Milanski edikt

Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Oće to, oće to. Čak će i "ovi", "dežurni katastrofičari" ili "katastrofili" (kako ih ja volim nazivati) jednoga dana da umru. Meni su oni uvek iznova smešni jer neprestano kucaju na đavolja vrata a preneraženo se iznenade kada im ih, jednom, sam nečastivi, uistinu i otvori.
Evo od mene (da ih počastim za svoj povratak ovde) i jedna nova poslovica od mene: "Katastrofili umiru sami!"


Da, umiru sami, ali zato umiru često. :)

A mi ćemo mišlju i srcem prionuti uz one Isusove riječi: "Došao sam da život imaju, da ga imaju u izobilju."
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
spedy je pomenuo da će u poslednje vreme velikih nevolja sila svetog Duha sići. ona je već tu jer je sišla na pedesetnici. a subota nikad neće biti zabranjena u ekumeni svetsakoj rkvi. svetski savez rkvi sad jasno ukazuje šta je zabranjeno unutar. samo jedno,krštenje u ime Isusa.ništa više neće biti problem. i indijanski vrači imaju svoje ljude unutar i to nije problem,i oni se mole u dan mira za svetski mirbez problema.

Sveti Duh je dat crkvi na pedesetnici.
Verujem da je Spedy govorio o poznom dazdu koji ce se izliti u poslednje vreme pre isteka vremena milosti, kako bi pripremio crkvu da u vreme velike nevolje objavi jevandjelje celom svetu, i pozove ga da se ne klanja zveri i ikoni njezinoj, i ne prima zig zveri koji predstavlja ljudski zakon naspram Bozjeg.

Teznja papstva da uvede Nedeljni zakon je vrlo dobro poznata, pitam se kako ti sa time nisi upoznat.

Postoji takozvana Evropska alijansa za Nedeljni dan, oko koje su okupljeni razni verski i svetovni lideri, i koja propagira ideju skorog uvodjenja Nedeljnog zakona na globalnom nivou.

Ovo je njihov logo i naziv sajta.
Zapazi da je znak na njihovom logou krug, odnosno okultni simbol zmije koja grize svoj rep, poznatiji kao oroboros.

LOGO EVROPSKE ALIJANSE ZA SEDMI DAN



OKULTNI SIMBOL OROBOROSA - zmije koja grize svoj rep
[URL="http://www.google.com/imgres?imgurl=http://eud.adventist.org/uploads/pics/image003.png&imgrefurl=http://eud.adventist.org/news/detail/date/2011/06/20/inception-of-european-sunday-alliance-in-brussels/&usg=__rhEOP_orcsBw6TV2DJKcXGs9I4Q=&h=163&w=302&sz=10&hl=sr&start=1&zoom=1&tbnid=Zw7uxgASBb6NZM:&tbnh=63&tbnw=116&ei=9yEVUvreIuGm4ATvoYH4Cw&prev=/search%3Fq%3Deuropean%2Bsunday%2Balliance%26sa%3DX%26hl%3Dsr%26gbv%3D2%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1&sa=X&ved=0CCwQrQMwAA"]
[/URL]


Evo samo jednog teksta sa sajta Ekumenizam, koji govori o tome.

Nedelja po zakonu?

Objavljeno april 21, 2011 od strane urednik




Komisija katoličkih biskupskih konferencija zemalja članica Evropske Unije (COMECE) zauzima se za to da se u evropskoj direktivi o radnom vremenu, nedjelja definiše kao neradni dan. Ovo tijelo katoličke crkve na svom novembarskom zasjedanju navelo je da je finansijska kriza u kojoj se nalazi i Evropa samo otkrila dublju duhovnu krizu i pogrešna mjerila vrijednosti.

