Novčić za tvoje misli

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
...al' im ništa ne bi bilo da je bila dzabe loza! :lol:
lozovaca.jpg

Eto dobrog odgovora za GlueStranger ... :lol: :yea:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Neobicna bubasharba metalik zelene boje nalik na skakavca je uletela u moj zivotni prostor i razdragano se setka po levom zidu moje sobe, dok se macka i psi oblizuju cekajuci je sa nestrpljenjem da se saplete od shpanski zid i padne .:vorred::dntknw:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Kad se naoruzam ko Rambo ima da me se plase svi skakavci ,bubesharbe i ostali razni misovi ....yes3:gun:


Pitam se zasto neki otvaraju 650 novih naloga na forumu ?
Pitam se i sledece ,kako je moguce da mi je stigla na mail poruka sa SF da neko trazi novu sifru za nick Angelofdarknes sa kojim sam banovana od strane Crvendaca onijeh dana kada me dozivljavase kao nekakvog teroristu ....?:vampire:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2010
Poruka
14
od kad znam za sebe išao sam na more svake godine, sem kad sam bio u vojsci, prošle i ove godine NE,..kuda idu divlje svinje
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pitam se i sledece ,kako je moguce da mi je stigla na mail poruka sa SF da neko trazi novu sifru za nick Angelofdarknes sa kojim sam banovana od strane Crvendaca onijeh dana kada me dozivljavase kao nekakvog teroristu ....?:vampire:

Ovo postaje nadapeto. Vrlo.

od kad znam za sebe išao sam na more svake godine, sem kad sam bio u vojsci, prošle i ove godine NE,..kuda idu divlje svinje

Napuni lavor, dodaj sode bikarbone i kiseli kurje oči. Pjevaj "Tamo daleko..."
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Joj baš me interesuje šta je bilo. Oćel skoro nastavak?

I ja cekam sledecu epizodu .Bio je kratak insert kao najava i pisalo je samo "curiosity killed the cat " ...ko zna sta ce sve tu jos da se dogodi ...

...u jbt samo da ne roknu ovu rusku plavu macu sto nam skoro dosla na Sf...
 
Natrag
Top