Omiljena domaca rock grupa

Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
8
meni divlje jagode, a vama?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
PARTIBREJKERS, sto godina u funkciji na "zdravim" osnovama i bez koketiranja sa "novotarijama i trendovima",grupa sa originalnim izrazom i u muzičkom i u tektualnom smislu, izrasla na korenima najboljeg u rokenrolu...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
PARTIBREJKERS, sto godina u funkciji na "zdravim" osnovama i bez koketiranja sa "novotarijama i trendovima",grupa sa originalnim izrazom i u muzičkom i u tektualnom smislu, izrasla na korenima najboljeg u rokenrolu...

Tako je! :)

Dodao bih jos i YU grupa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
PARTIBREJKERS, sto godina u funkciji na "zdravim" osnovama i bez koketiranja sa "novotarijama i trendovima",grupa sa originalnim izrazom i u muzičkom i u tektualnom smislu, izrasla na korenima najboljeg u rokenrolu...
Licno meni su skroz losi.Gostovali su proslo ljeto kod nas u Modrici i skinuli su ih nakon 5 pjesama otpjevanih .Razlog bahato ponasanje .Dosta su me razocarali.Iako mi njihov stil pjevanja dosta odudara od Rock and Roll i vuce neznam ni sam nasta .Ruku na srce imaju dosta dobrih pjesama ali razocarali su me.
Za mene licno Divlje Jagode su najbolji bend na prostoru bivse Juge ali oni su Metal bend ,pa opet jbg nisu rokeri.
Trenutno sto mi paznju privlace su
Hladno Pivo,Bjesovi ,Van Gog,Dubioza Kolektiv,Yu-grupa je standardno dobra,a ni Generacija 5 nije daleko.
Al opet svako ima svoje misljenje i svoj ukus.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Licno meni su skroz losi.Gostovali su proslo ljeto kod nas u Modrici i skinuli su ih nakon 5 pjesama otpjevanih .Razlog bahato ponasanje .Dosta su me razocarali.Iako mi njihov stil pjevanja dosta odudara od Rock and Roll i vuce neznam ni sam nasta .Ruku na srce imaju dosta dobrih pesama ali razočarali su me...

Pa kako odudara od rock and rolla brate moj dragi, a imaju lepe pesme...
pa ja nikad nisam kod njih primetio bahatost...to su bre poprilično skromni ljudi, čove, ortaci ....kako god ih nazvali...
divlje jagode, nisu nikad bile originalna postava, svaki album druga družina...kad kažeš divlje jagode staviš jednako sead lipovača...ostali su prolazni putnici u toj priči...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Krivo je more... Jadno, patetično, žalosno, plačiipičkasto... RnR je "malo" ozbiljnije...

Dodato posle 16 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

"Molitva", "Mesečeva kći", "Ludo i brzo", "Hiljadu godina", "Ono što pokušavam sad"...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top