U duhu umjerenosti, kako se dalje navodi u medijima, biskupi su zatražili od EU da uvede poštivanje nedjelje za dan od odmora kao jednog od temelja evropskog socijalnog modela pa i balansa između radnog i porodičnog vremena. U kontekstu prisutne ekonomske krize, konferencija biskupa tražila je od članova evropskog parlamenta da se prihvate odgovornosti i uključe zaštitu nedjelje na proteklom decembarskom zasjedanju evropske skupštine.
Međutim do prihvatanja ovog predloga od strane EU parlamenta ipak nije došlo. Generalni sekretar konferencije biskupskih zemalja Europske unije (COMECE) prof. Piotr Mazurkiewicz saopštio je juče, da neradna nedjelja neće biti uključena u buduću evropsku direktivu o radnom vremenu, premda je usklađivanje rada i porodičnog života jedan od glavnih ciljeva te direktive. Odluku EU parlamenta prof. Mazurkiewicz je ocijenio nedosljednom i “propuštenom prilikom” kad se uzme u obzir šta danas evropski građani očekuju u socijalnoj Evropi koja štiti radnike i njihove porodice. Zahvalio je svima koji su se zauzeli u prilog nedjeljnoga odmora – prenosi KTA (Katolička novinska agenicija biskupske konferencije BiH).
Zastupnici Marie Panayotopoulos-Cassiotou, Thomas Mann i Hubert Pirker predložili su dva amandmana o uvođenju nedjelje kao nedjeljnog dana za odmor. Amandmane je potpisalo više od 40 zastupnika svih političkih usmjerenja, a podržali su ih crkveni predstavnici, udruženja za zaštitu nedjelje i sindikati više zemalja članica. Mazurkiewicz izražava žaljenje što se zbog proceduralnih razloga nisu mogli izjasniti o
amandmanima te je tako popuštena prilika za raspravu o tom za evropske građane važnom pitanju. „S obzirom na snage koje su se zauzele za pitanje slobodne nedjelje u izglasavanju evropske direktive o radnom vremenu, važno je da Crkve, nevladine organizacije i sindikati ostanu budni i nastave se u svojim zemljama zajednički i složno zauzimati naročito kada su u pitanju temeljna socijalna prava“, poručio je Mazurkiewicz – dodaje agencija.
Početkom novembra u Bruxellesu je predsjedavajući odbora Evropskoga parlamenta za zapošljavanje i socijalna pitanja odbio da u glasanje uvrsti amandmane grupe zastupnika o uključivanju neradne nedjelje u buduću evropsku direktivu o radnom vremenu. Generalni sekretar COMECE-a tada je pozvao zastupnike da iskoriste mogućnost da do rasprave dođe na plenumu sredinom decembra u Strasbourgu, istaknuvši kako je neradna nedjelja ključna za izgradnju evropskoga socijalnog modela te ima centralno značenje za mnoštvo evropskih radnika i njihove porodice – donosi KTA.
Vatikan zahteva da se donese zakon o praznovanju Nedelje
U pronalazenju razloga sadasnje globalne ekonomske krize, Vatikan je izjavio da je jedan od uzroka nepostovanje Nedelje.
Konferencija biskupa podnela je zahtev Evropskom parlamentu da ulozi napore u „zastiti Nedelje“ i ovaj zakljucak treba da podnese Parlamentu na glasanje.
Zvanican dokument na engleskom jeziku mozete preuzeti sa sledeceg linka: http://www.catholic-ew.org.uk/ccb/content/pdf/4049
„Nedeljni zakon“ na snazi u Hrvatskoj
(Associated Press) Hrvatski parlament doneo je odluku o stupanju na snagu tzv. Nedeljnog zakona – javljaju svetski mediji. Na redovnom sastanku parlamenta zakonodavci, uz dopustenje Rimokatolicke crkve, izglasali su zakon kojim se zabranjuje rad nedeljom.
Katolicka crkva u Hrvatskoj godinama je vodila borbu kako bi nedeljni dan posvetili Misi i porodici koja u 90 odsto slucajeva pripada ovoj verskoj zajednici. Hrvati su do sada vikend uglavnom provodili kupujuci po trgovackim centrima koji su preplavili zemlju sa otvorenim vratima u svih sedam dana.
Medjutim novi zakon, koji je usvojen drugom polovinom jula, stupa na snagu vec 1. januara iduce godine i nece tolerisati prekrsioce. Izuzetci pravila bice trgovci u vreme letnje turisticke sezone i bozicnih praznika – pisu mediji.
Nedeljni rad dopustice se onima koji drze standove i klupe za prodaju cveca i sveca te kioska za prodaju stampe kao i pekarama. „Na ovakve se odredbe dugo cekalo jer“, kako je rekao premijer Hrvatske Ivo Sanader, „trebalo je usaglasiti stavove svih socijalnih partnera“.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Ove "teorije urote" su meni lično mnogo zabavnije od akademskog pristupa raspravi o uzroku učestalosti viceva baš o Muji i Hasi kao mogućnosti prikrivene diskriminacije po nacionalnoj, verskoj i sl., osnovi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Ove "teorije urote" su meni lično mnogo zabavnije od akademskog pristupa raspravi o uzroku učestalosti viceva baš o Muji i Hasi kao mogućnosti prikrivene diskriminacije po nacionalnoj, verskoj i sl., osnovi.


