NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
I dakle Sunce je samo 2 dana starije od Adama i Eve???

Zemlja poseduje elektromagnetni omotac oko sebe. Taj omotac slabi vremenom. Njegovo slabljenje je konstantno. I kada bi zemlja bila starija od samo 10 000 godina u tom slucaju bi bila "pulsna zvezda"!!! Ovo kaze nauka.. A ti dokazi starost sunca, dokazi da je ono starije od zemlje i koliko? Nicim to ne mozes dokazati! Kao ni velicinu niti bilo sta drugo!

Zasto ja ne bi verovao bibliji? Ne, nego cu verovati tebi i tvojim fantazijama! Dokazao sam biblijom da to sto pricas ne pise!

Navodno je zemlja bazdarena pod uglom od 66,6 stepeni, i na idealnom je rastojanju od sunca, a to mogu samo satanisti da smisle!

Eno ti gore "kineski balon", pogledaj sta je prikaceno na njega. Kada sam ja pricao, da oni ne mogu otici u svemir (jer ne mogu proci Van Alenove radijacijske pojaseve), i da "sateliti ne postoje", vec su to baloni, svi su se smejali! Evo ti sada slike i snimci, oni su svuda!!! Mogu to objaviti i pljunuti vam u lice, jer ste vi svi hipnotisani!

Ako ti zelis, ti i dalje ostani slep..

Ali ti kazem - ONI U SVEMIR NE MOGU ICI I TAMO NISU NIKADA BILI! SATELITI NE POSTOJE! NISU VIDELI OKRUGLU ZEMLJU IZ SVEMIRA I NEMAJU SLIKE KOJE OVO DOKAZUJU! SVE SU TO CRTEZI (KOMPOZITNE SLIKE)! A TA PRICA O OKRUGLOJ ZEMLJI I SVEMIRU, SAMO SLUZI DA TIME DOKAZU EVOLUCIJU, I NI ZBOG CEGA DRUGOG! JER KAD BI ZEMLJA BILA RAVNA U TOM SLUCAJU JE ZEMLJA POSEBNA I EVOLUCIJE NEMA! A NEMA NI MALIH ZELENIH!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
To je nesto slicno kao DNK analiza .
Kad u Bibliji pise da je jedan dan u Bozjim ocima kao 1000 godina i kad ti pljunes na to i kazes da je to ipak samo jedan dan od 24 sata,dzaba ja da ti pricam

Kljucna rec je KAO! Nije uopste rekao da je kod Boga jedan dan doslovno 1000 godina! Vec govori o relativnosti vremena i vecnosti u kojoj Bog obitava, i da njemu vreme ne predstavlja problem, jer u vecnosti ne postoji vreme! Vreme je vezano za prostor i materiju a Bog ne obitava u prostoru i materiji, on nije ogranicen materijom jer je on DUH!

Da li si ti svestan sta znaci "vecnost"? To je stanje "bez protoka vremena"! Zato Bog ne obitava u vremenu! On je stvorio vreme i zato je on van vremena! Ovo je prvi teoloski princip! Boga ne mozes zatvoriti u vreme! On "od pocetka javlja kraj" jer je on izvan vremena i prostora i ono ga ne ogranicava!

Zato te tvoje fantazije mozes macku o rep! Izvestaj o stvaranju ne govori o dugim vremenskim periodima, vec o doslovnih 6 dana!

Sto se tice odredjivanje starosti, to ni po kojem metodu nije validno! Jer kad mi upotrebimo naucni princip i datiranje, jedan sam naveo gore, oni kazu "nauka trenutno nema odgovor na to pitanje" jer rusi njihovu koncepciju, pa guraju u stranu, ali zato su svi njihovi ostali metodi "naucno tacni" a nisu.. Ni raspadanje CO2 ne garantuje tacno datiranje, jer nije konstantno tokom vremena, ni polozaj slova i stil pisanja ne garantuju da mozes tacno odrediti starost rukopisa, ni po zubima ni po bilo cemu slicnom ne mozes odrediti starost! Ni po sedimentima, jer su slojevi izmesani u vreme kataklizme - potopa! Da ne govorim o tome da fosil nastaje samo u slucaju katastrofe naglim zatrpavanjem usled odsustva kiseonika i bakterija koje mogu da pojedu meso. Ako ja recimo upoterbim metodu polonijumovih prstena u granitnim stenama za odredjivanje starosti oni i to ignorisu, a bas to dokazuje da je zemlja odnosno materija "stvorena trenutno" i da se nije hladila milionima godina kao sto oni tvrde!

Zato molim te, nemoj da mi fantaziras kad ne poznajes temu. Sto kaze Slap vasa glupost je ogromna, vi njinma verujete jer ne poznajete nauku!

Ukucaj "Robert Dzentri polonijumovi prstenovi" , pa istrazi malo, umesto sto lupas gluposti i ponavljas njihove metode koje nista ne dokazuju!

Isa. 40
22 On sedi nad krugom zemaljskim, i njeni su Mu stanovnici kao skakavci; On je razastro nebesa kao platno i razapeo ih kao šator za stan.
Jov 26
7 On je razastro i sever nad prazninom, i zemlju obesio ni o čem.

Niko nije rekao da zemlja nije "krug"! Ti izgleda ne razlikujes LOPTU od KRUGA! Krug je jednodimenzionalni objekat!

Kada Isaija koristi rec krug hebrejski "chugh" to nije "sfera" (lopta) jer on sasvim drugu rec koristi kada hoce da opise sferu!

Dakle, jeste zemlja KRUG, ali NIJE LOPTA!


Ako zelis znati sta Isaija opisuje, kupi kod kineza "sneznu kuglu", to Isaija opisuje! Dakle, okruglu zemlju, okruzenu svodom, ravnu i zatvorenu! A to inace jevreji i veruju.

