Najbolja Navigacija Za Balkan [Android] ANKETA

Najbolja Android Navigacija Za Balkan


  • Total voters
    297
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
15
Garmin streetPilot 2.22, sa novim here mapama (City Navigator 2015.10), jedini ima iskljucenje sa novog mosta na adi prema buvljaku. To nema ni na novim tomtom mapama 2014.40 za Sygic.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
204
Иго убедљиво најбоља навигација, радио сам са пар њих, али ниједна није ни прићи иго. Све препоруке.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Garmin streetPilot 2.22, sa novim here mapama (City Navigator 2015.10), jedini ima iskljucenje sa novog mosta na adi prema buvljaku. To nema ni na novim tomtom mapama 2014.40 za Sygic.

To ima AutoMapa odavno, TomTom odavno, Route66 pre dva meseca, Sygic mape 2014.06 (TT) i 2014.09 (NT)
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
15
To ima AutoMapa odavno, TomTom odavno, Route66 pre dva meseca, Sygic mape 2014.06 (TT) i 2014.09 (NT)

Pocetkom juna kada sam birao koje mape i navigaciju da koristim nije bilo u mapama za SYGIC, a dvoumio sam se izmedju garmina i sygica tako da je izbor pao na garmina i nisam se pokajao. Put do Tasosa preko Dojrana sa svim usputnim pumpama , prodavnicama i trajektom odradio bez greske, sve vreme ukljucen ( 12 sati) , nijedno gubljenje signala ( sem u tunelima). Sve u svemu prezadovoljan. Prosle godine koristio IGO na istom telefonu ( desire X ), i on je odradio posao sa jednim vecim kiksom ( zaglupeo se kad sam treba da sidjema sa autoputa kod keramotija, ali nije neki problem sisao sam na sledecem posle par KM, ali moglo je da bude zeznuto da je bilo na nekom drugom mestu) i cesto gubljenje signala i restartovanje aplikacije. Tako da na osnovu ova dva iskustva sam izgubio poverenje u IGO ali sam sada siguran da je garmin najozbiljnija navigaciona aplikacija za putovanje. Ima i on neke svoje glupe bagove , ali kad isplanirate rutu i kad krenete nema greske.
Ovo ispade kao reklama za Garmina, ali nije, verujte, vec godinama pokusavam da ustanovim koja je najozbiljnija aplikacija i do sada sam mislio da je IGO, ali Garmin je zadobio moje poverenje i koristim ga cesto bez problema ( navikao sam se na njegov sistem mapa i nacin pretrazivanja i indeksiranja sto nije bilo lako). Cak mi je i Sygic sada bolji od IGO-a.
 
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
20
Ja sam zadovoljan sa navigacijom CoPilot. Dosta mi ozbiljno i pouzdano izgleda i extra vrsi posao.
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
Skoro sam koristio odnosno testirao IGO PRIMO ISRAEL, i mogu da kazem da sam jako zadovoljam.Navigacija je koriscena na relaciji od Vranja do Visegrada preko Zlatibora.Uporedo sa navigacijom IGO koja je na telefonu, koriscen je i auto navigacioni uredjaj GARMIN cisto poredjenja radi.IGO je radio bez problema, nije bilo nikakvih zastoja, bagova, gubljenja signala i slicnih sitnica koje se mogu desiti.Uredno i na vreme je zvucno i vizuelno javljao nailaske na tunele, pruzne i granicne prelaze i sve ostalo sto se postavi u samom podesavanju u navigaciji.Pri prolasku kroz gradove navigacija vodi tamo gde treba, najavljuje alternativne pravce, nailaske na zone skola i sl, sve u svemu jako precizno navodjenje.Moram reci da je po meni ovo pouzdana i precizna navigacija koja bez ikakve zamerke obavlja posao za koji je i predvidjena.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2013
Poruka
45
Pozdrav
koja Live navigacija bi bila najbolja? Da pokaze stanje prometa na Ruti, guzve, zastoji alternativa...
Hvala
 
Učlanjen(a)
15.11.2014
Poruka
41
Ja sam se navikao na iGo koju god drugu da probam opet se vratim na iGo.
 
Natrag
Top