Ocenite nove forume za Škole i Fakultete

Ocenite nove forume za Škole i Fakultete ocenom 1-10

  • 10

    Votes: 101 53,4%
  • 9

    Votes: 17 9,0%
  • 8

    Votes: 15 7,9%
  • 7

    Votes: 8 4,2%
  • 6

    Votes: 5 2,6%
  • 5

    Votes: 8 4,2%
  • 4

    Votes: 1 0,5%
  • 3

    Votes: 3 1,6%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 1

    Votes: 31 16,4%

  • Total voters
    189
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
U pravu ali ja ne vidim kako resiti problem i to odvajati.Prica se svodi na materijale i literaturu sa celog podrucja ex-yu.Forum je podeljen po predmetima ,maternji jezik(ciji maternji) kao predmet zvanicno ne postoji ,odvajati jezike na bosanski,hrvatski,srpski od skora i crnogorski je nemoguca misija.Sa druge strane pojam maternji jezik je vrlo diskutabilan sto se tice indeksiranja na guglu jer nisam siguran da neko to uopste kuca.

Iskreno ni ja nisam nacisto sa tim ali ne vidim resenja i bolju varijantu od postojece.

Pa svakako snacice se kome bude trebala.... Ja to ne bih razdvajao......
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sve pohvale za otvorene forume, sjajna stvar, veliko "tržište", puno zainteresovanih ljudi za date oblasti... Iako nisam našao knjige/skripte koje sam tražio, verujem da će se forum razvijati, i vremenom postati velika baza podataka i korisnih informacija za svakoga...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
37
Ovo je nesto najbolje sto ste uradili stvarno je bilo potrebno da ima.
VELIKO BRAVO ZA SVE VAS KOJI SVE OVO RADITE
Pozdrav od ratko67kg
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Odličan potez. Verujem da će nam biti od pomoći. Naravno, očekujem da će se baza podataka, informacija i skripti postepeno povećavati.
Smatram da novonastali forumi ne trebaju da predstavljaju samo bazu podataka, već i mesto za rasprave i pomoć svake vrste vezane za školsko gradivo tj. da svako kome je potrebna pomoć oko nejasnog zadatka, teškog školskog gradiva i sl. može da potraži pomoć u odgovarajućem podforumu.
Biću rada da pomognem svakom ko ima problema sa fizikom i matematikom. :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
U pravu ali ja ne vidim kako resiti problem i to odvajati.Prica se svodi na materijale i literaturu sa celog podrucja ex-yu.Forum je podeljen po predmetima ,maternji jezik(ciji maternji) kao predmet zvanicno ne postoji ,odvajati jezike na bosanski,hrvatski,srpski od skora i crnogorski je nemoguca misija.Sa druge strane pojam maternji jezik je vrlo diskutabilan sto se tice indeksiranja na guglu jer nisam siguran da neko to uopste kuca.

Iskreno ni ja nisam nacisto sa tim ali ne vidim resenja i bolju varijantu od postojece.

Nije da se ja sad nesto pravim pametan, ali moram da odgovorim na ovaj post. Ovu podelu jezika na srpski, hrvatski, bosanski i td je cista glupost, a evo i zasto. Knjizevnici su decenijama uredjivali jezik na podrucju ex-yu i doslo se do podele na tri "vrste" i to ijekavski, ekavski i ikavski, a posle toga politicke budale koje su zaratili ovaj napaceni narod je napravio podelu na prvo pomenutu podelu... Tako da bi najbolje bilo da se napravi forum JEZICI, a ispod ove tri podele, a oni koji bi nesto pisali u tim temama bi trebali znati koji jezicki govor koriste.

Od mene ste dobili 8 ne znam sto. Valjda da se ne uobrazite. :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Nije da se ja sad nesto pravim pametan, ali moram da odgovorim na ovaj post. Ovu podelu jezika na srpski, hrvatski, bosanski i td je cista glupost, a evo i zasto. Knjizevnici su decenijama uredjivali jezik na podrucju ex-yu i doslo se do podele na tri "vrste" i to ijekavski, ekavski i ikavski, a posle toga politicke budale koje su zaratili ovaj napaceni narod je napravio podelu na prvo pomenutu podelu... Tako da bi najbolje bilo da se napravi forum JEZICI, a ispod ove tri podele, a oni koji bi nesto pisali u tim temama bi trebali znati koji jezicki govor koriste.

Od mene ste dobili 8 ne znam sto. Valjda da se ne uobrazite. :)

Taj forum je promenjen u "maternji jezik " jos pre nekoliko dana tako da o tome vise nema smisla pricati.
 
Član
Učlanjen(a)
23.06.2009
Poruka
21
Čista 10 ! Ljudi stvarno ste Profi u svemu što radite ! Ideja koju ste počeli da realizujete je genijalna i fantastična ! Samo tako nastavite ! yes3
 
Natrag
Top