Omiljena domaca rock grupa

Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
253
nije rock, ali kako da ga ne volim kad je tako jednostavno objasnio šta je zapravo blues, iako ga čak ni ne svira,
ali ga kapira do koske, sam pojam bluza, najbolja definicija koja postoji...hvala onome ko mi je ukazao na poentu pesme i objasnio :( već dugo me "drma" bluz...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Zar je potrebno reći? :D Sve je bilo i biće, samo je Smak neponovljiv. Posle Smaka, tu su Yu Grupa, Leb i Sol, EKV, Time, Atomsko Sklonište, Riblja Čorba, Kerber... SIgurno sam nekoga zaboravio, ali to je u principu to. ;)

Jbt, zaboravih Partibrejkerse... jeres...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.07.2009
Poruka
2.898
[youtube]F6GfZj6UH-E[/youtube]
[youtube]AbeZExcM5vI[/youtube]
[youtube]oyTSq84FpM0[/youtube]
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pa nemam samo jednu omiljenu, imam ih više...
Dok sam bila gimnazijalka, aktuleni su bili Partibrejkersi i to sa pesmom ''Ti nisi Julija, Ja nisam Romeo...'', to nam je bila ''himna'' u to vreme, pa EKV, Ex Yu grupa tog vremena bili su KUD Idioti, koje sam obožavala, a i dan danas..., Azra se pojavila mnogo ranije i njih sam uvek slušala.

E posle toga, polovinom 90'tih kao student slušala sam: Bjesove, Džukele, Blockout, Dža ili Bu, Trulu koaliciju...Bila sam na svim mogućim koncertima u to vreme...Bjesovi su uvek imali najbolji nastup definitivno...Njih i dan danas slušam...

90'te su možda donele turbo folk, ali i novi talas rocka...
 
Natrag
Top