NAVIGON GPS Navigacija

UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
NAVIGON Europe 5.9.9. (Последња верзија)
Goodbye_NAVIGON.png
Овде можете преузети АПК:
Hidden content
You need -1 more posts to view this content


Hidden content
You need -1 more posts to view this content



Напомена: навигација поседује језичке пакете и везани су за језик интерфејза самог телефона. Пошто у пакету нема српског, аутоматски пребацује на енглески. Рецимо, ако пребаците интерфејз на хрватски, навигација ће се аутоматски пребацити на хрватски (њега су убацили у пакет).
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Не разумем шта желиш да постигнеш твојим коментарима?! Тема је НАВИГОН а не iGo. Свако нека инсталира навигацију која је по његовом укусу или потребама, зато на форуму и постоје теме са разним навигацијама. Ако ти је жеља да спамујеш, онда могу да разумеме само не верујем да ће ти модератор толерисати писање које нема никаквог смисла.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
17
imam problem kada pokrenem navigon izbaci mi za skidanje mapa,pokrenem pa onda stane i pita da li je wlan ili pc postavim wlan pa ppokrene dalje i posle nekih 20sek samo stane !!!! kako da izbiram mape i sta da radim dalje???
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
56
Treba mi pomoć, i na ovoj kao i na prethodnoj verziji neće da se rgeistruje!!!

Kako to da rešim?
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
12
imam i iGO i Navigon , sa starim mapama navigon gresi za nekih 10metara , ali zato ima precizniju mapu , narocito na nekim delovima gde su duple trake pokazuje dve , dok Igo vidi jednu ... sad planiram da ubacim najnovije Q2 2013 maps za navigon pa cu vam reci utiske
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
41
Treba mi pomoć, i na ovoj kao i na prethodnoj verziji neće da se rgeistruje!!!

Kako to da rešim?

U mom slučaju, nakon prvog pokretanja, automatizovana registracija nije mogla da bude sprovedena posredstvom provereno ispravne bežične Internet veze. Registracija je uspela posredstvom I-net veze operatera mob. telefonije. Trenutno se patim i sa preuzimanjem mapa bežičnom I-net vezom, nasumično staje... 15%, 104MB/660MB i ni makac!

Pokušao sam i sa "NAVIGON Fresh" - obavio instalaciju, registraciju... Međutim, ponuđene su samo Q1-2013 mape i to u 'rpi od skoro 3GB! Pronašao sam torrent sa Q2-2013 mapama, preuzimam ih, ali je i ta arhiva gotovo 3GB!

A šta li je onda onih 660MB koje NAVIGON pokušava da preuzme, a nikako ne uspeva?

P.S.
Probao sam i sa 4.7.1 verzijom, pokušava se preuzimanje 597MB - takođe bez uspeha... :(
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top