Obozavanje svetaca

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Dokazuješ svoj znaš već kakav... A ovamo si se pravio kao fin, kulturan. Raspravu svodiš na lični nivo jer ne možeš ništa da dokažeš.

Ne pokazujem ja moj "znas vec kakav", nego ti pokazujes tvoju neozbiljnost govoreci za nekog da je pokvaren i ne znam sta vec, skrecuci svaki put temu kada nemas dokaze i ceo razgovor svodeci na "jeste-nije" odgovore.
Tako se ne razgovara, citate iz biblije i ne koristis, vec samo primere iz zute stampe da bi nekoga oblatio. To je tvoja biblija u stvari...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Молите се Мајци Божијој, јер преко Ње све иде. Она се своме Сину моли за све нас.

Отац Тадеј
-------------------------
Znači ako ona odobri onda Isus ispunjava molitvu, ako ne, ništa.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Молите се Мајци Божијој, јер преко Ње све иде. Она се своме Сину моли за све нас.

Отац Тадеј
-------------------------
Znači ako ona odobri onda Isus ispunjava molitvu, ako ne, ništa.

Ako ti Bogu naređuješ što će razvaliti, i Bog te posluša, zašto Isus ne bi poslušao svoju majku Blaženu Djevicu Mariju?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ako ti Bogu naređuješ što će razvaliti, i Bog te posluša, zašto Isus ne bi poslušao svoju majku Blaženu Djevicu Mariju?

Ne može da je posluša, jer je ona u grobu i čeka vaskrsenje mrtvih u poslednji dan.

Osim toga, biblija je jasna kada kaže "da nema drugog posrednika pred Bogom osim Gospoda Isusa"
 
Natrag
Top