DsKM753UUAAbUkD.jpg:large


glass-snow-globe-and-a-house-with-lights-in-windows-in-the-night.jpg



Evo jevrejskog koncepta:

ancienthebrewconceptionoftheuniverse.png


ko je postavio rimokatolicku crkvenu inkviziciju da sudi??

To je skretanje teme, razgovor o tome ne odgovara na postavljeno pitanje..

Ma da je Zemlja okrugla znalo se i pre Isusa Hrista.

Jevreji su oduvek verovali u ravnu zemlju i tako tumacili spise! Upravo sam gore postavio njihovu predstavu ravne zemlje! A u vreme dok je Hristos hodao zemljom, pogotovo!

Мерење обима Земље помоћу штапа

Hahaha, smejurija! Uz pomoc stapa i kanapa :)

Pa ako je tako, onda po ovoj kalkulaciji ti moras na 40km visine videti da je horizont zakrivljen, a ti ne vidis zakrivljenje ni na 100km! Sto znaci, da zemlja ili nije kugla, ili Eratosten nije dobro odredio obim zemlje!

Opet ti o stvarima o kojima nista ne znas!

Postoje i znanstvene metode za određivanj starosti Jehovinih svjedoka. Po broju izgovorenih gluposti u jedinici vremena.

Evo da i ti vidis "kineski balon".
Neka mi sad neko objasni sliku?

---> https://serbianforum.org/threads/nl...i-i-vanzemaljci-u-bibliji.271000/post-3788968
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kako mozete raspravljati o necemu a da sami niste videli i doziveli.

Ja jesam pa ne raspravljam.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nisam govorio o zemlji, vec o okultnoj pojavi Nlo.

Ona predstavlja demonsku iluziju.

Sam sam doziveo 1989 godine.

Opisacu ako zelis.

A te godine je bilo najvise identicnih pojava u svetu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Zemlja poseduje elektromagnetni omotac oko sebe. Taj omotac slabi vremenom. Njegovo slabljenje je konstantno. I kada bi zemlja bila starija od samo 10 000 godina u tom slucaju bi bila "pulsna zvezda"!!! Ovo kaze nauka.. A ti dokazi starost sunca, dokazi da je ono starije od zemlje i koliko? Nicim to ne mozes dokazati! Kao ni velicinu niti bilo sta drugo!

Zasto ja ne bi verovao bibliji? Ne, nego cu verovati tebi i tvojim fantazijama! Dokazao sam biblijom da to sto pricas ne pise!

Navodno je zemlja bazdarena pod uglom od 66,6 stepeni, i na idealnom je rastojanju od sunca, a to mogu samo satanisti da smisle!

Eno ti gore "kineski balon", pogledaj sta je prikaceno na njega. Kada sam ja pricao, da oni ne mogu otici u svemir (jer ne mogu proci Van Alenove radijacijske pojaseve), i da "sateliti ne postoje", vec su to baloni, svi su se smejali! Evo ti sada slike i snimci, oni su svuda!!! Mogu to objaviti i pljunuti vam u lice, jer ste vi svi hipnotisani!

Ako ti zelis, ti i dalje ostani slep..

Ali ti kazem - ONI U SVEMIR NE MOGU ICI I TAMO NISU NIKADA BILI! SATELITI NE POSTOJE! NISU VIDELI OKRUGLU ZEMLJU IZ SVEMIRA I NEMAJU SLIKE KOJE OVO DOKAZUJU! SVE SU TO CRTEZI (KOMPOZITNE SLIKE)! A TA PRICA O OKRUGLOJ ZEMLJI I SVEMIRU, SAMO SLUZI DA TIME DOKAZU EVOLUCIJU, I NI ZBOG CEGA DRUGOG! JER KAD BI ZEMLJA BILA RAVNA U TOM SLUCAJU JE ZEMLJA POSEBNA I EVOLUCIJE NEMA! A NEMA NI MALIH ZELENIH!
Ti si pobrkao loncice.
Kao prvo Zemlja je planeta a ne zvezda tako da nema teoretske sanse da postane pulsna zvezda,kao drugo imas prave i lazne naucnike,bas kao i stampu,istinite informacije i dezinformacije...
Nadalje verovati da je Zemlja starija od svega ostalog u Svemiru je cista ludost od koje se mislim odrekla i tvoja crkva,ili mislis da tvoja crkva i dan danji smatra da je zemlja starija od Sunca i da je ravna poloca???
I naravno da Biblijom nisi nista dokazao od toga sto pricas.
Pa ljudi kad pogledaju na nebo,vide Suncevu kuglu,vide mesecevu kuglu,vide sve planete i zvezde okruglog oblika ,dokazali miliion puta da je zemlja okrugla, snimili je sa meseca iz Svemira ,sa Marsa itd gde se vidi jasno da je okrugla .
Da li si ti normalan ?,da li ti zaista verujes u to sto pricas da je zemlja ravna ploca itd?
ni sateliti ne postoje vec samo baloni???? hahahaha
slatko si me nasmejao.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Nisam govorio o zemlji, vec o okultnoj pojavi Nlo.

Ona predstavlja demonsku iluziju.

Sam sam doziveo 1989 godine.

Opisacu ako zelis.

A te godine je bilo najvise identicnih pojava u svetu.

Pa brate ja i naglasavam da su NLO demonska prevara, ukazujuci na ravnu zemlju.

Ako su planete stvorene u isto vreme kad i zemlja (u bibliji pise da jesu), onda nikakav "napredniji zivot" na njima nije moguc. Jer nekakvi vanzemaljci, sa naprednijom tehnologijom ne bi postojali, jer bi bili na istom stupnju razvoja kao i mi! Dakle, ne bi bili sposobni za intergalakticka putovanja!

