Najbolja Navigacija Za Balkan [Android] ANKETA

Najbolja Android Navigacija Za Balkan


  • Total voters
    303
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Ова тема је намењена искључиво за гласање. Немојте овде тражити објашњења или да вам се овде постављају инструкције и инсталације.
Довољно је прелистати форум и наћи ће те решење.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2012
Poruka
5
moze li mi neko dati link od te igo navigacije skinuo sam neku preko play stor-a i zove se igo ali je na kineskom?????
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2013
Poruka
11
do sada nikad nisam imao android koristio sam garmin i ok je a sada cu da vim kako se igo ponasa
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
I ja sam presao sa Symbian na Android. Kad probas iGo, onda isprobaj i Sygic pa ces sam da kazes koja ti se vise svidja :).
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
16
Jel si ti normalan od kad je IGO PRIMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na trecem mestu on je na prvom mestu bio i bice
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2013
Poruka
2
moze lo ko da mi posalje link za igo navigaciju,imam xperiju arc sto je rezolucija 480*854.hvala u napred
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
moze lo ko da mi posalje link za igo navigaciju,imam xperiju arc sto je rezolucija 480*854.hvala u napred
Па зар си толико лењ да ниси у стању ни да прочиташ која је тема у којој си поставио молбу?
Јбт, колико је тема за iGO навигацију овде постављено, и слеп их може видети али ти ниси у стању него би да ти неко сажваће и пошаље?
Погледај постове, погледај!!!
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2013
Poruka
34
evo posle milion pokusaja uspeo sam igo primo da nakacim na galaxy s4 ,... sada imam navigon,navitel,sygic i igo primo ,... mogu reci da je sygic na prvom mestu,najbrze radi posao i dosta precizno ,ne sumnjam ni u igo ali jako sporo radi i cita mape kada razgledas i slicno... ,navigon je isti garmin takodje dobar nisam ga puno testirao,navitel prosta bez nekih sminki ... tipicno ruski... ja preporucujem sygic za s4
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
iGO je ubedljivo najbolja navigacija za Srbiju !:!:
Пре тако сигурне констатације треба да знаш да је навигација софтвер а све остало је везано за мапе. Вероватно мислиш да је iGO најбољи јер користи контрастове мапе? Могу ти рећи да су најновије мапе Navteq боље од последње контрастове доступне и да је сасвим све једно која је навигација у питању са истим мапама! По мени, најбољи интерфејз има Sygic a са истим мапама ради исто као iGO или Navigon или...
 
Natrag
Top