
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Kad Bijem....onda.....Lete Šnicle yes3

Nije bas da sam shvatio ali u redu, svako ima neku svoju karakteristiku. Neko "daje golove sa 50 metara", "neko kida na snicle" ali vrlo mali broj ljudi je dao odgovor na temu.

Pokusacu da sam sebe opisem, mada to nece biti to, jer vec sam rekao da bi me najbolje mogao opisati neko ko me poznaje.

Druzeljubiv sam, volim da citam, pisem, crtam, volim pse [imam vucjaka], cuvam ribice, hranim ih, menjam vodu u akvarijumu [to izuzetno opusta], volim da izlazim, prija mi da s vremena na vreme "bacim" koji pasijans i tako ....
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nije bas da sam shvatio ali u redu, svako ima neku svoju karakteristiku. Neko "daje golove sa 50 metara", "neko kida na snicle" ali vrlo mali broj ljudi je dao odgovor na temu.

Pokusacu da sam sebe opisem, mada to nece biti to, jer vec sam rekao da bi me najbolje mogao opisati neko ko me poznaje.

Druzeljubiv sam, volim da citam, pisem, crtam, volim pse [imam vucjaka], cuvam ribice, hranim ih, menjam vodu u akvarijumu [to izuzetno opusta], volim da izlazim, prija mi da s vremena na vreme "bacim" koji pasijans i tako ....

E....kad bi svi bar malo takvi bili.....gde bi nam bio kraj.....yes3.

Ovaj forum bi bio .....Raj.....:yea:.

Izvinjavam se novom članu što sve ovo mora da vidi.....ima nas raznih ovde.....yes3
Neki su tu.....da se zabave i druže...:yea:...neki da pomognu...:yea:..neki da daruju..:yea:..ali nisu svima pobude takve..yes3.
Neki su tu.....da bi se sprdali svemu i svakome.....neki su tu jer uživaju da nekog vređaju pogdnim recima ( jer bolje neznaju )....a tu je i publika.....navijači.....uvlakači.....drugim rečima svasta nešto....sorryyes3.

Da bi neki shvatili poruku....onda moraž biti.... neki put ....vrlo Jasan ( Zato tako i pišem )yes3
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Cupava, tvrdoglava, osecajna, volim more i sve sto je vezano za njega, volim lavandu....:)
Mislim da bi ipak drugi koji me znaju lakse opisali
 
Natrag
Top