Na koji nacin leciti svoju frustraciju?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Zivot je tezak .... Da krenemo odatle. Mnogo nervoze, mnogo svacega, svakakvi ljudi sa svakakvim ponasanjem ...

Kako izleciti svoje besove? Kako pomoci sebi u izbacivanju negativne energije iz sebe? Neki misle da je najlaksi nacin da nadju zrtvu pa da se njoj istresu.

A sta Vi mislite dragi moji Forumski prijatelji?

Koji je, po Vama, pravi nacin za lecenje ove vrste nervoze?
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
evo ja npr ako sam bas jako iznervirana,besna ako ne razbijem nesto ne mogu da se smirim wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Psovka je iz raja izašla...Da nema psovanja bio bi 10000 puta veća stopa fizičkog nasilja...
Ja nemam taj luksuz da lupam po kući,niti po polju...ali zato kad pocepam iz petinih žila neku domaću,ručne izrade...ne opere me 3 Volge...

Psovka treba da bude što smešnija ,svaka psovka da bude nova,unikatna ili što bolesnija...
Po mogućstvu otići do najudaljenijeg sela zbog prakse...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Psovka je iz raja izašla...Da nema psovanja bio bi 10000 puta veća stopa fizičkog nasilja...
Ja nemam taj luksuz da lupam po kući,niti po polju...ali zato kad pocepam iz petinih žila neku domaću,ručne izrade...ne opere me 3 Volge...
Psovka treba da bude što smešnija ,svaka psovka da bude nova,unikatna ili što bolesnija...
Po mogućstvu otići do najudaljenijeg sela zbog prakse...

Da li bi radije nekoga ispsovao ili bi radije nekoga izvredjao?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ne psujem nikome ...psujem u etar...a nekad i u vetar...Čisto sporadi sebe.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Jedna od proverenih metoda je upaliti pojačalo od 200, 250W pune snage, uštekati kabl od gitare, odvrnuti master volume na 8 i volume na nekih 5 i onda krenuti redom:

Prvo Fucking Hostile, nakon toga malo Self Bias Resistor..., pa onda Seek And Destroy...
i posle samo pola sata prašenja, vi ste kao novi!

Veseli i srećni. yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Jedna od proverenih metoda je upaliti pojačalo od 200, 250W pune snage, uštekati kabl od gitare, odvrnuti master volume na 8 i volume na nekih 5 i onda krenuti redom:
Prvo Fucking Hostile, nakon toga malo Self Bias Resistor..., pa onda Seek And Destroy...
i posle samo pola sata prašenja, vi ste kao novi!
Veseli i srećni. yes3

Pa ono jeste, ne kazem, dovoljno je da izmesas u isti kos Panteru i Metaliku pa da stvarno vrisnes ... Ali ne verujem da to bas pomaze ... To radim svakog dana ... Ja sam vise hteo da pitam kako leciti svoje frustracije nad drugim ljudima ....
 
Natrag
Top