PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ti si više nego velikodušna.I pažljiva.
Zaboravljate od čega ste potekli u ovom binarnom svetu.:D:curtsey:
Bez obzira na tu vašu nadmenosti,više puta smo dokazali svoju gostoprimljivost pa će tako biti i ovog puta.
Slobodno u našoj kujini dinstajte luk,kuvajte sarme i kavurme,pecite slaninu.;)
Tako ćemo se setiti lepih dana kad smo u slozi živeli.:drinks:
U svom vašem luksuzu Mastera

19-02-dom-top-3.jpg


fali samo jedna stvar,
toplina doma.:heart:


Sendi,ja sam se više puta na glas pitala kako li ću pojesti sve ove reči koje sam izrekla,i smislila sam plan da vas sve vratim na pravi put.:lol:
Kada u vama vratim izgubljena lepa osećanja,koja ste ostavili na vratima,sve će biti rešeno.
U međuvremenom ću se truditi da ne pišem na temama gde se računaju postovi,što neće biti teško.

374MUDER.gif

 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Kakav Mercedes,deca ti otkinu znak na kolima i njemu automatski pada vrednost za 50 %.

Tako je i gazda Jezda pričao.
Ne smumnjam da bi i viski dobila,naravno GRATIS.Jel da?


PYC,njima takve odaje nisu potrebe,jednostavno nemaju potrebe za tim.:D
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kakav Mercedes,deca ti otkinu znak na kolima i njemu automatski pada vrednost za 50 %.

Tako je i gazda Jezda pričao.
Ne smumnjam da bi i viski dobila,naravno GRATIS.Jel da?


PYC,njima takve odaje nisu potrebe,jednostavno nemaju potrebe za tim.:D

Pa ti si kriva, dopuštaš im da se uneređuju po tvojo temi. Vidiš da pišu ko da su čoporativno pili Bekunis.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kakav Mercedes,deca ti otkinu znak na kolima i njemu automatski pada vrednost za 50 %.

Tako je i gazda Jezda pričao.
Ne smumnjam da bi i viski dobila,naravno GRATIS.Jel da?
PYC,njima takve odaje nisu potrebe,jednostavno nemaju potrebe za tim.:D
Jao Ivanjuška nije tebi lako...Svaka ''šuša'' ti se šeta...kroz ''dvorište''...:lol:

Evo, vidi ga i ovaj ''penzioner''...A šta bi oni i mogli drugo da pitaju, nego :''Gde je ovde WC''...:D
Ma dođe bre kod nas...Za vas smo pripremili jedan lep montažni, ali poljski WC...Mi to zbog vazduha...Da vam ten ne bude suviše bled...
E da i ponesi neki zlatnik...WC SE PLAĆA :D
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Jao Ivanjuška nije tebi lako...Svaka ''šuša'' ti se šeta...kroz ''dvorište''...:lol:

Evo, vidi ga i ovaj ''penzioner''...A šta bi oni i mogli drugo da pitaju, nego :''Gde je ovde WC''...:D
Ma dođe bre kod nas...Za vas smo pripremili jedan lep montažni, ali poljski WC...Mi to zbog vazduha...Da vam ten ne bude suviše bled...
E da i ponesi neki zlatnik...WC SE PLAĆA :D



Ćao društvo.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Zdravo Piggy...:)

Lepo od tebe što si se priključila ovim malim Ne masterima...Sada zasigurno imaju pojačanje...Osećam kako Ivanjuška ''raste ko kvasac''...
Slobodno ti dođi i kod nas Mastera, samo ponesi koji zlatnik, trebaće ti....:lol:

Ne brini, sve ćemo ti objasniti...:)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jao Ivanjuška nije tebi lako...Svaka ''šuša'' ti se šeta...kroz ''dvorište''...:lol:

Evo, vidi ga i ovaj ''penzioner''...A šta bi oni i mogli drugo da pitaju, nego :''Gde je ovde WC''...:D
Ma dođe bre kod nas...Za vas smo pripremili jedan lep montažni, ali poljski WC...Mi to zbog vazduha...Da vam ten ne bude suviše bled...
E da i ponesi neki zlatnik...WC SE PLAĆA :D
Jes ti imala geografiju u školi il si bježala s časova? Nisam ja iz Poljske nego iz Bosne. Dok ja stignem do tog poljskog, preko Češke... triput Frutek od špinata.


Zdravo Piggy...:)

Lepo od tebe što si se priključila ovim malim Ne masterima...Sada zasigurno imaju pojačanje...Osećam kako Ivanjuška ''raste ko kvasac''...
Slobodno ti dođi i kod nas Mastera, samo ponesi koji zlatnik, trebaće ti....:lol:
Ne brini, sve ćemo ti objasniti...:)

Hehehe, šta ćeš ti objasnit ovoj Kalamiti Džejn? Ta je lakirana gdje si ti prefarbana.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Pa ti si kriva, dopuštaš im da se uneređuju po tvojo temi. Vidiš da pišu ko da su čoporativno pili Bekunis.

To je očit primer one stare izreke:"Ko tebe hlebom ti njega kamenom"


Ćao PIGGY,nema te 100 godina.
Došla si na pravo mesto,kontrarevolucija se zahuktava.Ti si pravi primer člana koji vodi računa o svom renomeu,zavidim ti na broju postova.
I ništa ne veruj ovim Masterima.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Jes ti imala geografiju u školi il si bježala s časova? Nisam ja iz Poljske nego iz Bosne. Dok ja stignem do tog poljskog, preko Češke... triput Frutek od špinata.

Svaki problem, ima rešenje...Ima li u toj Bosni ''noša''? :lol: Eto, ponesi je sa sobom...

Hehehe, šta ćeš ti objasnit ovoj Kalamiti Džejn? Ta je lakirana gdje si ti prefarbana.
Grešiš PYC...Zar nisi učio u školi...:''Lepa reč i gvozdena vrata otvara'' :lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Svaki problem, ima rešenje...Ima li u toj Bosni ''noša''? :lol: Eto, ponesi je sa sobom...


Grešiš PYC...Zar nisi učio u školi...:''Lepa reč i gvozdena vrata otvara'' :lol:

Čuj ovu konstrukciju: Ima li "u toj Bosni". Trideset kilometara si samo od Bosne a ko da o Kamčatki pričaš. Ko da nisi iz Tarabićevog kraja. Pa i sa tu tvoju zlatiborsku trogrbu kamilu ne treba ti više od par časova do Dobruna.
Kod nas kažu tuta za nošu.

To o lijepim riječima su pokušavali roditelji da me nauče, ne škola. Kod nas u "toj Bosni" lijepo ponašanje se uči u roditeljskom domu.
 
Natrag
Top