Na koji nacin leciti svoju frustraciju?

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Izudaram nekoga onako fes,dobro je to izbaci se visak negativne energije...
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Kada se iznerviram, moram malo to da " odživim " i pustim sebe da se nerviram, tako što ću više puta prepričati taj događaj . I kad se dobro iznerviram, počinjem da se " hladim ", jer shvatam da mi od nerviranja nema ništa. Gledam kako ću da riješim problem na najbolji mogući način.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Odspavam malo i posle sve u redu...jedan od mojih nacina
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Odspavam malo i posle sve u redu...jedan od mojih nacina

Probaj umjesto što izudaraš nekoga i spavaš, spamovati po Serbian Forumu, dobro će ti činiti.

Ali pazi, najbolje ti je doći u 2 ujutro i za 10 minuta ispuniti cijelu stranicu i po Slobodnih diskusija spamom. Pomoći će ti garant. Ako ne pomogne, uradi to još koji put u toku dana dok ne napuniš bar 100 postova dnevno.

P.s. Nemoj slučajno to raditi u forumu za spamere...tamo se ne računaju postovi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Muzikom, nekim dobrim filmom/serijom, razgovorom sa ljudima koji me ne nerviraju... Ponekad se istresem na nekoga ko to nije zaslužio, ali trudim se da to ne radim.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
LIJEK ZA FRUSTRACIJU - OBRAČUNATI SE S IZVOROM

frustriranostrw4.jpg


S vremena na vrijeme svi u sebi nosimo osjećaj frustriranosti. Možda jer smo još uvijek daleko od svojih očekivanja. Prirodna reakcija je uglavnom da krivimo okolnosti i pojedince, no ne i sebe. Ponekad ćemo napraviti promjene kako bi izbjegli iritaciju tako što ćemo možda ostaviti posao, prekinuti prijateljstvo ili jednostavno odseliti. Ali ne možemo na takav način naći nutarnji mir.

U svakoj frustraciji trebali bismo istražiti izvor. Nezadovoljstvo ima tri interna korijena. Jedan je biti u mogućnosti prihvatiti sebe takve kakvi jesmo. Naši talenti, osobnost i fizički atributi možda nisu onakvi kakvi bi htjeli da budu. Ali, oni su upravo onakvi kako bi slijedili Božju volju. Zadržavanje na nedostacima nas ne vodi nikamo.


Drugi korijen za unutarnje frustracije je taj da se ne želimo suočiti s prošlošću. Moramo priznati bolan utjecaj prošlosti na naše živote. Tek tada se možemo oduprijeti bilo kakvom psihičkom ili emotivnom pritisku te se kretati svakodnevno u miru.

Krajnji izvor frustracija je odbijanje suočavanja s ponašanjima i stavovima koja su u suprotnosti s Božjom voljom. Zadržavanje na nečemu što je krivo uglavnom dovodi do opravdanja istoga pred Bogom i drugima.

Ako se frustracija pokušavamo riješiti promjenom situacije izvana, doživjet ćemo neuspjeh. Jedini način da je se riješimo je osloniti se na Božju snagu potrebnu da se obračunamo sa samim izvorom.
izvor:kontakt.bloger
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Sada cepam sve slike iz proslosti, brisem mejlove i mobilne brojeve koji me nerviraju i bas dobro se osecam :D:D:D
 
Natrag
Top