NAVIGON GPS Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.683
Пребаци мани телефона на мађарски и видећеш.
Да поновим, навигација прати изабрани језик телефона.
На жалост, немци нису дали подршку за српски?!
 
Učlanjen(a)
08.12.2013
Poruka
5
Zasto kad instaliram i kad pokrenem program trazi mi da skine mape, kada vec ima mape ubaceno skinuto sa torrent-ta
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Skinuo sam sa 6 strane apk file 5.1.0 i torrnet link mape evrope.E sad da mi neko objasni kako da instaliram ovo na telefon a da sve radi kako treba, mape bih samo bivse jugoslavije. Telefon huawei ascend g510, kartica od 8 GB.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
933
Napraviš mapu navigon na kartici i u nju staviš apk pokreneš telefonom taj apk i sačekaš da sve skine što treba ima preko 600 megabajta,jakon toga pokreneš navigom i u alatima odeš na onaj ključić dolje i u mymaps i tu zakačiš mape koje želiš i skineš i to je to ,ako ti slučajno to sve instalira na uređaj bez problema to sve znači cjeli folder navigon prebaci na karticu i pokreni i radi što te traži i sve će biti na kartici i navigon radi ko sat a tebi ostaje da uživaš.
 
Učlanjen(a)
28.07.2013
Poruka
1
U mom slučaju, nakon prvog pokretanja, automatizovana registracija nije mogla da bude sprovedena posredstvom provereno ispravne bežične Internet veze. Registracija je uspela posredstvom I-net veze operatera mob. telefonije. Trenutno se patim i sa preuzimanjem mapa bežičnom I-net vezom, nasumično staje... 15%, 104MB/660MB i ni makac!

Pokušao sam i sa "NAVIGON Fresh" - obavio instalaciju, registraciju... Međutim, ponuđene su samo Q1-2013 mape i to u 'rpi od skoro 3GB! Pronašao sam torrent sa Q2-2013 mapama, preuzimam ih, ali je i ta arhiva gotovo 3GB!

A šta li je onda onih 660MB koje NAVIGON pokušava da preuzme, a nikako ne uspeva?

P.S.
Probao sam i sa 4.7.1 verzijom, pokušava se preuzimanje 597MB - takođe bez uspeha... :(
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.683
Ако си АПК преузео одавде, онда би требало да прође све без проблема. 660мб је сама инсталација. Торент са мапама Q3.2013. одавно стоји на првој страни.
Не знам зашто при директном преузимању нуде старе мапе? Зато сам и окачио торент са новим.
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Ekipa imam problem sa navigonom. Skinuo sam apk 5.1.0 i instalirao, i sada kada preko wifi mreze ( pun isgnal) krenem na download dodje do jednog dijela i ni makac dalje. Sta bi mogao biti problem. Sta sada da uradim da bi navigacija proradila.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
62
Ume da zabaguje/prekini i probaj ispocetka.
Ali obrisi podatke aplikacije i zaustavi je prinudno pre drugog pokusaja
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Jesam to sve odradio, cak sam i probao da deinstaliram navogon, pa sam ga instalirao ponovo i uvijek zastopa negdje na 6%.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top