Najbolja Navigacija Za Balkan [Android] ANKETA

Najbolja Android Navigacija Za Balkan


  • Total voters
    299
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
121
Pokusavao sam igo da ubacim u zte blade g ali nije islo. Ubacio sam navitel, iz prve. Lepo radi jedino sto hoce da odvede u jednosmernu ulicu. Interesantno, isti navitel ubacim i u lg L 5 II a postavke u podesavanjima drugacije :dtyste: i ne radi avoid.
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
4
Da li je Igo Primo i Igo Myway ista navigacija? Ja koristim IgoMyway i odlicna je. Samo jos uvek nema korektnih novih mapa sa Mostom preko Ade, (ili ih ja jos nisam nasao). One koje imam nemaju dobro obradjenu periferiju Beograda.:dtyste:
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2013
Poruka
34
igomyway radi dosta bolje nego igo primo za mobilni za sada kod mene,dosta je brza ...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Da li je Igo Primo i Igo Myway ista navigacija? Ja koristim IgoMyway i odlicna je. Samo jos uvek nema korektnih novih mapa sa Mostom preko Ade, (ili ih ja jos nisam nasao). One koje imam nemaju dobro obradjenu periferiju Beograda.:dtyste:
А из које године су ти мапе?
Ако пратиш форум, требало би да знаш да су овде окачене мапе из 2013 године и да је мост уцртан још прошле године!
 
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
2
iGO definitivno, jedino da ga nateram da radi na Samsung Galaxy S4. Na kinezima radi perfektno!
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Nema šta da ga teraš radi normalno na galaxy S4 ja sam kod sebe stavio od prve nove mape i sve radi ok.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
kako da se szuriraju mape za 2013
eм погрешно место за такво питање ем ниси написао за коју навигацију?
постави питање у теми која је за твоју навигацију. овде се само износе запажања и гласа се за одређену навигацију.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
1
OsmAnd +,prezadovoljan sam sa ovim programom i rado ga preporucujem...............
 
Natrag
Top