NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Zdravo Jure
ja znam samo za jedno nebo.Dal ih ima 7 ili 777 meni je sada potpuno sve jedno.
Ali i ako ih ima ,da je nesto vazno za nas ljude ,sigurno bi nas nas Stvoritelj obavestio preko Biblije.
Ali hajde da ostavimo sedmo nebo,pricajmo nesto o trecem nebu,nekako mi je lakse.
2.Korincanima 12:2
Znam čoveka u Hristu koji pre četrnaest godina (ili u telu ne znam; ili osmi tela, ne znam: Bog zna) bi odnesen do trećeg neba.
E sad sta mu je to trece nebo?,ako postoji trece nebo ,moze da postoji i 777 nebo,isti je princip.
Sadasnje shvatanje je to da je ap.Pavle imao viziju (4. .... da bi odnesen u raj....).
U svakom slucaju Biblija govori ne samo o fizickim oblicima zivota vec i o duhovnim osobama ,koje su za nas nevidljive (Bog,sotona,andjeli,demoni....)
Zato pojam 3 nebo ili sedmo nebo ili 777 nebo nama za sada nije potpuno razumljiv.
U svakom slucaju bilo bi veoma smesno ili zalosno misliti da samo mi na zemlji zivimo,a da je ceo ostali svemir nenastanjen...i glup...:)
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Da je nesto vazno za nas ljude stvoritelj bi nas obavestio ?
Zasto je onda zaboravio da nam kaze za mikroorganizme koji su nas ubijali i i dalje nas ubijaju, zasto nam nije rekao na primer da kod epilepticnih napada ne pomaze egzorcizam jer nema veze sa demonima ?
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Da je nesto vazno za nas ljude stvoritelj bi nas obavestio ?
Zasto je onda zaboravio da nam kaze za mikroorganizme koji su nas ubijali i i dalje nas ubijaju, zasto nam nije rekao na primer da kod epilepticnih napada ne pomaze egzorcizam jer nema veze sa demonima ?

Ili zasto Isus nije rekao da se peru ruke i da se pere posudje nego je rekao suprotno.
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Bog je stvorio Adama i Evu da zive vecno,a ne da umru od strane mikroorganizama.
Rekao im je ono sto im je dovoljno.
Danas su ljudi mnogo pametniji od Adama i Eve,pa da li su srecniji?
Vidim samo kolko smo samo mi u Srbiji srecni,da ne pricam o drugima.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Bog je stvorio Adama i Evu da zive vecno,a ne da umru od strane mikroorganizama.
Rekao im je ono sto im je dovoljno.
Danas su ljudi mnogo pametniji od Adama i Eve,pa da li su srecniji?
Vidim samo kolko smo samo mi u Srbiji srecni,da ne pricam o drugima.

Trebao je da im kaze za pricajucu zmiju.
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Bog je svima dao slobodnu volju...,kako Adamu i Evi tako i svojim duhovnim stvorenjima.Jedan od njih je je ucinio kao da zmija govori Evi.Kasnije je identifikovan kao satana,djavo,stara prazmija.(naprimer otkrivenje 12:9)
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Znaci stvorio je dvoje ljudi da zive vecno, a za nas druge ga zabole a ? :)
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
To je prica vec za drugu temu,a ne za NLO...,prica za neki drugi put....idem da odmaram ili cu docekati zoru catujuci...
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Tema je NLO i Biblija- leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji.
Vanzemaljci u Bibliji jesu svi oni koji nemaju zemaljsko poreklo,koji nisu napravljeni od zemlje kao adam i eva.
To su Bog,sotona,andjeli ,demoni itd.....
NLO su "ognjena kola" i zvezda vodilja.itd...
Ako ti znas jos o nekom vanzemaljcu iz Biblije ili o NLO ti pisi....
 
Natrag
Top