Drugo, ako je zemlja zatvoren sistem, i ako poseduje svod kroz koji ne moze nista proci (dokazi za to su brojni), onda ni neki vanzemaljci ne bi mogli proci, ako Bog to ne dozvoli!

Trece, ko uopste garantuje da su planete fizicki objekti, kada NASA evidentno laze o svemu!? A da lazu mozes se sam uveriti. Dovoljno je da analiziras njihove fotogragfije i videe.. Tako sam ja skinuo sliku s njihovog sajta provukao kroz Photo Shop i uverio se da astronaut na slici koji zabija zastavu u tlo meseca, ne stoji na mesecu vec je naknadno ubacen, kao i da je planeta zemlja u pozadini na horizontu naknadno ubacena! A na mestu gde je zemlja, tu stoji kocka!

Dakle, brate moj sve je to montirano, nikada oni nisu bili na mesecu! Takodje, planete su sasvim drugacije kada se posmatraju kroz opticki teleskop nego kroz tkz. hubblle. Ove sa hubblle-a su kompjuterski generisane i ulepsavane od strane umetnika! NASA koristi umetnike da to nacrtaju i to cak i ne kriju!

Takodje, pogledaj par postova iznad kineski balon nad amerikom sto su oboroli. Na sta ti lici? Zar ne izgleda kao "satelit"? A identican je satelitu koji sam ja video da je pao negde u africi. Novine pisu da je pao "pravi satelit", a na zemlji stoji satelit prikacen na balon, i cuje se bip bip.. i sija crvena lampica!!! To sam video!

Sta radi satelit zakacen za balon???

Znaci brate, pitanje je da li ti sateliti uopste i postoje! Izgleda je sve to ogromna prevara!

Opisacu ako zelis.

Znam ljude koji su videli NLO, ali ja nisam nikada uzivo. Opisi sta si video?

Ti si pobrkao loncice.
Kao prvo Zemlja je planeta a ne zvezda tako da nema teoretske sanse da postane pulsna zvezda

Zemlja se prema njihovoj hipotezi hladila milionima godina! Problem je sto su stene granita zgusnute gotovo trenutno, a to dokazuju polonijumovi prstenovi koji su sacuvani u stenama! Kada bi zemlja bila milijardama godina stara, odnosno materija na njoj, polonijumovi prstenovi se ne bi mogli ni formirati, jer za njihovo stvaranje je neophodno da neko u trenutku zgusne materiju!

Kao kada ubacis sumecu tabletu u vodu, i mehurici krenu da izlaze.. Ako bih ti ja pokazao casu sa zamrznutim mehuricima u njoj, ti bi verovatno tvrdio da ja imam neki super zamrzivac, jer sam u stanju da zamrznem mehurice!

Isto je i ovde, ako se materija hladila milijardama godina, mehurici odnosno radioaktivni polonijumovi prstenovi bi davno isparili i ne bi mogli da se nadju u granitnim stenama! Medjutim mi ih nalazimo svuda!

A to znaci, da tvoja prica o nekakvim "milijardama godina staroj materiji", ne stoji!

Zapravo je ovo dokaz o TRENUTNOM STVARANJU! Bog je prakticno u trenutku zgusnuo materiju!!!

Sto se tice price o zemlji kao pulsnoj zvezdi, naravno da nisam mislio bukvalno! Pa ti ne znas sta je pulsna zvezda. Pulsari su zvezde koje ispustaju jako elektromagnetno zracenje, a planete to ne rade! Nijedna planeta ovo ne radi! Ne postoji dakle planeta sa toliko jakim elektromagnetnim zracenjem!

Znaci, kada sam ja rekao da bi zemlja u tom slucaju bila "pulsna zvezda", to tako ispada! Jer bi njeno elekteomagnetno zracenje bilo toliko jako, da bi odgovaralo zracenju koje ispusta jedna pulsna zvezda! A mi znamo da zemlja nikada nije bila pulsar!

Dakle, zemljina starost ne moze biti veca od 10 000 godina, jer bi u tom slucaju elektromagnetno polje bilo toliko da bi odgovaralo pulsnoj zvezdi! A nama nije poznata nijedna planeta sa tolikim zracenjem! Znaci zemlja bi u tom slucaju narusila principe astrofizike! Zato je tolika starost suluda!

kao drugo imas prave i lazne naucnike,bas kao i stampu,istinite informacije i dezinformacije...

Ja imam prave naucnike a ti lazne!

Ovo o polonijumovim prstenovima je inace stampano u priznatom naucnom casopisu, i rec je o ozbiljnom geologu, cija su otkrica skrajnuta. A savremena nauka nije imala odgovor na njih, i ono sto su oni u principu odgovorili, jeste sledece - "nauka trenutno nema odgovor na ovo pitanje, ali ce verovatno pronaci neki u buducnosti"..

Dakle, nisu hteli da dovode u pitanje svoje hipoteze o nastanku zemlje i pricu o "milijardama godina", iako su bili suoceni sa problememom... To su tvoji naucnici, radije ce verovati kako se njima svidja!

Nadalje verovati da je Zemlja starija od svega ostalog u Svemiru je cista ludost od koje se mislim odrekla i tvoja crkva

Ko je rekao da je "zemlja starija od svega u svemiru"???

Ja upravo tvrdim suprtno - DA JE CEO SVEMIR MLAD KOLIKO I ZEMLJA!

da tvoja crkva i dan danji smatra da je zemlja starija od Sunca i da je ravna poloca???

Prvo, kakve veze ima sta crkva kaze? To nije "dogma"!
Drugo, ja nisam nigde napisao da je "zemlja starija od sunca" vec da su jednake starosti i sunce i zemlja! A razlika u starosti je mininalna, par sati ili par dana. Dok su kod tebe u pitanju milenijumi! Sto je van pameti!

