Novčić za tvoje misli

Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
154
Zato sto je njegova tema genije .... Mozda da malo obrises naocare od sekreta i pomazis macora again ....

Kad se nekome direktno obracam ja tog tipa/curu citiram!!! Bilo kako bilo, dosta mi je svadje, nisam se zato vratio .....

Mnogo se uzbuđavate .... jbga ,meni nije bilo dovoljno to što je on otvorio temu da bi mi bilo jasno kome se obraćaš,pogotovu posle 6 stranica
Gospođo,nešto vam se pomutilo ispod tih kovrdža again. Ne nosim naočare a sekrete puštam za to predviđeno mesto. Imam samo veliku belu kucu sa crnom flekom na levom oku koju mazim kada god stignem.

Istovremeno je i simbol black metal-a i to bi takodje trebala da znas a ja sam blackmetal basista .... Dakle sve je receno .....

Nije nego . Tačnije satanistički znak koji koristi poneki black metalac valjda. Malo si zaintersovan za pogrešne stvari ali tvoja odluka.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Vratio nam se Blekson stena carobna .E bas mi milo ,pacijenti poceli da besne bez terapije dr mr Carobnjaka iz Voza .:yea:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Vratio nam se Blekson stena carobna .E bas mi milo ,pacijenti poceli da besne bez terapije dr mr Carobnjaka iz Voza .:yea:

...al' im ništa ne bi bilo da je bila dzabe loza! :lol:

lozovaca.jpg
 
Natrag
Top