Moć osmeha!?

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Da li ste primetili da ljudi odmah menjaju izraz lica kada im se osmehnete
i srdačno obratite?:hi:
Da li nam je svima potrebno malo više pažnje ili to osmeh ima čudesnu moć?:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Pa ja bih se uvjek nasmijao, ali nemam zubi, a i ono sto imam ninasto ne lici... Salim se malo, pa ja nezz ali ja sam uvjek sa osmjehom na licu... Pomislice ljudi da dajem sebi botox pa da nemogu zatvoriti usta... hahahahahhahaaha
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nekad jeste potrebno malo više pažnje, nešto da nas "pogura" ali nekad smo i sami odgovorni, makar na silu da zadržimo osmeh na licu samo da bi podstakli sebe, ništa više. I malo može da bude više nego dovoljno, a ako time učinimo i sebi i drugome zadovoljstvo je potpuno. Ne mora uvek na bude na vrhu jezika da je život lep, nekad baš izgleda da jeste, nekad ne, ali osmeh je nešto što može da da snagu i da održi i nadogradi osećaj da umemo da budemo srećni i da uživamo u tome :)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Kažu da je nejljepši dio garderobe na čovjeku, njegov osmjeh!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ima mnogo smisla u onome da je osmeh kriva linija koja moze mnogo toga da ispravi...
Cesto se osmehom,bez reci,moze izraziti mnogo toga.Poenta je samo u prirodnosti i spontanosti...
Mislim da je osmeh dobro "oruzje" u razgovorima,ali treba biti umeren...I treba umeti prepoznati iskren osmeh...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nažalost, osmeh je izgubio vrednost koju j nekada imao. Osmeh je postao glavno oružje manipulacije u poslovnom svetu. Uđete u banku, a bankar vam kroz osmeh kaže, potpisali ste ugovor za kredit sa varijabilnom kamatnom stopom, tako da je vaša kamata sada veća za 2% .I umesto da vam taj osmeh pomogne da to lakše prihvatite, vi omrznete čoveka bez veze.

Ili uđete u prodavnicu i pitate za cenu nekog artikla, a prodavačica kroz osmeh izgovori multinularnu cifru i naravno njen osmeh doživite kao čist cinizam.
Ne volim da mi se ljudi smeškaju bez određenog razloga. Volim da budem ljubazna i prijatna, to je pre svega stvar kulture i vaspitanja, a osmeh ću uputiti od srca onome ko to stvarno zaslužuje...
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
osmeh.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Osmeh, pozdrav i govor tela - lako je otkriti da li je iskren, zar ne?
Mislila sam na tu dragocenu vrstu - iskreni osmeh.:)
Kada se osmehuju usne, oči i celo telo. Kada, kako kaže drug Jurivaka,
obučemo osmeh.:yea:
Ostalo i ne računam a posebno ne, službeni, naučeni osmeh , na koji vas služba primora.
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
4
Smejem se samo kad ima smisla. Gade mi se ljudi koji se smeju bez razloga, dozivljavam ih kao lidere cinizma i prema takvima istog momenta prilazim rezervisano i sa oprezom.
 
Natrag
Top