NAVIGON GPS Navigacija

Član
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruka
23
Ne znam da skinem onaj zip fajl tj. kad ga skinem ne mogu da ga pokrenem. Jel ima ko da je instalirao uspesno navigaciju na sony exparia c1504?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.989
Izasle su nove Navigon Europe Q42014 Fresh Maps MN7 & MN8
Cekamo torrent.
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Ne razumem samo sta ce vam mape,ako vec postoji mogucnost da ih skinete (azurirate) direktno na telefon kad pokrenete Navigon?!Voleo bih da me neko demantuje ako gresim?
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Koliko ja znam da te mape koje možeš skinuti nisu zadnje, uvijek kasne za jedan ili dva kvartala...nisam siguran ali negdje sam pročitao....
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Samo ako prvi puta instaliraš navigon dobiješ nove mape jer ovo je crackirana verzija a navigon se veže za IMEI broj uređaja ali ima za to riješenje ,znači skinu se mape na komp nove i ručno zamjeniš sa starim mapama u map a da bi to radilo u folder data moraš također prebaciti sve nove datoteke ali pazite na naziv tih datoteka dosta njih se drukčije zovu nego one stare na mobitelu pa zato pažljivo jednu po jednu prebaciti i zamjeniti naziv na novoj kao što piše na staroj i kad je sve gotovo pokrenite navigon i sve je unutra novo i radi bez greške.
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Koliko ja znam da te mape koje možeš skinuti nisu zadnje, uvijek kasne za jedan ili dva kvartala...nisam siguran ali negdje sam pročitao....
Moguce ali pomalo sumnjam...Mape koje sam azurirao direktno i one sa torrenta su u potpunosti iste!Ne postoji razlika ili je mozda ne vidim?!U principu,aplikacija odlicno radi u oba slucaja.U svakom slucaju,hvala na odgovoru!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top