Ocenite nove forume za Škole i Fakultete

Ocenite nove forume za Škole i Fakultete ocenom 1-10

  • 10

    Votes: 101 53,4%
  • 9

    Votes: 17 9,0%
  • 8

    Votes: 15 7,9%
  • 7

    Votes: 8 4,2%
  • 6

    Votes: 5 2,6%
  • 5

    Votes: 8 4,2%
  • 4

    Votes: 1 0,5%
  • 3

    Votes: 3 1,6%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 1

    Votes: 31 16,4%

  • Total voters
    189
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Kako vam se svidjaju i kakvu ocenu bi dali novim forumima za skolstvo?
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
I od mene 10..... Samo da ima malo vise knjiga sa ETF-a extra bi bilo.. Al svaka cast Coiski i Nostradamusu..
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Novi forumi su dobri,mada imam jednu zamerku.Mislim da bi u delu za srpski jezik trebalo da stoji maternji jezik,jer koliko vidim ima nas sa raznih strana i solidno se slazemo.Kad udjem u taj deo foruma vidim da preovladava hrvatski jezik,sto mi inace ne smeta.Kada skidam materijal i programe sa Serbian Foruma ne gledam ko je i odakle je,vazno mi je da je kvalitetna postavka.Iz tog razloga bi vise odgovaralo da pise maternji jezikyes3.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Novi forumi su dobri,mada imam jednu zamerku.Mislim da bi u delu za srpski jezik trebalo da stoji maternji jezik,jer koliko vidim ima nas sa raznih strana i solidno se slazemo.Kad udjem u taj deo foruma vidim da preovladava hrvatski jezik,sto mi inace ne smeta.Kada skidam materijal i programe sa Serbian Foruma ne gledam ko je i odakle je,vazno mi je da je kvalitetna postavka.Iz tog razloga bi vise odgovaralo da pise maternji jezikyes3.


Odlican predlog.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Na ovim stranama retko boravim,ali pozdravljam svaki vid unapredjenja foruma.
Preglednost je sada bolja i nastavite sa inovacijama ovog tipa.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Ja sam bacila pogledmi videla da ima dosta prepričanih lektira što mislim da će pomoći jer je bilo puno zahteva u vezi toga.
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
65
uvek moze bolje, ali najbolji ste.ocena 9 da bi se jos vise i bolje razvili.
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Novi forumi su dobri,mada imam jednu zamerku.Mislim da bi u delu za srpski jezik trebalo da stoji maternji jezik,jer koliko vidim ima nas sa raznih strana i solidno se slazemo.Kad udjem u taj deo foruma vidim da preovladava hrvatski jezik,sto mi inace ne smeta.Kada skidam materijal i programe sa Serbian Foruma ne gledam ko je i odakle je,vazno mi je da je kvalitetna postavka.Iz tog razloga bi vise odgovaralo da pise maternji jezikyes3.
U pravu ali ja ne vidim kako resiti problem i to odvajati.Prica se svodi na materijale i literaturu sa celog podrucja ex-yu.Forum je podeljen po predmetima ,maternji jezik(ciji maternji) kao predmet zvanicno ne postoji ,odvajati jezike na bosanski,hrvatski,srpski od skora i crnogorski je nemoguca misija.Sa druge strane pojam maternji jezik je vrlo diskutabilan sto se tice indeksiranja na guglu jer nisam siguran da neko to uopste kuca.

Iskreno ni ja nisam nacisto sa tim ali ne vidim resenja i bolju varijantu od postojece.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top