Prica o milenijumima, oduzima Bogu svemoc, jer ako on nije bio u stanju da zavrsi stvaranje zemlje za par sati, ako je stvarao "milijardama godina" , takav Bog bi u najboljem slucaju bio "nesposoban", a u najgorem bi takvo stvaranje odgovaralo nekakvim "nasumicnim akcijama" i pokusajima, sto tvoji naucnici i zagovaraju, da je svet stvoren - "slucajem"...

Ja u takvog Boga ne verujem!

da je ravna poloca???

Gotovo svi narodi i sve religije sveta su do 15. veka ucili i verovali da je zemlja ravna! Pa i jevreji su tako tumacili. Hriscanska crkva nije izuzetak.. Da budem precizniji, neka plemena jesu verovala da je zemlja sfera i da su zvezde nastanjene, ali o njihovoj poznavanju dovoljno govori cinjenica da su tvrdili da poticu sa zvezda na kojima zivot uopste nije moguc! (ni na jednoj nije).

I nije "ravna ploca", jer niko nije verovao u plocu, vec u "ravan krug"! Ta prica je vasa propaganda!

I naravno da Biblijom nisi nista dokazao od toga sto pricas.

Zar ja nisam nista dokazao? A sta si ti molim te dokazao? Ti se suprotis biblijskom izvestaju, jer si unapred isprogramiran da to radis!

Bog svara sunce 4. dana, a ti kazes da je postojalo od ranije! Iako tekst jasno i precizno govori da sunce pre toga nije postojalo!

Ipak, vama obozavaocima boga sunca RA, je vazno da je SUNCE U CENTRU, pa vam je vazno da ono postoji i pre nego sto postoji!

Nepojmljivo je da bi Mojsije, koji je hteo da JAHVU suprotstavi svim drugim bogovima, postavio SUNCE U PRVI PLAN!

Ali ti tvrdis da jeste, da je SUNCE STAVIO U PRVI PLAN kao vec postojece! To nije moguce, jer su drevni narodi bas u to vreme verovali da sunce donosi zivot i radjanje! I ON SE NJIMA SVOJIM IZVESTAJEM SUPROTI! Zato nije hteo sunce i mesec da nazove ni njihovim pravim imenima, vec koristi izraz SVETLA (hebrejski SVECE)!

Dakle, to sto pricas je suprotno izvestaju, a odgovara samo obozavaocima boga sunca RA. Sto su i inace tvoji satanisticki naucnici - heliocentristi!

Pa ljudi kad pogledaju na nebo,vide Suncevu kuglu,vide mesecevu kuglu,vide sve planete i zvezde okruglog oblika ,dokazali miliion puta da je zemlja okrugla

Ne mozes ti obicnim posmatranjem kroz teleskop da dokazes da je ijedan od tih objekata sferican!

Mesec se ne okrece, vidis samo jednu stranu! Sunce nema konzistentnu povrsinu, vec je to masa koja se menja, pa tako ni za jednu zvezdu ne mozes sigurno tvrditi da je u pitanju sfericni objekat!

Dakle, posmatranjem je ovo nemoguce utvrditi!

Druga stvar, ljudsko oko je moguce prevariti, pa ono pogresno zakljucuje da je u pitanju sfera iako nije.. I to ti mogu prezentovati, ali tebi ne vredi dokazivati..

snimili je sa meseca iz Svemira ,sa Marsa itd gde se vidi jasno da je okrugla .

Gotovo svi snimci su lazni! Ponovio sam milion puta, da su slike lazne! Sletanje na mesec, zemlja uslikana iz svemira, sa meseca, sa medjunarodne svemirske stanice, misije apolo, navodno slike snimljene sa marsa i meseca sve su lazne!

Ti si ubedjen da je nesto stvarno jer si video na slici! Ludost! Te slike nisu dokaz, proveravao sam sve to i nasao lazirane i montirane fotografije i videe od strane NASA-e! Niko mi nije rekao sta da trazim, sam sam nasao da fejkuju!

To su obicni prevaranti!

Da li si ti normalan ?,da li ti zaista verujes u to sto pricas da je zemlja ravna ploca itd?

Ja isto mogu reci za tebe da si lud kada pricas da je zemlja okrugla i da mi stojimo naopacke, iako nikada zemlju nisi video licno iz svemira!

Kazes slike i snimci su dokaz!? Pa da li si ti svestan u koje doba zivis? Zivis u doba tehnologije, kada je sve moguce lazirati! A da oni to i rade, ja sam se u to licno uverio!


ni sateliti ne postoje vec samo baloni???? hahahaha
slatko si me nasmejao.

Tebi je ovo "obican balon"???
Pa ti onda "nisi normalan"!

Postoji snimak satelita koji je pao negde u africi, novine pisale da je pao "pravi satelit", a crnci su snimili te ostatke, i na zemlji stoji isti ovakav satelit zakacen za balon, i sija mu crvena lampica!

Zasto bi satelit kacili za balon? Ti ako si isprogramiran i slep, drugi ipak nisu!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire.
Planete ( one van naseg suncevog sistema ), nisu stvorene u isto vreme kad i zemlja.

Svemir je beskonacan prostor, i postoji miliona drugih sistema i sunaca sa svojim plantama.

Na nekima od njih zive ljudi slicni nama koji nisu pali u greh.
Oni nas ne mogu posetiti jer nemaju tehnologiju.

To su fizicki objekti poput zemlje, rajske planete poput raja koji je Bog u pocetku stvorio na zemlji.

Osim toga, nas svemir je izolovan od ostatka zbog prisustva zla i greha na zemlji.

Nebo planete zemlje nije gvozdena kapa.
U svemir se mogu poslati ljudi.
A vec su slali sonde za istrazivanje planeta.

Da, nauka obmanjuje javnost po mnogim pitanjima.

