Moć osmeha!?

Član
Učlanjen(a)
15.08.2013
Poruka
126
Koji osmjeh? Ima ih raznih vrsta, a među njima i onaj za koji se kaže da se neko smije kao lud na brašno!:D

Ako mogu ja..
Sto da ne? Ponekad ni to nije lose.. Samo je potrebno odbaciti sve predrasude i....
Jer osmeh je osmeh ma kakav bio... jedno je sigurno, uvek izmami drugi osmeh.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ako mogu ja..
Sto da ne? Ponekad ni to nije lose.. Samo je potrebno odbaciti sve predrasude i....
Jer osmeh je osmeh ma kakav bio... jedno je sigurno, uvek izmami drugi osmeh.
Ako je tvoj osmjeh "brašnjav", hoće li i onaj drugi, koga on izmami, biti isto tako "brašnjav"?:)
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2013
Poruka
126
Ako je tvoj osmjeh "brašnjav", hoće li i onaj drugi, koga on izmami, biti isto tako "brašnjav"?:)

Negde sam procitala ( u stvari , procital sam da to strucnjaci tvrde ) kako je humor karakterna osobina ; uravnotezenih , samosvesnih , i sto je mene posebno odusevilo, fleksibilnih osoba.. a ja sam upravo to. Fleksibilna.
Priznajem , ponekad sve oko sebe " zabrasnjavim" , ali koga briga... dok god se smejemo..
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Negde sam procitala ( u stvari , procital sam da to strucnjaci tvrde ) kako je humor karakterna osobina ; uravnotezenih , samosvesnih , i sto je mene posebno odusevilo, fleksibilnih osoba.. a ja sam upravo to. Fleksibilna.
Priznajem , ponekad sve oko sebe " zabrasnjavim" , ali koga briga... dok god se smejemo..
Pa fino je to, samo je malo nezgodno kada brašno nekome ode u uči!wacko2
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Komplikujes nesto gde tome mesto nije. Smeh je lek za dusu i telo .. U nasoj naravi je da se smejemo. Deca su cist primer.


p.s.
nabavi naocare
Naravno da je smijeh lijek za mnogo šta. Ja se malo zafrkavam. Kažu da je osmjeh najljepši dio garderobe i da nikada neće izaći iz mode.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Naravno da je smijeh lijek za mnogo šta. Ja se malo zafrkavam. Kažu da je osmjeh najljepši dio garderobe i da nikada neće izaći iz mode.

Onda osmeh da ne skidamo nikad dragi Jurivaka?:give_r:
I mislim da sam već rekla da samo jedan osmeh priznajem, onaj iskreni, od srca, ako je i brašnjav, ne marim.

Slavenaa, lepo si mu rekla ali dragi Jurivaka je forumsko oko, sigurna sam da je bio malko zabrinut zbog tog brašna!
Ako se zafrkava!:acute:
 
Natrag
Top