NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Može biti i u obliku kocke ili piramide, nije bitno za spasenje.

Pa vidi, mozda nama i nije bitno, meni licno nije. Ali nevernicima jeste, jer to rusi sve njihove lazi, ukljucujuci i evoluciju.

Znaa li ti koliko ljudi se obratilo zbog ovog?

Ako oni gore nisu bili i laziraju snimke i slike (a uverio sam se po onim fotografijama da to rade), to dovodi u pitanje i oblik zemlje i evoluciju i sve..

Sta mislis, zasto su oni sankcionisali ravnu zemlju sa youtube, a isto tako i pricu protiv vakcina? Google je sankcionisao pretrazivac, pa ne mozes da nadjes nista o tome.. Nisu uopste sankcionisali vanzemaljce i vestice, ali ove dve stvari jesu..

Zasto?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, teorija o ravnoj zemlji ili pak lopti - ne vodi obraćenju.

Kažeš 'mnogu su se obratili na teoriju o ravnoj zemlji.

Gde to u bibliji piše da je to iko učinio.
I gde je to Isus učio.

To bi bilo isto poput Jehovinih svedoka koji se navodno obraćaju na teoriju da je Isus imao kratko ko su, a ne dugu.
I to postavljaju kao uslov spasenja.

Zašto se ti gore ljudi nisu obratili na plan spasenja.

Dakle, postoji neki problem.

Ljubav Božja ih nije pokrenula, već nekakva gupost u formi teorija o ravnoj zemlji.

I sutra će ti ljudi odbaciti istinu, jer se neće slagati sa nekom drugom nebitnom pojedinosti.

Ja lično ne verujem u tu teoriju, i nije mi bitno kakvog je zemlja oblika.

Vrujem da je lopta.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Kažeš 'mnogu su se obratili na teoriju o ravnoj zemlji.

Gde to u bibliji piše da je to iko učinio.
I gde je to Isus učio.

Ljudi se obrate zbog raznih svari. Kreacionizam ili ravna zemlja dokazuju da ovaj svet nije nastao slucajno, i to vodi ljude ka Bogu i bibliji.. Sasvim je nebitno sta ce da ih podstakne..

To bi bilo isto poput Jehovinih svedoka koji se navodno obraćaju na teoriju da je Isus imao kratko ko su, a ne dugu.
I to postavljaju kao uslov spasenja.

Ne kazu da je Isus imao kratku kosu, vec pretpostavljaju, a to ne navode kao uslov spasenja. Svasta pises..

Zašto se ti gore ljudi nisu obratili na plan spasenja.

A zasto se nijedan naucnik nije obratio na "plan spasenja" vec zbog naucnih dokaza?

Konkretno Tomislav Terzin se nije obratio na pricu o spasenju, vec zbog naucnih dokaza protiv evolucije..

Obratiti se zbog dokaza protiv evolucije ili ravne zemlje je jedno te isto..

Dakle, postoji neki problem.

Ne postoji problem, jer 90% onih koji uce ravnu zemlju govore i o Bogu stvoritelju zemlje!

Naravno da nece direktno pricati o planu spasenja, jer bi ih to diskreditovalo kao dogmatike. Umesto toga koriste naucni pristup.

Tako ni kreacionisti ne pricaju o "planu spasenja" direktno, vec iznose naucne dokaze..

To slusaoce na kraju vodi Bogu i bibliji i navodi na razmisljanje..

Ako osudis ravnu zemlju, onda moras i kreacionizam zbog istog pristupa...

Ljubav Božja ih nije pokrenula, već nekakva gupost u formi teorija o ravnoj zemlji.

Pa nije Tomislava Terzina pokrenula ljubav prema Bogu vec "naucni dokazi protiv evolucije"!

I nije bitno sta ce da te pokrene ako to izazove pozitivan efekat!

Ti osudjujes nesto sto ljude navodi na obracenje, a to radis samo zato sto se tebi licno ta prica ne svidja..

I sutra će ti ljudi odbaciti istinu, jer se neće slagati sa nekom drugom nebitnom pojedinosti.

