NAVIGON GPS Navigacija

Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
1
I ja sam imao isti problem,budi strpljiv ostavi tako desetak min.i skinuce sve sto treba...Nesto je to do njihovog servera...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.683
На првој страни је увек најновија верзија навигација као и мaпе.
сад је верзија 5.1.0 а мапе Q4. 2013.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.683
На првој страни можете преузети најновији АПК Навигон 5.2.0
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
933
Kad ga prije nabavi,za napomenti je ja imam instalirane najnovije zadnje mape koje sam ručno neki dan dodao pa ako netko isto ima neka samo sa ovim novim 5.2.0 pregazi stari apk i osta će nove mape inače ako sve briše instalira stare mape navigon psobno probao jedno i drugo na Lg i Samsungu S3
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2012
Poruka
6
Imam HTC desire 200,molim ako ima neko raspolozen da mi objasni postupak kako da instaliram navigon i da li mogu instalirati ma moj smart,hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.683
Просто, скини са прве стране АПК фајл, пребаци га на меморијску картицу и покрени. Када завршиш инсталацију, скини жељене карте и убаци убаци у фолдер предвиђен за мапе у оквиру фолдера за мапе (ако скидаш са постављеног линка, такође на првој страни) а можеш и директно са телефона само што не нуди на тај начин најсвежије мапе. Зашто, не знам!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2012
Poruka
6
sve sam odradio,ali kada pokrenem navigon aplikaciju na mobitelu trazi da downloadiram nesto mapa mislim,pita da li zelim wlan ili PC,pokrenem sa wlan al mi cesto staje,pa krece ispocetka. a sinuo sam mape sa prve stranice mn q4 2013 i ubacio zeljene pa mi ponovo trazi da downloadiram.pomagaj :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.683
Ако си убацио, нема шта да ти тражи?! Ја увек скидам преко компа и само их потом пребацим и то је то.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2012
Poruka
6
isto sam to odradio ali mi trazi da download sa neta,skinuo sam te mape jedva,dobro je sve,samo bi volio da ima neki od razuljivi jezika u voice,al moze i eng. pozz i hvala
 
Natrag
Top