Opisi sebe u nekoliko reci..?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
macoru ..treba mi vise podataka da mogu da te zamislim..hajde daj jos nesto..hehehe sem brkova..:)
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Dok me ne upoznaju ne vole me bas...ko me upozna obicno me zeli za prijatelja...
Volim da se salim i to na svoj racun najvise...volim zivotinje i djecu mnoooooooooooooooogo...Nisam nikad sebicna sve sto imam spremna sam da podjelim(osim hrane u to ne dirajte):Dtvrdoglava sam jako i veliki sam zivac dobro vracam duplo a zlo trostruko...
I nije bas da je kratko jos nisam sve ni ugurala u ovaj post...sorry
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ajd i ja da se opisem.

Visok [ko vita jela], tanak [ko pritka za paradajz], razrok [levi mi oko bezi od desnog za pola duzine], u ustima trenutno imam 7 zuba [ako ne racunam ona 2 sto ce uskoro da putuju], duga smedja kovrdzava kosa [to ako me ne izvadi nista nece] i sepav u hodu [uglavnom zanosim na levo]. Dalje, volim sve sto nije taboo [to i da hocu ne smem], omiljeni pisac ja [vec 30 godina neotkriveni talenat, mada ima vremena], omiljeni pesma Sa mukom te gledam [ne secam se ko peva], omiljeni film Prohujalo s vihorom.

Za sve ostale informacije, upoznajte me. Ja sam vam sigurni zivotni promasaj, nema sanse da omanete ....;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
140
Opisi sebe u nekoliko reci..kako izgledas..kakav si po naravi..sta volis da radis..sta ne?
Ja sam plava..brbljiva..volim da se salim..kazu da sam duhovita..iskrena..ne volim kisu..ne volim boraniju..ne volim lazi ..volim da se druzim..volim da se zabavljam..
Kakav si ti?

Najbolje je kad te netko drugi opiše. :) Al' hajde, kako izgledam? => Noge do poda, glava na vratu... :D Ozbiljno, SmeđokosaZelenookaVisokaKruška (oblik tijela). :D:dance2: Narav teška... :D Mirna, tiha, povučena, hladna... Samo naizgled. :yea: KAŽU da sam dobroćudna, al' i čudna, vjerovat ću im. :yea: Što volim (raditi), a što ne? Volim fotografirati, ići u kino, voziti bicikl, spavati, oblake, vjetar u kosi, stari domaći rock, sklad, povijest, (grčku) mitologiju, rješavati križaljke, matematiku, informatiku, mačke i sladoled neopisivo. :) Ne volim druženje s usisivačem :???:, cigarete, brzu vožnju, ustajanje prije 12:00 :), folk i folklor, male i mračne prostore, horore, bušenje tijela ;), i mnogo ružnih ljudskih osobina. =)

:)
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Evo Ceca ce to da ucini za mene...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EapFDTcAkGY]YouTube - Svetlana Ceca Raznatovic- Neodoljiv, neumoljiv (Spot)[/ame]
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
U sklopu teme dakle.....

Khm!

Ja sam lud. Totalno. Mogu da ne spavam po 40 sati. Posle toga moram da spavam makar malo, naravno. Inače sam talentovan za mnogo što šta. Politikom se ne bavim, ekonomiju bih zabranio i imam 4 poroka. Hrana, žene, cigarete, voda. Eto.

ps: Inače sam predodređen da zavladam celim svetom, al' samo polako oko toga.... i ne raspričavajte!
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
U sklopu teme dakle.....

Khm!

Ja sam lud. Totalno. Mogu da ne spavam po 40 sati. Posle toga moram da spavam makar malo, naravno. Inače sam talentovan za mnogo što šta. Politikom se ne bavim, ekonomiju bih zabranio i imam 4 poroka. Hrana, žene, cigarete, voda. Eto.

ps: Inače sam predodređen da zavladam celim svetom, al' samo polako oko toga.... i ne raspričavajte!

Da nisi " Overclock-ovo "........yes3
 
Natrag
Top