Navitel Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Navitel 9.8.19 SRB v4

Deinstalirati kompletno predhodnu verziju u obrisati NavitelContent folder

- Glas je promenjen
- Lang je finalan i kompletan (nadamo se
srecan.gif
).
- Iz APK je izvađen Lana srpski glas.
- Prekršajne kamere prilagođene za Navitel

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Credit to....BP
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Navitel 2018.Q1 mape + Navitel-full-9.8.19

Ove mape rade sa prilozenom - Navitel-full-9.8.19_crk.apk - instalacijom.


Hvala - nyky
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Apk

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Sa kojim navitelom rade ove nove mape.

Postavljena instalacija u # 532 - Navitel-full-9.8.19 - koja radi sa mapama 2018.Q1
Navitel-full-9.8.19_crk.apk sa mapama 2018

Najpre sam zamenio mape u verziji iz posta #531 (Navitel 9.8.19 SRB v4) i navigacija ih nije videla. Deinstalirao sam SRB v4 i instalirao Navitel koristeći aplikaciju iz posta #532. Ubacio sam nove mape i one se normalno vide.

1539035159980.png
New_Nav.jpg


U novoj Navitel mapi srb20180226.nm7 se vidi rutabilan "Bulevar Heroja sa Košare", slike 2 i 3.
Na taj način se zaključuje da je apk fajl iz posta #532 univerzalan i da sam bio u pravu kada sam postavio pitanje da li nam trebaju silne verzije vSRB, post #528. Ništa se ne dobija izdvajanjem apk fajla od ostalih elemenata...

Takođe, pokušao sam da kolegu @BlackBeetle ubedim da greši u vezi sa glasom "Andjela". Ponovo ću ponuditi glas Andjela kao prilog i predložiti da članovi ubace i Lanu i da u simulaciji rute naizmenično slušaju jedan i drugi. Verujem da će se mnogi složiti da je prirodna Andjela daleko prihvatljivija od snimljenog sintetizovanog glasa Lana.

Na kraju, još jednom ću izjaviti da autor verzije iz posta #531 ne razume koncepciju kamera u Navitelu. Ponuđene "Prekršajne kamere prilagođene za Navitel" ne valjaju. U prilogu ću ponuditi svoj fajl Speedcam, "SpeedCamNavitel_Type". Ponoviću, Navitel kamere ne smeju da sadrže type 7, 11 ali zato postoje 100, 101, 102...Takođe, usmerenost je suprotna od usmerenja za iGO. U Spudigo programu može svako ubaciti svoje kamere, ili ispraviti one koje ja nisam u svom txt fajlu prepravio. Princip je da je "špic usmerenja" uperen ka strelici koja simbolizuje smer kretanja vozila, "špis u špic". U prilogu je slika "Spudigo Navitel". Selektovana kamera je ona iz fajla "Bul. Nikole Tesle-Usce@BG", kamera za kontrolu brzine, prema njoj dolazimo iz smera Zemuna, tj. hotela Jugoslavija, dolazimo joj prema špicu. Time je opisana razlika od sistema iGO gde se kamera tako usmerava da joj dolazimo prema širem delu crvene velike strelice.
Podrazumeva se da se zip fajlovi iz priloga prvo raspakuju i ubace kao folder "0C1A~Angela" (Voice) tj. fajl "SpeedCamNavitel_Type"(Speedcams).
 

Prilozi

  • 0C1A~Angela.zip
    601 KB · Pregleda: 43
  • SpeedCamNavitel_Type.zip
    1,1 KB · Pregleda: 33
  • Spudigo Navitel.jpg
    Spudigo Navitel.jpg
    577,3 KB · Pregleda: 37
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Navitel-full-9.8.19_crk_2018_Q2

Sa ovom instalacijom i licencama rade mape 2018_Q2 iz posta - 536.
U arhivi - Navitel-full-9.8.19_crk_2018Q2.7z - imate instalacioni apk - Navitel-full-9.8.19_crk_2018Q2.apk i folder - License.
Postojeci folder License prethodne verzije obrisati. Folder License kopirati u folder - NavitelContent.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Navitel Navigator 9.10.1619

Instalacija -
1. Prije instalacije, deinstalisite prethodnu verziju. U folderu - NavitelContent - brisite folder - License.
2. Instalisite verziju - Navitel.v.9.9.408.b.180426004.crk.Custom.Patch.apk - iz arhive, povezite se na internet, pokrenite je, pri tom ce biti skinute licence i pri tome morate imati nove mape ubacene u folder - Maps.
Moguce da ce biti potrebno uraditi reboot uredaja.
3. Deinstalisite verziju - Navitel.v.9.9.408.b.180426004.crk.Custom.Patch.apk .
Ne brisati folder - NavitelContent.
Instalisite verziju - Navitel_full-9.10.1619.apk.


Link -
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Hvala - Yprom
 
Natrag
Top