Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

  • 1

    Votes: 42 8,9%
  • 2

    Votes: 16 3,4%
  • 3

    Votes: 42 8,9%
  • 4

    Votes: 95 20,2%
  • 5

    Votes: 276 58,6%

  • Total voters
    471
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
106
ja isto nisam zadovoljan pretrazivacem. Onaj pre bio je mnogo bolji. Vec nakon unosa tri slova davo mi je predloge tako da sam mogao da izaberem sa popisa. Nesto kao google
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Radi, radi pretraživač, isto kao i stari, al' malo sutra.

Rezultati ove ankete podsećaju me naručena istraživanja tipa "Strategic Marketing" i slični.

A i nema opcija "Selektuj sve", nego moram ručno da nabadam da bi markirao linkove, a to je pre bilo u starijem "lošijem" izdanju, a u ovom novom "poboljšanom" to nema.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
17
Sviđa mi se, mnogo je pitomiji i razigraniji, čak ste me ovom anketom naterali da postujem, s obzirom da sam ljubitelj download sekcije, to skoro nikad ne činim. Od mene imate pozitivno brojanje!
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nisam promenio svoje misljenje .....jer vidim da se istinski trudite .....i da forum polako ali sigurno dobija novo, funkcionalnije i atraktivnije ruho.....sacekacu jos...
Mislim da se nisam prevario u proceni......
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ljudi,nema beline ako nosite cvikere za sunce!:dance3::dance3::dance3:

Urrrraaaaaaaa...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ljudi,nema beline ako nosite cvikere za sunce!:dance3::dance3::dance3:

Urrrraaaaaaaa...

Ti to mene zekis kume ?

Znaci da skidam naocare. Srodih se sa njima, pocela sam da tripujem da je Beograd mnogo mracan nocu. KAd ono to zbog naocara za sunce.

Jos samo ovu zelenu boju da dozvole da promenimo i bice superiska.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ti to mene zekis kume ?

Ne daj Bože...
Ja nosim cvidze ovde i dešava se da ih zaboravim skinuti... Sve se mislim - šta je ovo sad pa se smrkava ovako rano? Zovem Elektrodistribuciju da pojačaju ovu rasvetu... Sad mi ulica liči na Las Vegas kad skinem cvidze! :lol:
Ma,ja ovo dajem predlog za Bata Raku da ima šta da odgovori kad opet neko (kao i ja) zakuka da forum "šljašti"!
 
Natrag
Top