Navitel Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
skinuo sam najnovij apk. reci mi samo je li dovoljno da deinstaliram stari i pokrenem novi ili da komplet izbrisem stari pa ispocetka. Hvala
Покрени нови АПК а он ће "прегазити" стару верзију навитела. Ја сам тако урадио и све функционише.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Да, коначно су урадили целу Европу!
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
imal li gde skiniti maps of Eastern Europe and Turkey Q1 2013 balkan mi nije baš nešto urađen od prošli puta.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
imal li gde skiniti maps of Eastern Europe and Turkey Q1 2013 balkan mi nije baš nešto urađen od prošli puta.
На претходној страни имаш мапе комплетне Европе, сасмо треба пратити тему! Кад си пре успео да тестираш све мапе и да установиш да нису нешто урађене?! Ти си, вероватно, видовит а не видиш пост са свим мапама?!!!
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Ma pratim ja to i volim navitel ali mislio sam da ima onako u paketu da se evropa skine komplet ovo posebno sam vidio još preključer i skinio i jučer isprobao osobno nikakve razlike nema što se tiče mapa za balkan jer sam tu i skinio a i prije sam imao verziju balkan od 12 meseca i nisam nikakvu novost vidio niti proširenje što nije bilo prije nema ni sada pozdrav.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
чекај...у мапама балкана је 7 држава и ти си за два дана све проверио и установио да нема никаквих побољшања у односу на претходне мапе, q3 2012?! само ми реци како си то успео, мислим, за два дана да обиђеш седам држава и све до детаља да провериш и да установиш да нема побољшања?
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Dobro neka bude kako ti kažeš nisam obišao 7 država ali sam dosta vozio u ova dva dana i nisam ništa novo primetio,nije bitno važno je da radi što nema nekih brojeva u ulicama to mogu pronaći kad me dovede do ulice znam čitati.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Znate ko je pravio najvece satove. Rusi. Ta cinjenica me navodi da ni Navitel nikad nece biti ozbiljna navigacija. Cinjenica da posle nekoliko verzija aplikacije i DRUGE verzije mape, Navitel pravi katastrofalne greske. Odnosno greske oko rute. Ako navigacija non-stop pravi takve greske, dzaba im posao.
I dan danas rutu (pravu liniju) od Autokomande do NIS-ove pumpe na Trosarini koju spaja BULEVAR, Navitel me skrece u malu ulicu iza Zvezdinog stadiona. A ako ne skrenem onda me navodi na vojvode Stepe. Ko zna o cemu pricam zna kolika je ovo glupost. Sto se mene tice mene vise ne zanima.
A ono oko sata to je cinjenica da mapa Rusije u njihovom formatu je 10 puta veca neko recimo iGO-ova i prelazi gigabajt i kusur.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Грешака има, нико не спори, само не заборави да још нема годину дана од појављивања мапе Србије! Што се тиче поређења мапе iGo и навителове за Русију, промашио си циљ! Пошто сам живео у Русији, iGo мапа Русије детаљна је као Тom-Tom мапа Србије. Навителова мапа Русије је више него прецизна а тешка је преко гигабајта што је логично за толику земљу. Па, човече, имају само девет временских зона!!!
 
Natrag
Top