Oholost i Sektaštvo

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A što je s tvojim pravim licem? Miloš Bogdanović bi dijagnosticirao kako si "duhovni đubretar".

A koji to nasrtljivi EGWistički akolita nije "duhovni đubretar"? Koji? Možda oni obični "vernici" koji su u neznanju poverovali lažima kulta "duha proroštva" i nisu takvi, Ali, od akolita i "apologeta" se može videti samo jedno, da su oholi umišljenici koji misle da ih sotonine laži za koje oni veruju da su "evanđelje" čine bolijima od drugih, to je naime njihovo pravo lice.

Pogledajmo načine na koji pišu, na koji način brane svoje blasfemije, na koji način ih šire. Pogledajmo samo na koji način brane svoje ubijanje nerođene dece, i naravno na koji način reaguju kada se neko usudi da im razotkriva sve blasfemije i kontradikcije njihovog "duha proroštva".
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Jesi govorio kako su se podelili po nacijama, ali to nije duh HAC i za to nije HAC odgovorna.
Nisam adventiste povezivao sa nacionalnom pripadnoscu, i nisam unizavao njihovo dostojanstvo govoreci da su svi adventisti zli. Ti jesi poistovecivao veru sa nacijom i nazivao si citavu srpsku i crnogorsku naciju 'zlom', lenjom' i kojesta, baveci se psihologijom i na osnovu religiozne pripadnosti si unizavao nacije jer nisu protestantske..

Ako je srpska, crnogorska, hrvatska ili ma koja druga nacija po tebi 'bedna' i 'neprosperitetna' jer nije protestantska, onda je to direktno krsenje pravilnika i diskriminacija na verskoj i politickoj osnovi. I ne sme biti tolerisano na ovom forumu!

Molio bih te da ovo vise ne cinis, jer cu svaki takav post od sad prijavljivati..

Za razliku od SPC koja ima taj duh, jasno je po izjavama mnogih vladika da je SPC odgovorna za podelu među nacijama.

Opet ti, kada ces prestati da koristis religiju kao pandan za politicke teme? Lepo te molim da prestanes. Zadnji put te upozoravam!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nisam adventiste povezivao sa nacionalnom pripadnoscu, i nisam unizavao njihovo dostojanstvo govoreci da su svi adventisti zli. Ti jesi poistovecivao veru sa nacijom i nazivao si citavu srpsku i crnogorsku naciju 'zlom', lenjom' i kojesta, baveci se psihologijom i na osnovu religiozne pripadnosti si unizavao nacije jer nisu protestantske..

Ako je srpska, crnogorska, hrvatska ili ma koja druga nacija po tebi 'bedna' i 'neprosperitetna' jer nije protestantska, onda je to direktno krsenje pravilnika i diskriminacija na verskoj i politickoj osnovi. I ne sme biti tolerisano na ovom forumu!

Pitanje svih pitanja je ako mu se već toliko sviđaju protestantske države, što se lepo ne pokupi i ode da živi u nekoj od njih. No, on to neće učiniti, jer ni te države nisu "raj" kakvim ga EGWisti zamišljaju.

Što se tiče nacija i vređanja na nacionalnom nivou, to je EGWistima, posebno njemu jedino i preostalo, jer teološki njegove zaumne blasfemije i ne mogu da se suprotstave učenju Crkve Božije. Nikada nisu ni mogle.

Satana jeste vrstan teolog, ali nikada ne može nadvladati Boga. Laž nikada ne može pobediti Istinu. Nikada, ma koliko se čas umiljavala, čas režala i vređala.

Ujedno, neka se javi sa svojim "evangeliziranjem", onda kada se EGWisti i njima slični budu mogli pohvaliti da su izrodili takve umove kao što su bili; Petar II Petrović Njegoš, Ruđer Bošković, Nikola Tesla.... (da ne nastavljam niz, neće biti mesta za sve). Do tada bolje neka ćuti i pokrije se po ušima.


Opet ti, kada ces prestati da koristis religiju kao pandan za politicke teme? Lepo te molim da prestanes. Zadnji put te upozoravam!

Prijavi ga, jer on to nikada neće prestati da radi. Podmuklo i lukavo misli da može da nas izazove i time opravda naše banovanje. Nažalost, u svom narcisodinom planiranju se veoma preračunao.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pitanje svih pitanja je ako mu se već toliko sviđaju protestantske države, što se lepo ne pokupi i ode da živi u nekoj od njih. No, on to neće učiniti, jer ni te države nisu "raj" kakvim ga EGWisti zamišljaju.

