Navigacije, mape, uređaji, uporedivanje i analiza mapa - here, tom tom, topmap

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li neko ima iskustva sa mapama Holandije? Interesuje me koja mapa ima najbolje speedkamere u Holandiji

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Drugar, skineš speedcams sa SCDB-a i svejedno ti je čije izdanje koristiš :)
Inače od više inostranih članova čuo sam da je TomTom adekvatniji za korišćenje tamo, I bolja pokrivenost, i bolje rutiranje, i ažurnije mape. Od 2017-e na ovamo svi redom su rekli da su bolje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno na savetu prijatelju! Tako cu i da uradim. Spakovacu bratancu tomtom mapu i resen problem.
Probacu da nadjem taj paket speed kamera koji si predlozio.

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
A zašto ne koristiti i oba provajders po meni naj bolja solucija. Ako se mape ubacuju selektivno (samo ono sto je stvarno potrebno) mesta uvek ima za oba provajdera. Niskom slučaju se ne slažem sa paušalnim izjavama da je negde neka mapa bolja. Ako bilo gde uradiš anketu Here ili TomTom misljenja su podeljena. Šta je onda naj bolji izbor?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Posto mu necu ubacivati celu Evropu, ubacicu obe mape pa nek koristi koju zeli. Njemu su kljucne speed kamere jer mnogo kazni plati zbog brze voznje jer ga navigaciju koju koristi ne obavestava ta te fikse kamere u koje upada :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
nesto mi to mnogo vremena ako se ne varam......jel ima neki razlog zasto se cekaju toliko dugo?
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Onda nema nikakvog smisla objava mapa sa 'kašnjenjem' od godinu dana.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Natrag
Top