Jedno od njih je udaljenost nebeskih tela.
Zvezda, sunaca, planeta, galaksija...

Smatram da sve to nije toliko udaljeno koliko se iznosi u stotinama i milionima svetlosnih godina.
A obmanjuju javnost iz razloga jer se plase sta bi moglo da se otkrije tamo.

Sto se tice onoga sto sam video - to je identicno onome sto su kasnje vidjali i drugi u toj 1989 godini.

Dakle, 1989 godine ( imao sam tada 15 godina ) u jednom sumarku sa dvojicom prisutnih prijatelja sam imao vidjenje okruglog Nlo-a srebrno metalik boje, jednog leteceg tanjira sive metalik boje oblika lopte za ragbi, sa tri svetla slabog itenziteta, jednog ogromnog robota bele boje, i jednog bica "vanzemaljca" u belom kombinezonu sa skafanderom, i spravom za letenje na ledjima.

Pojava prva dva objekta je bila na nebu, nije bilo spustanja.

Kugla je ispustala mlaz ljubicaste svetlosti kao iz reflektora, a u jednom trenutku se raspala bez ikakve ekspozije ili zvuka, i na nebu se stvorila kontura delova koja je bila kao rasirena lepeza u punom krugu.

Robot se spustio do visine krosnji drveca.
Imao je antenu, i i prednji deo koji je isijavao plavicastom svetloscu.

Bice "vanzemaljac" je lebdeo, a onda se spustio svega manje od deset metara od nas, na uzvisenje sa prugom.

Na nase mahanje - bice je rukom pomeralo nekakvu lampu na skafanderu gore dole, kao da odpozdravlja.

Jedan od prisutnih je poceo da place i da govori "mama, tata, necu da me odnesu"
Mada smo ja i drugi prisutan imali zelju.

 Sve vreme prilikom pojave objekata - cuo se zvuk kao kod helikopterske elise.

Kasnije sam citao neke izvestaje o susretima na drugim mestima, i razzumeo da je to identicno onome sto smo mi videli.
Kugla, robot, vanzemaljac u skafanderu...

 U pocetku sam verovao u to.
Ali sam spoznajuci istinu prihvatio duhovni koncept.
Da su to demonske iluzije, prevara demona ispod podnebesja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Mire.
Planete ( one van naseg suncevog sistema ), nisu stvorene u isto vreme kad i zemlja

Brate, citaj bolje izvestaj o stvaranju. Zasto Bog stvara zvezde i ostala videla na nebu? Stvara ih "zbog zemlje". Dakle, nisu postojale ranije!

Pod terminom "zvezde" on misli i na planete, jer narodi u ono vreme nisu razlijovali planete od zvezda. Planete su zvali "lutajuce zvezde" jer nisu bile fiksne.

Tako Mojsije, kada pise, pod terminom "zvezde", on podrazumeva i planete!

Svemir je beskonacan prostor, i postoji miliona drugih sistema i sunaca sa svojim plantama.

To niko ne moze da dokaze, da postoje druge galaksije! One se ne vide osim kroz el. teleskop, a pricao sam koliko je to nepouzdano!

Na nekima od njih zive ljudi slicni nama koji nisu pali u greh.

Evo, ja ti garantujem da ne zive, jer te planete nisu stvorene da podrzavaju zivot, vec zbog zemlje, da ljudi uz pomoc njih mere vreme. To pise u bibliji, da je Bog postavio zvezde na nebo nakon stvaranja zemlje (rekoh da pod zvezdama Mojsije podrazumeva i planete).

Stav da planete mogu da podrzavaju zivot, im daje veci znacaj nego sto one imaju. To i jeste cilj satane, da on zvezde (planete) ucini bogovima, da ljudi to istrazuju.. Oduvek kroz razne narode on je ucio da su zemljani "sisli sa zvezda"! I to je ta satanisticka prica, koju Mojsije nije mogao da podrzi svojim izvestajem jer to navodi ljude da ih obozavaju, i zato je on eksplicitno napisao da su zvezde nastale nakon zemlje!

Ti misli kako god zelis, ali ja ti kazem kako jeste! U fizickom univerzumu, ne postoje nikakva bica nama slicna! Ta bica obitavaju u duhovnoj dimenziji!

Oni nas ne mogu posetiti jer nemaju tehnologiju.

Oni cak i da postoje, ne mogu imati tehnologiju kojom bi putovali kroz prostor univerzuma.. Ali ne postoje..

To su fizicki objekti poput zemlje, rajske planete poput raja koji je Bog u pocetku stvorio na zemlji.

Ne postoje dokazi da su to solidni objekti!

Oko zna da prevari. Ako ti ja postavim 3 slike, jednu pravu sferu a ostale 2 lazne sfere, ti bi mislio da su i ostale 2 prave. To se moze lako demonstrirati!

Zato i ono sto covek posmatra kroz teleskop, pa mu se cini kao soldan i cvrst objekat, sfera, zapravo moze biti ravan papir, ploca, ili sta god drugo!

Nebo planete zemlje nije gvozdena kapa.
U svemir se mogu poslati ljudi.
A vec su slali sonde za istrazivanje planeta.

Laz! Van Alenove pojaseve nista ne moze da prodje! Ja sam pratio lansiranja raketa od samih pocetaka, i ruske i americke svemirske programe. Nijedna raketa nije mogla da prodje! Ili ekspodira, ili izgube kontakt sa njom, ili padne.. Da bi odjednom nekim cudom, odjednom pocele da prolaze bas u vreme kada su rusi poslali prvog coveka, i ta raketa je nekim cudom ipak prosla!

Kako sad odjednom prolazi, a oni se usudjuju da posalju coveka, a nisu dovoljno puta ni prosli raketom, ni proverili uslove da bi znali da je sigurno..

