Najbolja Navigacija Za Balkan [Android] ANKETA

Najbolja Android Navigacija Za Balkan


  • Total voters
    297
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
С обзиром да iGo користи Navteq мапе или Контраст (када је у питању Србија), далеко је бољa опција да мапе Navteq пробате на бољим навигацијама, Sygic или Navigon које не траже било какво подешавање резолуције и имају далеко лепши изглед. Навител, који је по мом скромном мишљењу најбољи, не користи Navteq мапе.
Ево приказа са аутопута. Слике иду редом Navitel, Sygic, Navigon, iGo:
screenshot2012-12-28-17-.png
screenshot2012-12-28-17-.png

screenshot2012-12-28-17-.png
screenshot2012-12-28-17-.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.07.2010
Poruka
2
Ja sam dosad koristio iGO i perfektno mi je radio do letos, kada me je tako par puta zavukao na neke nepostojece puteve (u sred Beograda kada sam sa autoputa, od Nisa, pokusao da dodjem do Mirijeva), par ulica koje su bile u kontra smeru (Pozega) i par puteva koji su van kategorije, mada sam izbacio neasvaltirane puteve!
Bas me interesuje sta predlazete... jel ovaj Navitel samo na ruskom ili ima i drugih jezika?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Ja trenutno imam instaliram iGo, Sygic i Navigon na mobilni i ne mogu da kazem koja je najbolja (imam ova mobilni jedva mesec dana), ali definitivno mi se najvise dopala Sygic. Pre svega zbog funkcionalnosti a onda i zbog izgleda.

Eto, probaj Sygic ili mozda Navigon. Vidim da je to Garminov brand, pa bi bilo logicno da su i mape njihove. Pa onda ove dve uporedis sa iGo pa nam javis ovde koja ti je najbolje i najpreciznija (naravno, moras uvek da imas sveze mape).
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ja sam dosad koristio iGO i perfektno mi je radio do letos, kada me je tako par puta zavukao na neke nepostojece puteve (u sred Beograda kada sam sa autoputa, od Nisa, pokusao da dodjem do Mirijeva), par ulica koje su bile u kontra smeru (Pozega) i par puteva koji su van kategorije, mada sam izbacio neasvaltirane puteve!
Bas me interesuje sta predlazete... jel ovaj Navitel samo na ruskom ili ima i drugih jezika?

To sto iGO pokazuje ulice u kontra smeru, iskusio sam u Novom Pazaru. Takodje, na putu od Krusevca prema Stalacu, naveo me je udesno na mostu, a put je bio negde oko 20-ak metara ispod i nije imao dodirnih tacaka sa putem kojim sam se ja kretao! Ipak, nije kriv niko drugi do lokalne sluzbe od kojih proizvodjaci mapa potrazuju plan grada i plan toka saobracaja. Za mene, nema bolje naviacije od iGO, koristim je svakodnevno jer mnogo putujem, laka je za koriscenje, najbrze se pokrece, ako promasim rutu, uvek racuna drugu nezavisno od prve, najbolje i najazurnije prati kretanje, glasovno navodjenje je pravovremeno, sto je od velike vaznosti posebno na kruznim tokovima, ucrtana su bukvalno sva sela, ako se promeni naziv ulice, stari naziv stoji u zagradi pored novog... Garmin koristim, na namenskoj navigaciji, samo u manjim gradovima.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruka
6
iGo je odlican. Putovao sam u par navrata za BiH preko Hrvatske i iGo se pokazao bas dobro.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
49
Imao sam igo na htc hd2 doduse verziju bez novog mosta preko ade i radila je super dok je nekim cudom nisam razbucao tako da bi sad bio zahvalan za link s kog mogu ponovo da je skinem poz...
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2011
Poruka
13
Gdje mogu da skinem navigaciju za huawei y300 android 4.1 Ako moze pomoc oko instalacije, nisam bas najbolje upucen u sve ovo.
 
Natrag
Top