Na sta ste poslednje pomislili?

Član
Učlanjen(a)
12.05.2011
Poruka
15
Imaš pravo brate,ovo je tuga jedna pahulja i lepote zime možemo samo da se sećamo ja kad klincima pričam kako je bilo pre desetak godina temperature išle ispod -10,pre dvadeset godina -18 pa ceo decembar ni makac,oni me gledaju pa misle da sam polupana.Željni da vide sneg.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pomislih na to kako mi se već više puta desilo da kad krenem da odgovorim na jednu temu ona prethodnog dana već bude zaključana :dont-know: Ovoga puta reč je o ovoj temi.
O tome je već bilo priče i javno i privatno i na nekim drugim temama...Bilja je došla sa jednom pričom dočekali su je ljudi sa drugom pričom i drugim smislom za humor. Onda naravno da dođe do nerazumevanja pa kao se prebrodi-prebrodi ako ne onda sve postaje besmisleno. Mnogi su sa foruma odlazili iz glupih razloga, ljuteći se (ne)opravdano zato što im je neki komentar brisan ili editovan ili iz ko zna kojih razloga a često je prisutan i prenaglašen osećaj ugroženosti da neka grupa članova nekoga mrzi, da ga juri po forumu, sabotira komentare itd.
Sa Biljom je u startu nastao problem što se nje tiče jer smo se suštini dotakli pisma koje koristi. Ćirilica ima primarni značaj u Ustavu republike Srbije a ovo je Serbian Forum tako da je moguće da je to bio podstrek da se to pismo potencira iako se na netu retko koristi. A to prate i teorije o istorijskim nepravdama prema Srbima, čas posla prelazak u teme koje se ne mogu tek tako sročiti i stavovi usaglasiti...
Sve u svemu, generalno, ljudi treba manje da se ljute što im ne oduzima pravo da budu nezadovoljni :)
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Bilja... Priča se o njoj po raznim temama, neizostavni je deo privatnih poruka, sednica vlade (admina i modova)... Čini da sve to ipak ispunjuje njena očekivanja... Tek sad se neće napustiti forum, pod kojim god nikom da se pojavljuje...
Zar i ti, Death?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Bilja... Priča se o njoj po raznim temama, neizostavni je deo privatnih poruka, sednica vlade (admina i modova)... Čini da sve to ipak ispunjuje njena očekivanja... Tek sad se neće napustiti forum, pod kojim god nikom da se pojavljuje...
Zar i ti, Death?

jesi ti Bilja?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bilja... Priča se o njoj po raznim temama, neizostavni je deo privatnih poruka, sednica vlade (admina i modova)... Čini da sve to ipak ispunjuje njena očekivanja... Tek sad se neće napustiti forum, pod kojim god nikom da se pojavljuje...
Zar i ti, Death?
Znam da će verovatno ispasti glupo ali eto pitaću - Šta ja?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ha ha Kako da ne... 'Oćeš DNK analizu?

Ma da.Zapalo mi za oko kako si vrlo sigurno i u njeno ime rekao tako nesto.A i bilja i belja se bas slazu.
Nego,kad nas konacno pao sneg,cak smo uspeli i da se grudvamo.Ne saljes izvestaj sa terena,kakva je situacija kod vas po tom pitanju?
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Pomislih kako glumci dobijaju uloge u skladu sa svojim godinama, što je i normalno. Svi, osim jednog: Slavko Štimac je do 40. glumio dečake!
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Pomislih na to kako mi se već više puta desilo da kad krenem da odgovorim na jednu temu ona prethodnog dana već bude zaključana :dont-know: Ovoga puta reč je o ovoj temi.
O tome je već bilo priče i javno i privatno i na nekim drugim temama...Bilja je došla sa jednom pričom dočekali su je ljudi sa drugom pričom i drugim smislom za humor. Onda naravno da dođe do nerazumevanja pa kao se prebrodi-prebrodi ako ne onda sve postaje besmisleno. Mnogi su sa foruma odlazili iz glupih razloga, ljuteći se (ne)opravdano zato što im je neki komentar brisan ili editovan ili iz ko zna kojih razloga a često je prisutan i prenaglašen osećaj ugroženosti da neka grupa članova nekoga mrzi, da ga juri po forumu, sabotira komentare itd.
Sa Biljom je u startu nastao problem što se nje tiče jer smo se suštini dotakli pisma koje koristi. Ćirilica ima primarni značaj u Ustavu republike Srbije a ovo je Serbian Forum tako da je moguće da je to bio podstrek da se to pismo potencira iako se na netu retko koristi. A to prate i teorije o istorijskim nepravdama prema Srbima, čas posla prelazak u teme koje se ne mogu tek tako sročiti i stavovi usaglasiti...
Sve u svemu, generalno, ljudi treba manje da se ljute što im ne oduzima pravo da budu nezadovoljni :)

Pomislih... šta sam sve propustila? Nisam bila na temi "ovoj".
Death, ja sam i zaboravila koliko sam ovde, a ti? :dont-know:
Ne sećam se da sam se na nekoga naljutila.
Ne kažem da me niko nije nervirao ali mi niko nije učinio nešto loše!
Uvek sam mislila da je suština foruma da možeš a i ne moraš učestvovati,
da možeš a i ne moraš nešto dati ili uzeti... eto.
Nekakva sloboda izbora. Zašto se onda ljutiti?:???:
 
Natrag
Top