Takodje, ostaje cinjenica, da su u vreme hladnog rata, amerikanci i rusi saradjivali na svemirskom programu, sto je nepojmljivo za to doba. I sto je najindikativnije, sva istrazivanja i testiranja se obavljaju bas na ANTARKTICI! (gde je prema ravnoj zemlji ivica sveta). Jedan od programa probijanja svoda, se zvao - "FISH BOWL" (AKVARIJUM). Ime ti sve govori! U tom programu probijanja je ucestvovao i pokojni Van Alen. Gde su oni pokusavali da nuklearnim projektilima probiju svod! Jer nikako nisu mogli da prodju u svemir, da izadju napolje! Od tada su amerikanci i rusi detonirali vise od 1000 nuklearnih projektila u stratosferi pokusavajuci da prodju. Ti podaci su dostupni svima.. A posle pricaju o "ozonskim rupama", dok kriju pravi uzrok njihovog nastanka, da su one posledica detoniranja bombi u stratosferi!

Ne moze se brate izaci van zemlje! Bog ne bi dozvolio gresnom coveku da seta po svemiru, gde se navodno on nalazi! Mi smo u zatvorenom sistemu, kao u akvarijumu, i mi ne mozemo izaci napolje!

Sve slike i snimci navodnih apolo misija i slicno, su lazirane i snimljene u studiju!

Sto se tice satelita, to su brate baloni, koji imaju sposobnost da se odrze u relativno istom polozaju na nebu dugi vremenski period, da ih vetar ne oduva, pre nego sto puknu. Onda ih zamene drugim.. Tako oni odrzavaju mit!

Nece ti nikada reci istinu, jer zamisli sta bi se desilo, kada bi ljudima rekli da su zapravo u AKVARIJUMU??? Ljudi bi poludeli, hteli bi izaci van, ili bi ovo imalo religiozne implikacije! A oni to ne zele!

Sta vise, oni bas na ANTARKTICI i stupaju u kontakt sa malim zelenim, i upravo se NLO-i najvise tamo vidjaju! Izlecu iz mora i sl.. Hitler je pre zavrsetka rata, svu tehniku i ljudstvo prebacio tamo, pitanje je zasto.. Da li je trazio neki "izlaz"???

Da, nauka obmanjuje javnost po mnogim pitanjima.

Brate, veruj mi, istrazio sam ovu temu detaljno a mozes i ti. Pitanje je samo da li te to intersuje..

Ono sto je sigurno jeste, da NASA iz nekog razloga lazira snimke i fotografije. To znam pouzdano. A zasto to rade, ja ti ne mogu reci, ti sam donesi zakljucak...

Iz dostupnih dokaza, ja sam zakljucio da oni nikada nisu bili u svemiru, sve da se i moze nekako izaci, oni tamo nisu bili! Ni na mesecu nisu.

Rec je o globalnoj zaveri, od samih pocetaka oni saradjuju, i rusi i amerikanci u vreme najveceg neprijateljstva saradjuju kada je u pitanju svemirski program. Zasto bi to radili, ako u pitanju nije nesto vece od njih samih??? I ako to ne prevazilazi nacionalne barijere?


nije gvozdena kapa.

Niko nije rekao da je to "gvozdena kapa", postoji radijacijski pojas, koji ne dozvoljava nijednom objektu da prodje! Nazivaju se Van Alenovi pojasevi, po naucniku koji ih je otkrio, koji je i ucestvovao u pokusajima prolaska kroz iste na Antarktici. Nisu nikada prosli! A cak i da prodju, radijacija je toliko jaka, da bi astronauti pomrli, jer ne bi preziveli toliku radijaciju na putu za mesec!

Jedno od njih je udaljenost nebeskih tela.
Zvezda, sunaca, planeta, galaksija...

Pa eto i sam vidis da oni obmanjuju. Nekada to rade nenamerno, ali uglavnom kada je u pitanju ova tema, to rade namerno. Jer sto bi pobogu, lazirali snimke i fotografije, ako nesto ne zele da sakriju? Sto bi sami sebe time kompromitovali?

Ovo ti je najvaznije da proveris, sam istrazi i videces da laziraju snimke i fotografije. Pa kad to proveris, sam donesi zakljucak zasto to rade. Ja ti zakljucak ne namecem..

A obmanjuju javnost iz razloga jer se plase sta bi moglo da se otkrije tamo.

Pa sta bi drugo moglo da se otkrije, nego neki vanzemaljci. A oni i zele da dokazu da oni postoje!

Moj zakljucak je da oni nikada nisu ni bili gore. Uvalili su sebe u lazi, jedna laz povlaci drugu, pa sad ne mogu da prestanu da lazu.. Prvi su poceli Rusi da lazu da prepadnu neprijatelja, kako poseduju napredniju tehnologiju, a onda amerikanci nisu smeli objavili svetu da Rusi lazu zbog religioznih implikacija koje bi to imalo. I zato su poceli i oni da lazu, pa su rezirali let na mesec itd.. Isto i kinezi, indijci..

To je moj zakljucak, a ti donesi svoj..

Sto se tice onoga sto sam video - to je identicno onome sto su kasnje vidjali i drugi u toj 1989 godini.

 U pocetku sam verovao u to.
Ali sam spoznajuci istinu prihvatio duhovni koncept.
Da su to demonske iluzije, prevara demona ispod podnebesja.

Zanimljivo. Ali i sam ovaj opis, i to kako se oni prikazuju otkriva da je to sve prilagodjeno coveku. Robot, kugla, oprema za kiseonik, sprava za letenje na ledjima, antena.. Zaista bi bilo malo naivno verovati da vanzemaljci nemaju bolju tehnologiju.

