Molim vas pomozite

Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Malwarebytes Anti-Malware mogu imati na kompu zajedno sa AVG antivirusom?
Ok, evo sad cu instalirati..
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
Malwarebytes Anti-Malware mozes imati na kompu zajedno sa AVG antivirusom, usput napisala si da si skenirala komp, sa AVG ali nisi rekla dali je AVG pronasao neki malware. odradi scan sa Malwarebytes pa javi rezultate
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Jeste skenirala sam, i pisalo mi je da nije pronadjena ni jedna prijetnja..:s
Evo upravo trazim free Malwarebytes
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Evo ja downloadovala Malwarebytes Anti- malware, instalirala i sad skenira. Skenira ga vec 6 min i kaze da nije pronasao zarazenih datoteka o_O


Ako posle ovog skeniranja ne bude moglo, onda cu skinuti to gore sto si mi napisao.
Koristila sam ja i ZoneAlarm, sta mislis o njemu? Kakav je to program? Da li moze neko upasti u komp. ako imas taj program instaliran?
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
Zone Alarm je nekada bio jako mocan progragm, neznam danas kako se kotira, a sada neznam dali koristis AVG Anti Virus ili AVG Internet Security, ako koristis AVG IS , Zone Alarm ti netreba, jer AVG IS ima u sebi firewall, jos treba da imas u vidu da Zone Alarm je malo zahtevan t.e treba da imas malo bolji komp.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Evo uradila sam sve to, obrisala...Trazio mi je da se restartuje komp. restartovala sam ga i opet isto. Jos uvijek ovo ne radi na fb!
Ne znam vise, sta da radim. Koji mu je? Zbog cega ovo nece? Kao da nesto blokira mi chat..:S
Da li ovo mozda oni rade nesto na fb pa nece chat ili...?
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
proveri u "Mozzila" sledece: Firefox> Add-ons” -> tab “Plugins” -> Na listi potražite “QuickTime Plug-in” i označite, a zatim pritisnite “Disable”.
 
Natrag
Top