Opisi sebe u nekoliko reci..?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Opisi sebe u nekoliko reci..kako izgledas..kakav si po naravi..sta volis da radis..sta ne?
Ja sam plava..brbljiva..volim da se salim..kazu da sam duhovita..iskrena..ne volim kisu..ne volim boraniju..ne volim lazi ..volim da se druzim..volim da se zabavljam..
Kakav si ti?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Au bre Ceco samo nas intimiziraš...

Ja sam blizanac kao i ti,dakle slični smo ,ja sam brinetaš :D
I mislim da nisam brbljiv jer sam stidljiv uvek bio...Ostalo je ,manje više, isto...
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Boje sam onakve kako se ofarbam, znači relativno i ne karakteriše me lično.Imam svoje zube, što je veliki uspjeh. Kad me pitaju šta držiš od živoga, ja kažem : držim muža i četvoro djece. Volim šalu , otvorenost i iskrenost, a mrzim laž i narodnjake. Ej, ovo mi majke mi liči na one oglase za susrete na slijepo.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Ja bih se pokusao opisat ukratko ali to bi bio predugacak post, drugi bi se bunili...yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Izgledam otprilike ovako [fotos je malo star:)]:

0000.jpg

A to kakav sam, to vec i forumski vrapci znaju .....;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Neka,neka,interesuju te samo muski clanovi.
Ali,ne zameram,od njih mozda i budes videla nekog ćara,pa bar odokativno da vidis sa kim imas posla!
izvinjavam se..nije mi bila namera..nisu u pitanju samo muski..mislila sam kakva si ti osoba..? oprosti mi prijateljice..pazicu ubuduce da se ne obracam samo jednom polu...p.s.nije da me zanima..cisto da nam bude zabavno..msm na izgled..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Na prvi pogled delujem rezervisano ili sto bi neki rekli hladno, ali kad se opustim i upoznam drustvo, totalna sam suprotnost. Onda sam vesela, salim se i mnogi kazu otkacena..Uvek je sa mnom zagarantovan lud provod i zabava. Sto se izgleda tice sasvim sam obicna, i sve je na svom mestu. ....:)....
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Imam dugu kovrdzastu kosu, veoma gustu(kao Lidija Vukicevic), cokoladne boje, braun boje oci, volim more i sve sto je vezano uz njega.Volim da se zezam i druzim. Puno radim, malo odmaram.Serbiam forum mi je veliko opustanje.Visoka sam 169....:)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ja bih se pokusao opisat ukratko ali to bi bio predugacak post, drugi bi se bunili...yes3

Ili ti je predugacak ili ti je jezik.....kako god.....bices pocasni clan....afz....:yea:

A, sto se mene tice .....nemam sta da dodam na moju biografiju....dovoljno sam dugo ovdje...da su me svi upoznali....yes3 imam duge brkove kao na slici....yes3
 
Natrag
Top