Naime, prema dostupnim dokazima, savremene pojave NLO-a, prikaziju se sasvim drugacije. Tehnologijom koja odgovara savremenom shvatanju, tj. vestackoj inteligenciji. Gde su NLO-i u stvari zivi objekti sa kojima vanzemaljac komunicira uz pomoc misli bez ikakve antene i radio talasa. NLO-i dakle ne poseduju upravljacke konzole, dzojstike i sl. Takodje humanoidi ne poseduju nikakve skafandere, jer mogu da disu kroz odelo i sl.. Njihovo odelo ne poseduje cibzare pomocu kojih mogu da se skidaju, vec se oblace materijalizacijom i dematerijalizacijom... Mogu da lete bez ikakvih sprava, i mogu da prolaze kroz zidove i sl..

Sve ovo samo po sebi pokazuje da su te pojave lazne, jer kako se menja covekova tehnologija, tako i ove pojave evoluiraju..
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Pa brate ja i naglasavam da su NLO demonska prevara, ukazujuci na ravnu zemlju.

Ako su planete stvorene u isto vreme kad i zemlja (u bibliji pise da jesu), onda nikakav "napredniji zivot" na njima nije moguc. Jer nekakvi vanzemaljci, sa naprednijom tehnologijom ne bi postojali, jer bi bili na istom stupnju razvoja kao i mi! Dakle, ne bi bili sposobni za intergalakticka putovanja!

Drugo, ako je zemlja zatvoren sistem, i ako poseduje svod kroz koji ne moze nista proci (dokazi za to su brojni), onda ni neki vanzemaljci ne bi mogli proci, ako Bog to ne dozvoli!

Trece, ko uopste garantuje da su planete fizicki objekti, kada NASA evidentno laze o svemu!? A da lazu mozes se sam uveriti. Dovoljno je da analiziras njihove fotogragfije i videe.. Tako sam ja skinuo sliku s njihovog sajta provukao kroz Photo Shop i uverio se da astronaut na slici koji zabija zastavu u tlo meseca, ne stoji na mesecu vec je naknadno ubacen, kao i da je planeta zemlja u pozadini na horizontu naknadno ubacena! A na mestu gde je zemlja, tu stoji kocka!

Dakle, brate moj sve je to montirano, nikada oni nisu bili na mesecu! Takodje, planete su sasvim drugacije kada se posmatraju kroz opticki teleskop nego kroz tkz. hubblle. Ove sa hubblle-a su kompjuterski generisane i ulepsavane od strane umetnika! NASA koristi umetnike da to nacrtaju i to cak i ne kriju!

Takodje, pogledaj par postova iznad kineski balon nad amerikom sto su oboroli. Na sta ti lici? Zar ne izgleda kao "satelit"? A identican je satelitu koji sam ja video da je pao negde u africi. Novine pisu da je pao "pravi satelit", a na zemlji stoji satelit prikacen na balon, i cuje se bip bip.. i sija crvena lampica!!! To sam video!

Sta radi satelit zakacen za balon???

Znaci brate, pitanje je da li ti sateliti uopste i postoje! Izgleda je sve to ogromna prevara!



Znam ljude koji su videli NLO, ali ja nisam nikada uzivo. Opisi sta si video?



Zemlja se prema njihovoj hipotezi hladila milionima godina! Problem je sto su stene granita zgusnute gotovo trenutno, a to dokazuju polonijumovi prstenovi koji su sacuvani u stenama! Kada bi zemlja bila milijardama godina stara, odnosno materija na njoj, polonijumovi prstenovi se ne bi mogli ni formirati, jer za njihovo stvaranje je neophodno da neko u trenutku zgusne materiju!

Kao kada ubacis sumecu tabletu u vodu, i mehurici krenu da izlaze.. Ako bih ti ja pokazao casu sa zamrznutim mehuricima u njoj, ti bi verovatno tvrdio da ja imam neki super zamrzivac, jer sam u stanju da zamrznem mehurice!

Isto je i ovde, ako se materija hladila milijardama godina, mehurici odnosno radioaktivni polonijumovi prstenovi bi davno isparili i ne bi mogli da se nadju u granitnim stenama! Medjutim mi ih nalazimo svuda!

A to znaci, da tvoja prica o nekakvim "milijardama godina staroj materiji", ne stoji!

Zapravo je ovo dokaz o TRENUTNOM STVARANJU! Bog je prakticno u trenutku zgusnuo materiju!!!

Sto se tice price o zemlji kao pulsnoj zvezdi, naravno da nisam mislio bukvalno! Pa ti ne znas sta je pulsna zvezda. Pulsari su zvezde koje ispustaju jako elektromagnetno zracenje, a planete to ne rade! Nijedna planeta ovo ne radi! Ne postoji dakle planeta sa toliko jakim elektromagnetnim zracenjem!

Znaci, kada sam ja rekao da bi zemlja u tom slucaju bila "pulsna zvezda", to tako ispada! Jer bi njeno elekteomagnetno zracenje bilo toliko jako, da bi odgovaralo zracenju koje ispusta jedna pulsna zvezda! A mi znamo da zemlja nikada nije bila pulsar!

Dakle, zemljina starost ne moze biti veca od 10 000 godina, jer bi u tom slucaju elektromagnetno polje bilo toliko da bi odgovaralo pulsnoj zvezdi! A nama nije poznata nijedna planeta sa tolikim zracenjem! Znaci zemlja bi u tom slucaju narusila principe astrofizike! Zato je tolika starost suluda!



Ja imam prave naucnike a ti lazne!

Ovo o polonijumovim prstenovima je inace stampano u priznatom naucnom casopisu, i rec je o ozbiljnom geologu, cija su otkrica skrajnuta. A savremena nauka nije imala odgovor na njih, i ono sto su oni u principu odgovorili, jeste sledece - "nauka trenutno nema odgovor na ovo pitanje, ali ce verovatno pronaci neki u buducnosti"..