Zato se sviđaju migrantima iz Lat. Amerike pa traže spas tamo gde nisu dominantni katolici jer je tamo bolje. Isto tako i migranti sa Bliskog istoka koji traže spas u Njemačkoj, Švedskoj, Holandiji itd.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
koji traže spas u Njemačkoj, Švedskoj, Holandiji itd

Cas ekavica, cas jekavica kod tebe! Nismo li prevazisli to?

Ili se ti uopste ne pretvaras nego na tvom profilu pise Pavle Simovic, pored jos dvojice? Koji ste vi prevaranti, Boze me sacuvaj!

Trebalo bi da uvedu kontrolu IP adrese, a ne da sa jednog profila pisu 3 osobe!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Jesu jesu, ito gadno stradali. Oblokali bi se svaki put kad su slavili Hitlerov rođendan. Čak su se znali oblokati i oni koji su pili samo đus.

I to žešće se oblokati

Ps. Nije za ovu temu, ali za razliku od EGWista, Raselovi Svedoci su stradali pod nacistima.

Cas ekavica, cas jekavica kod tebe! Nismo li prevazisli to?

Ili se ti uopste ne pretvaras nego na tvom profilu pise Pavle Simovic, pored jos dvojice? Koji ste vi prevaranti, Boze me sacuvaj!

Trebalo bi da uvedu kontrolu IP adrese, a ne da sa jednog profila pisu 3 osobe!

Prevazišli? Neee, nismo, jer on se ne pretvara.

Pavle Simović? Veithov uvlakač i "institucija"? Inače nastavnik o.t.o u osnovnoj školi u Cetinju, nevidljivi "web master" sajtova za "zdravu ishranu" oviju prostora? Nevidljivi "predavač" po youtube-u? Osoba koja je na svom forumu priznala da je iz Bosne, i koja podržava "brata" Miloša u borbi sa otpalom Beogradskom konferencijom, kao i "batu" Miroljuba "pod mač bato" Petrovića? Misliš na njega?

Ako u pisanijama ima i malo arogancije i odsečnih "s visine" odgovora, onda je sasvim moguće da se radi o njemu.

Ako te muči to, ko su ostala dvojica, jedan zaista jeste Miloš, a drugi je, u svom rugalaštvu i pljuvačkom jeziku, preostali "bata", poznatiji kao "biblie pravoslavac"....

Da uvedu kontrlu IP? Pa da ova trojica počnu da koriste VPN, ili "nevidljivi" obori ceo forum u znak osvete što su ga "pagani i kanibali" pravoslavni i katolici sprečili da širi Veithovo subotarenje i glumi nekakav "autoritet"?

Jedina korisna stvar od toga bi bila da se može videti svačija IP adresa, pa ako neko pretera, samo whoIs, pa da vidimo ko i odakle, niti jede niti pije, nego po ceo dan subotarsko sektašenje nameće kao Hrišćanstvo, iako isto sa Hrišćanstvom ima veze tek toliko što pominje Hrista.

PS. Seti se kada je ovaj kome si odgovarao, na Slapovu opasku da prestane da citira onog prevaranta Petrovića, rekao da je "on upravo Petrović". Shodno tome, ako zaista nije osoba opterećena ovom trojicom sektaških kultista, onda iza profila zaista stoje upravo ta trojica.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Cas ekavica, cas jekavica kod tebe! Nismo li prevazisli to?

Ili se ti uopste ne pretvaras nego na tvom profilu pise Pavle Simovic, pored jos dvojice? Koji ste vi prevaranti, Boze me sacuvaj!

To te boli jer sam ja slučajno otkrio tvoj identitet. Uopšte ga nisam tražio, niti sam se raspitivao za tebe.

I znam zašto tražiš moj identitet.

A već si dokazao to ovdje.
Trebalo bi da uvedu kontrolu IP adrese, a ne da sa jednog profila pisu 3 osobe!

Vidiš da dokazuješ moje konstatacije.

Mene baš briga hoćeš li me naći ili nećeš. Ja uskoro dajem vaše besmilice javno, da ih svi vide na grupi.
 
Natrag
Top