Ocedjujes komarca a gutas kamilu! Onaj koji je poverovao u intigentni dizajn moze postati i musliman.. A zasto se onda kreacionisti trude da dokazima obore evoluciju?

Kreacionizam ili ravna zemlja, se uopste ne bave digmatikom vec naucnim dokazima!

Neko ce iz tih dokaza zakljuciti da je Kuran od Boga, neko Biblija ili nesto trece ..A sad ti meni kazes kako trebamo odbaciti svaki naucni pristup ako mu krajnji cilj nije biblija?

Dakle, ajde da podrzimo samo ono sto se slaze sa biblijom (svetom knjigom).. To lici na inkviziciju..

Crkva je podrzavala ravnu a odbacivala kuglu, dok je danas suprotno.. Postoji teznja da se cenzurise misljenje.. Tome se moramo suprotstaviti!

Ja lično ne verujem u tu teoriju, i nije mi bitno kakvog je zemlja oblika. Vrujem da je lopta.

Znam ja da ti ne kritikujes ravnu zemlju jer je to nesto lose, vec zato sto ti ovo licno ne mozes da svaris.

U teoriji ravne zemlje stvarno nema niceg loseg! Ona upucuje na inteligentni dizajn i citira bibliju. I to navodi ljude na razmisljanje..

Uzmi malo pq istrazi, procitaj komentare ljudi pa ces videti da su se mnogi obratili zbog ravne zemlje..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Možemo se frljati procentima ko se više obratio.
Oni koji veruju u ravnu zemlju, ili oni koji veruju u loptu - ne vidim smisao.

Nije suština u zemlji, već u obraćenju.

A ja tvrdim da na celoj zemlji danas nema obraćenih.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Naravno da lažeš i Isusa praviš lažovom. Jer Isus nije rekao da će doći vremena kada nitko neće biti Njegov sljedbenik, nego je rekao da će takvih biti malo.

Naravno da ne lažem.

Jer svi 'KAŽU" da su sledbenici Isusovi.

Ali, to nema veze sa Bogom ako čovek nije lično doživeo iskustvo spasenja, koje podrazumeva pokajanje - koje znači "odricanje od greha i odbacivanje greha"
Predanje sebe Bogu, što je uslov obraćenja i nanovorođenja Svetim Duhom, što je početak posvećenja kroz svakotrenutačnu
zajednicu sa Bogom.

Takvih nema.

Oni u Božjoj crkvi se nalaze u stanju Laodikejskog spavanja, i pukog verskog formalizma - koja idu do nivoa duhovnog mrtvila.

Oni u svetu su pak potpuno duhovno mrtvi.

Zato će uskoro sam Bog intervenisati.

Delo će se završiti tako 'da će se Bog sam objaviti celom čovečanstvu, otvoriti nebesa, pokazati svoj zakon deset zapovesti sa posebno istaknutom zapovešću o Suboti, i uz prirodne manifestacije pozvati i svet, i one u crkvi na pokajanje, obraćenje, i aktivnu pripremu za Hristov 2 dolazak u slavi.

Amin!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kojeg datuma? Do sada si trideset puta promašio i najavu Kristovog dolaska i datum.

Ako si iskren, i ako ne lažeš, ti ćeš navesti tih 30 puta po rednim brojevima.

U suprotnom iznosi neistine protiv mene.

Čak i za tu 2022 koju sam nekad pomenuo nije bila greška, već moje mišljenje na ono što je osvedočio Bog da je 2022 godina ključnog za završetak istorije.

I jeste jer je počeo svetski rat.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ako si iskren, i ako ne lažeš, ti ćeš navesti tih 30 puta po rednim brojevima.

U suprotnom iznosi neistine protiv mene.

Čak i za tu 2022 koju sam nekad pomenuo

Hvala dragom Bogu da je tebe samoga ‘natjerao’ da ovako priznaš svoja ‘nabacivanja datumima Isusovog dolaska na zemlju’, i tako sam priznaš i potvrdiš ono što sam ja napisao. :)
 
Natrag
Top