Dakle, nisu hteli da dovode u pitanje svoje hipoteze o nastanku zemlje i pricu o "milijardama godina", iako su bili suoceni sa problememom... To su tvoji naucnici, radije ce verovati kako se njima svidja!



Ko je rekao da je "zemlja starija od svega u svemiru"???

Ja upravo tvrdim suprtno - DA JE CEO SVEMIR MLAD KOLIKO I ZEMLJA!



Prvo, kakve veze ima sta crkva kaze? To nije "dogma"!
Drugo, ja nisam nigde napisao da je "zemlja starija od sunca" vec da su jednake starosti i sunce i zemlja! A razlika u starosti je mininalna, par sati ili par dana. Dok su kod tebe u pitanju milenijumi! Sto je van pameti!

Prica o milenijumima, oduzima Bogu svemoc, jer ako on nije bio u stanju da zavrsi stvaranje zemlje za par sati, ako je stvarao "milijardama godina" , takav Bog bi u najboljem slucaju bio "nesposoban", a u najgorem bi takvo stvaranje odgovaralo nekakvim "nasumicnim akcijama" i pokusajima, sto tvoji naucnici i zagovaraju, da je svet stvoren - "slucajem"...

Ja u takvog Boga ne verujem!



Gotovo svi narodi i sve religije sveta su do 15. veka ucili i verovali da je zemlja ravna! Pa i jevreji su tako tumacili. Hriscanska crkva nije izuzetak.. Da budem precizniji, neka plemena jesu verovala da je zemlja sfera i da su zvezde nastanjene, ali o njihovoj poznavanju dovoljno govori cinjenica da su tvrdili da poticu sa zvezda na kojima zivot uopste nije moguc! (ni na jednoj nije).

I nije "ravna ploca", jer niko nije verovao u plocu, vec u "ravan krug"! Ta prica je vasa propaganda!



Zar ja nisam nista dokazao? A sta si ti molim te dokazao? Ti se suprotis biblijskom izvestaju, jer si unapred isprogramiran da to radis!

Bog svara sunce 4. dana, a ti kazes da je postojalo od ranije! Iako tekst jasno i precizno govori da sunce pre toga nije postojalo!

Ipak, vama obozavaocima boga sunca RA, je vazno da je SUNCE U CENTRU, pa vam je vazno da ono postoji i pre nego sto postoji!

Nepojmljivo je da bi Mojsije, koji je hteo da JAHVU suprotstavi svim drugim bogovima, postavio SUNCE U PRVI PLAN!

Ali ti tvrdis da jeste, da je SUNCE STAVIO U PRVI PLAN kao vec postojece! To nije moguce, jer su drevni narodi bas u to vreme verovali da sunce donosi zivot i radjanje! I ON SE NJIMA SVOJIM IZVESTAJEM SUPROTI! Zato nije hteo sunce i mesec da nazove ni njihovim pravim imenima, vec koristi izraz SVETLA (hebrejski SVECE)!

Dakle, to sto pricas je suprotno izvestaju, a odgovara samo obozavaocima boga sunca RA. Sto su i inace tvoji satanisticki naucnici - heliocentristi!



Ne mozes ti obicnim posmatranjem kroz teleskop da dokazes da je ijedan od tih objekata sferican!

Mesec se ne okrece, vidis samo jednu stranu! Sunce nema konzistentnu povrsinu, vec je to masa koja se menja, pa tako ni za jednu zvezdu ne mozes sigurno tvrditi da je u pitanju sfericni objekat!

Dakle, posmatranjem je ovo nemoguce utvrditi!

Druga stvar, ljudsko oko je moguce prevariti, pa ono pogresno zakljucuje da je u pitanju sfera iako nije.. I to ti mogu prezentovati, ali tebi ne vredi dokazivati..



Gotovo svi snimci su lazni! Ponovio sam milion puta, da su slike lazne! Sletanje na mesec, zemlja uslikana iz svemira, sa meseca, sa medjunarodne svemirske stanice, misije apolo, navodno slike snimljene sa marsa i meseca sve su lazne!

Ti si ubedjen da je nesto stvarno jer si video na slici! Ludost! Te slike nisu dokaz, proveravao sam sve to i nasao lazirane i montirane fotografije i videe od strane NASA-e! Niko mi nije rekao sta da trazim, sam sam nasao da fejkuju!

To su obicni prevaranti!



Ja isto mogu reci za tebe da si lud kada pricas da je zemlja okrugla i da mi stojimo naopacke, iako nikada zemlju nisi video licno iz svemira!

Kazes slike i snimci su dokaz!? Pa da li si ti svestan u koje doba zivis? Zivis u doba tehnologije, kada je sve moguce lazirati! A da oni to i rade, ja sam se u to licno uverio!




Tebi je ovo "obican balon"???
Pa ti onda "nisi normalan"!

Postoji snimak satelita koji je pao negde u africi, novine pisale da je pao "pravi satelit", a crnci su snimili te ostatke, i na zemlji stoji isti ovakav satelit zakacen za balon, i sija mu crvena lampica!

Zasto bi satelit kacili za balon? Ti ako si isprogramiran i slep, drugi ipak nisu!
Otisli smo na suprotnu temu,jer ovo je tema o NLO
Ali tvrdnja da je Zemlja ravna ploca je sumanuta,to je prevazidjeno ludilo crkvene inkvizicije koja je spaljivala ljude na lomaci zbog izjave da je zemlja okrugla.
Uzmi u ruke neku loptu,nebitno dal je za fudbal,kosarku,odbojku,ragbi i slicno ,pogledaj je dobro pa kazi dal je ravna ploca ili je lopta.
Lopta ne moze nikada da bude ravna ploca sem kad se izduva.
Postoji 2D prikaz,ali postoji i tacniji 3D prikaz.
 
Natrag
Top