NAVIGON GPS Navigacija

Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Sta reci nego HVALA!Njusko sam po netu danima,nasao KAO neku opciju za raspakivanje nfs fajlova ali to nije urodilo plodom ali opet bolje pitati nekog pametnijeg ko zna,zato sam te i pitao oko ubacivanja.Vise sam se fokusirao na tacnost mapa nego na te tacke jer u sustini tesko je obiljeziti sve patrole gdje stoje,fiksne kamere hajde i nekako.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2009
Poruka
8

Nevalja link ako moze da postavite opet za 5.2.6. posto nevalja valja link odem da skinem i pise download i kada hocu da skinem pise 0 bites.Pa bi molio novi link hvala.Inace navigon je extra proputovao sam sa njim pola evrope i radi extra :)

Ako si mislio na moj post,na predhodnoj strani,svi linkovi rade,a upravo sam uploadovao nove magnet linkove za torent,pa izvoli.

Nisam mislio na tvoj link vec na prvoj stranici ali hvala na informaciji skinuo sam tvoj,a mape cu skinuti preko wi fi kada instaliram app :) Hvala
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Da li neko mi moze reci kako da update-ujem program navigon ako moze da ne skidam ga ponovo. Znaci ne mape nego samo program i da li je to moguce. Ako jeste kako.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2013
Poruka
45
Koliko vidim ovdje je zastupljen samo android OS dok se drugi sistemi zanemaruju. Sta je sa Win ce OS i navigonu na njemu. Dobro znamo da nase trziste bilo preplavljeno kineskim bezimenim navigacijama.
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Koliko vidim ovdje je zastupljen samo android OS dok se drugi sistemi zanemaruju. Sta je sa Win ce OS i navigonu na njemu. Dobro znamo da nase trziste bilo preplavljeno kineskim bezimenim navigacijama.
Naravno da je ovde rec samo o Android operativnom sistemu sobzirom da je Android na Balkanskom polustrvu zastupljen na preko 80% uredjaja-svih smartfonova. Mogu ja ovde da postavim teme,vezano za navigacije za Win sistem ali to koriste samo 7% korisnika u Evropi.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.980
@zx16
Ove mape koje si postavio sa torrenta da li su to prave?
Npr. Srbija 7.80 MB a ona sa Uploaded 17.25 MB.
BiH 1.322 MB - 10.725 MB.
Konkretno, BiH je samo sa nekoliko gradova...
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Подвала са торентом....
Ужас!
Извињавам се, ово ми се други пут дешава. За прошлу верзију, ја сам направио торент и окачио га.
Ништа, качим без торента али да прво проверим да нису лажњаци.
Ако имате проверен линк, дајте за прву страну...
 
Natrag
Top