Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
ma ludi ste skroz...suuper...imate vase interne zezancije,sa doobrim obrtima i zapletimawacko2...meni sa strane deluje kao dobro upakovan scenario pun fino obradjenih sarkasticno ironicnih,vrckastih prepiski...naravno u pozitivnom;)..brzi i ostri na jeziku bree...pojeli bi me za veceru..pogotovo devojcice..hehhehe
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
ma ludi ste skroz...suuper...imate vase interne zezancije,sa doobrim obrtima i zapletimawacko2...meni sa strane deluje kao dobro upakovan scenario pun fino obradjenih sarkasticno ironicnih,vrckastih prepiski...naravno u pozitivnom;)..brzi i ostri na jeziku bree...pojeli bi me za veceru..pogotovo devojcice..hehhehe

Samo se ti prikljuci, od mene vise ne mozes da masis :lol:
A, devojcice su fine, decaci znaju da budu nedokazani ali lako ces ti sa njima, povremeno se sami saplicu :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Brzo mozgiću misli,šta da odgovoriš svom saborcu,lako je kad te neprijatelj napadne ali kad ti neko ko je do maločas bio sa tobom i u dobru i u zlu...šta reći,kako postupiti...Još sam ostao bez muče podrške...A,znojiš se momče.Priznaj.:thinking::lol::black eye:

Mars,hvala ti,ko da si me ponudila pogačom i rakijicom.:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Brzo mozgiću misli,šta da odgovoriš svom saborcu,lako je kad te neprijatelj napadne ali kad ti neko ko je do maločas bio sa tobom i u dobru i u zlu...šta reći,kako postupiti...Još sam ostao bez muče podrške...A,znojiš se momče.Priznaj.:thinking::lol::black eye:

Mars,hvala ti,ko da si me ponudila pogačom i rakijicom.:yea:

Ivanjuška, šta je s tobom :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Brzo mozgiću misli,šta da odgovoriš svom saborcu,lako je kad te neprijatelj napadne ali kad ti neko ko je do maločas bio sa tobom i u dobru i u zlu...šta reći,kako postupiti...Još sam ostao bez muče podrške...A,znojiš se momče.Priznaj.:thinking::lol::black eye:

Mars,hvala ti,ko da si me ponudila pogačom i rakijicom.:yea:

Za tebe uvek!yes3 Samo da vidim tebe kad ja dođem u goste!:D
Mislim kad mi dozvoliš da dođem!:lol:

Sećam se kakav ti doručak spremaš, uvek ogladnim kad te vidim! :lol:

I nemoj draga da mi diraš Deatha!:acute: Lepo sam te zamolila!
 
Natrag
Top