Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Danas sam testirao navigaciju i prvi utisci su odlicni, ako se sve podesi radi super ( znanje engleskog :thinking:) svaka cast clanu zx16 . Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Za clana zx16
Jedva cekam da posaljes nove mape, je li znas od prilike kad stizu. HVALA
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Map updates of other countries Q1 2013 will be released soon, follow NAVITEL[SUP]®[/SUP] news!
Ово пише на званичном сајту. Е сад, то брзо...? Лично, из досадашње праксе, у наредних месец дана треба очекивати нове мапе, у најгорем случају, до лета.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Опет су избацили нови АПК
What’s new in Navitel Navigator 7.5.0.59:
• Bug, which led to program hang on exit, was fixed.
• Mistakes at address search functional were corrected.
• General mistakes of objects search on the map were corrected.
• “Update all” functional at section “My Navitel” was corrected.
• Also other numerous minor fixes, enhancing the stability and reliability of the program, were made.
Можете га преузети са доњег линка а изменио сам га и на почетној страни: https://hotfile.com/dl/201249030/f6af5e7/Navitel-full-7.5.0.59_cr.apk.html
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
SVAKA CAST skinuo sam taj " doradjeni " sad cemo da ga testiramo. Jedva cekam nove mape. Veliki pozzz za " ZX16 "
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
5
Skinuo sam ovaj "doradjeni" apk od 5,5 MB i ne radi, tj. napravi folder NavitelContent, koji je prazan. Zbog toga sam skinuo sa zvaničnog Navitel sajta aplikaciju (57 MB) i sa njom radi, ali je trial mode i važi 30 dana. Nadam se da će se do tad pojaviti neki "dorađeni" koji neće imati trial period.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Skinuo sam ovaj "doradjeni" apk od 5,5 MB i ne radi, tj. napravi folder NavitelContent, koji je prazan. Zbog toga sam skinuo sa zvaničnog Navitel sajta aplikaciju (57 MB) i sa njom radi, ali je trial mode i važi 30 dana. Nadam se da će se do tad pojaviti neki "dorađeni" koji neće imati trial period.
Направио сам грешку. Све сам исправио па можеш скинути исправљен АПК, извини!
 
Natrag
Top