Na koji nacin leciti svoju frustraciju?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pustim dobru muziku i djuskam dok ne budem svaaa mokra :dance2:
posle se istusiram i osecam kao nova...:D
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ili se naduvam do te mere da me boli ona stvar za sve... ili urlam iz petinih zila...

Zavisi od situacije i od toga zbog cega sam odlepio....
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Oštrih pola sata ne boksačkoj vreći za tajlandski boks, zadnjh 5 minuta "klinč" i nakon toga neznam ni što me je prije mučilo. Samo se borim da "ufatim zrak". Može i drugi fizički napor, prema afinitetima.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Dobra muzika uvek pomogne,to je moj recept,podigne me...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Odvrnem muziku do kraja...placem na sav glas...zatim vristim u jastuk nakon toga psujem pa izadjem u setnju sama...i posle...ravno mi do mora sve...:D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Zamjenim teze, napravim interpolaciju, natjeram frustraciju da se liječi od mene.:alien::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
13
Oštrih pola sata ne boksačkoj vreći za tajlandski boks, zadnjh 5 minuta "klinč" i nakon toga neznam ni što me je prije mučilo. Samo se borim da "ufatim zrak". Može i drugi fizički napor, prema afinitetima.

dzak je dokazan vec....odlican je za stres....samo meni je dovoljno 5 min pa da ne mogu da se povratim. A na poslu slomim par telefona nedeljno, sutiram klasere, vreta obicno zatvaram nogom, a urlam ko konj...odlicno je

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nikako...to pokušati izbegavati...loše je po vljezdra...

hahha imao sam jednog na poslu....(bio mi SEF)....probao je da leci frustracije na meni cim sam poceo da radim........LEPO KAZE COVEK....NIJE ZDRAVO;)))
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top