Molim vas pomozite

Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Dobro vece svima, ja sam ovde nova. Regg sam se jer mi treba vasa pomoc. Naime, u nedelju oko 2 popodne sam se odjavila sa fb da bi brat se ulogovao...i on kad je sjeo za komp. ulogovao se ali fb je bio katastrofalan....Bijeli ekran sa razbacim onim info. pocetna strana ,poruke itd...

Ja kad sam pokusala da se ulogujem ovo mi je izbacilountitled.JPG posle sam opet pokusavala i pokusavala, i nekako se prijavim pa mi je opet bio fb kao bratu...Obavijesti nisam mogla da otvorim, poruke, nista...
Poslala sam im poruku (administratorima fb ) i za minutu, dvije ulogovala sam se i sve je bilo super 10 min, posle nije htjeo chat...
Evo jos uvijek ne moze, kasne mi poruke u inbox, notifikacije sve...
Na chatu nikako ne mogu da budem online, tj. budem na 3,4 sec i odmah mi se diskonektuje...:s
Uzasno me nervira..
Da li znate u cemu je problem?
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
prvo skeniraj kompjuter zbog virusa, vidim da koristis AVG AntiVirus, pusti ga da uradi full scan
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
56
ovo sto je na slici obicno se desava ako nije dobro namesten datim i sat

ali po tvom problemu pretpostavljam da je neki virus u pitanju
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Skenirala sam kompjuter, znam da nekad se datum promeni pa ne moze na fb ali sada je datum ok, namjesteno sve. I evo sad se logujem na fb normalno sve, osim chata. Nikako ne mogu online da budem :assassin:, izludjuje me to
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Probaj ocistiti kes,pa zatim skeniraj sa antivirusom(probaj promjeniti vrijeme i datum).Ali najbolje ti je da promjenis pretrazivac uzmi Mozillu ili Torch.:!:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Ako mi vjerujes Jovice, sve sam to uradila i opet nista wacko2
Jos uvijek sam diskonektovana sa chata


Mijenjala sam pretrazivac, imam mozilu, operu, torch i google chrome i ni na jednom nece
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Onda imas neki virus koji je nemoguce izbrisati sa tvog PC-a,jedino ti ostaje ponovno dizanje windowsa.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
A da li postoji mogucnost da je to do njih ( do fb ) pa mi ne moze chat. Jer pisala sam vec gore u prvom postu da mi nije mogao fb pa sam slala email administratorima i onda je moglo
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Taj problem je vezan za datum i vrijeme racunara i potrebno je otici u Start/Control Panel/Date and Time i tu pokusaj promjeniti vrijeme.Tako je kod XP-a ja mislim.:thinking:
 
Poslednja izmena:
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Instaliraj Malwarebytes Anti-Malware pa ga azuriraj pa odradi kompletno skeniranje pa kad pobrises trojance vidi da li radi...

I za Mozilu dozvoli kolacice...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top