Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Čudna živuljka, Ruse, tačno se vidi da to samo u Užicu može da poraste... yes3 :mrgreen:


Evo je neka iz tih krajeva, ne znam dal je možda Dum... :dntknw:

superstock184010245.jpg



Edit: Sto posto jeste ona, čim vozi bez ruku. yes3 :mrgreen:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Čudna živuljka, Ruse, tačno se vidi da to samo u Užicu može da poraste... yes3 :mrgreen:


Evo je neka iz tih krajeva, ne znam dal je možda Dum... :dntknw:

superstock184010245.jpg



Edit: Sto posto jeste ona, čim vozi bez ruku. yes3 :mrgreen:

Kamila jest 100%, nema greške. Al za Dum nisam siguran, ona ima načale. Ipak... možda... ako joj je onaj kamičak razbio staklo, možda su na opravci. I što ti reče: Vozi bezruke, sigurno je ona.

P.s. Ajd, dosta smo je zezali, ima ujutru da povileni kad vidi da smo dobili diareju i šta smo sve nadrobili.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Eh, ni Rus nije što je bio, počeo da štedi ljude... :lol:


Ajd neću ni ja da je diram više, posle nećemo imati koga da zez... ovaj, posle nećemo imati s kim da "konverziramo". :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Videla sam, videla sam...Kakve ''muške tračare''...Čim im okreneš leđa, a oni te ''opletu''...Karakteristično za muškarce koji su jaki na ''jeziku'' :lol:...Znam znam, istina zna da boli...
Ja se lepo, osećam što sam iz zdravih krajeva, gde ''teče zdrava hrana'' i čist vazduh...Mi ovde ni za čim ne žalimo i ne plačemo...A ne kao ovi iz Šumadije...Ne mogu da se pomire što im Kragujevac nije glavni grad Srbije...Masiraju nas non stop, kako su prvi imali struju, te prva gimnazija je osnovana u Kragujevcu...Sve je to džaba...niko vas ne priznaje...:lol:Ali zato naš sir, kajmak, pršutu..svi priznaju...Slobodno vi iz Šumadije kada opet budete plakali zbog Kragujevca, dođite kod nas da se smirite uz našu rakijicu i pršuticu, ne treba vam bekunis...:lol:

A o ovome iz Bosne, nemam šta da kažem...Kakva je to država u kojoj :Mujo, Hasa i Fata vode glavnu reč...:lol:
Ma strašno :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Divno je videti vas Mastere kako se lepo divanite i čašćavate.
Slobodno nastavite.
E Nado,kad se samo setim kako si žurila u Klub odabranih,ccc
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Divno je videti vas Mastere kako se lepo divanite i čašćavate.
Slobodno nastavite.
E Nado,kad se samo setim kako si žurila u Klub odabranih,ccc
E moja Ivanjuška...Sad je kasno za kajanje...Sve je to kvarnooooo...:beee:
Za srce su me ujeli...:cray:
Sad ću da uzmem izlaznicu i da idem kući...Ne mogu ovaj bol da podnese...sorry
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Sve je to džaba...niko vas ne priznaje...:lol:Ali zato naš sir, kajmak, pršutu..svi priznaju...

A o ovome iz Bosne, nemam šta da kažem...Kakva je to država u kojoj :Mujo, Hasa i Fata vode glavnu reč...

I džempere od kamilju dlaku, one Sirogojno.

Priznajem za državu... nikakva je.

Kaže se Hase.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dum, ti si naša, znaš da se mi masteri zezamo na poseban način. :lol: A gledaj kako Njuška perfidno pokušava da te okrene protivu nas. :diablo: :lol: Neka, neka, doći će i ona u klub, kako li će se tad vaditi, jedva čekam da vidim. :mrgreen:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
I džempere od kamilju dlaku, one Sirogojno.

Priznajem za državu... nikakva je.

Kaže se Hase.

A te džempere od ''kamilju dlaku'', ''uvaljujemo'' turistima, jer mi te džempere ne nosimo...To je za nas ''demode''...Mi smo ovde mnogo moderni, znaš...:lol:

(Gore sam napravila štamparsku grešku...Mi kažemo Haso, a ne Hasa...:))

Dum, ti si naša, znaš da se mi masteri zezamo na poseban način. :lol: A gledaj kako Njuška perfidno pokušava da te okrene protivu nas. :diablo: :lol: Neka, neka, doći će i ona u klub, kako li će se tad vaditi, jedva čekam da vidim. :mrgreen:

Jeste Tito, Ivanjuška želi da napravi razdor u našim redovima...Ali ona ne zna da smo mi svi tolerantni, a najsložniji smo kada treba od njih ''da izčupamo neki zlatnik''...Znaš, kada malo razmislim, mnogo mi ih je žao...Moramo im uvesti jedan ''gratis dan'', odnosno dan za džabe...Pa i mi dušu imamo...:lol:
Samo je još dilema, da li će taj ''gratis dan'' da bude onaj osmi dan u sedmici..Ponendeljak:D
 
Natrag
Top