Bog ti je dao vedar duh i hoće da mu služiš u veselju, a i da druge oraspoložiš.
Ovo ističem jer mene ovakvi Laodikeja, spedy, mrsavkic postovi o izmišljenim urotama, fantaziranjima i izmišljanjima bapskih priča, dosadnih ponavljanja...samo ozlovolje.
:) Eto, priznajem.

Izišla je jedna knjiga pod naslovom "Histerija posljednjih vremena"u kojoj su adventisti glavni...
nevjrojatno kako se žele isticati, na bilo koji način i pod bilo koju cijenu.

Bog im je subota, oni su "izabrani" i bit će progonjeni zbog te subote, mi svi drugi smo "otpad", oni imaju istinu, a mi lažemo...i tako stalno. I to im je duhovna hrana. Da, i Papa, bez njega ne mogu zamisliti svoj život jer ne znaju koga bi klevetali kad ga ne bi bilo.

Nego, kako je kod tebe? Hoće li nedjelja stvrano biti neradni dan? jer, dosada smo imali petak.
:)


 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Od kada sam u penziji (a ipak su me malo mnogo prerano oterali), nikada nisam imao manje slobodnog vremena i nikada nisam više radio, pa od tada nemam "ni petka ni svetka", tako da mi je ova boleština malo i dobro došla. Baškario se ja malo u krevetu a svi mi donosili sve i svašta i to toliko da sam delio po odelu. Al` dosadilo i to. A meni i mojima je nedelja uvek bila nedelja. Nemoj da me navlačiš jer namerno neću da se ovde deklarišem da li sam uopšte vernik i ako jesam koji sam a ako nisam zašto nisam jer bi "katastrofili" odmah počeli da "bacaju drvlje i kamenje" po meni. I ovakav sam im omrznuo a ne znaju ni ko sam ni šta sam, `al ja mislim da ti makar intuicijski osećaš (ko svako žensko). Pa veruj svojoj ženskoj intuiciji.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Sveti Duh je dat crkvi na pedesetnici.
Verujem da je Spedy govorio o poznom dazdu koji ce se izliti u poslednje vreme pre isteka vremena milosti, kako bi pripremio crkvu da u vreme velike nevolje objavi jevandjelje celom svetu, i pozove ga da se ne klanja zveri i ikoni njezinoj, i ne prima zig zveri koji predstavlja ljudski zakon naspram Bozjeg.

Teznja papstva da uvede Nedeljni zakon je vrlo dobro poznata, pitam se kako ti sa time nisi upoznat.

Postoji takozvana Evropska alijansa za Nedeljni dan, oko koje su okupljeni razni verski i svetovni lideri, i koja propagira ideju skorog uvodjenja Nedeljnog zakona na globalnom nivou.

Ovo je njihov logo i naziv sajta.
Zapazi da je znak na njihovom logou krug, odnosno okultni simbol zmije koja grize svoj rep, poznatiji kao oroboros.

LOGO EVROPSKE ALIJANSE ZA SEDMI DAN



OKULTNI SIMBOL OROBOROSA - zmije koja grize svoj rep
http://www.google.com/imgres?imgurl...bm=isch&prmd=ivns&itbs=1&sa=X&ved=0CCwQrQMwAA



Evo samo jednog teksta sa sajta Ekumenizam, koji govori o tome.

Nedelja po zakonu?

Objavljeno april 21, 2011 od strane urednik




Komisija katoličkih biskupskih konferencija zemalja članica Evropske Unije (COMECE) zauzima se za to da se u evropskoj direktivi o radnom vremenu, nedjelja definiše kao neradni dan. Ovo tijelo katoličke crkve na svom novembarskom zasjedanju navelo je da je finansijska kriza u kojoj se nalazi i Evropa samo otkrila dublju duhovnu krizu i pogrešna mjerila vrijednosti.

U duhu umjerenosti, kako se dalje navodi u medijima, biskupi su zatražili od EU da uvede poštivanje nedjelje za dan od odmora kao jednog od temelja evropskog socijalnog modela pa i balansa između radnog i porodičnog vremena. U kontekstu prisutne ekonomske krize, konferencija biskupa tražila je od članova evropskog parlamenta da se prihvate odgovornosti i uključe zaštitu nedjelje na proteklom decembarskom zasjedanju evropske skupštine.
Međutim do prihvatanja ovog predloga od strane EU parlamenta ipak nije došlo. Generalni sekretar konferencije biskupskih zemalja Europske unije (COMECE) prof. Piotr Mazurkiewicz saopštio je juče, da neradna nedjelja neće biti uključena u buduću evropsku direktivu o radnom vremenu, premda je usklađivanje rada i porodičnog života jedan od glavnih ciljeva te direktive. Odluku EU parlamenta prof. Mazurkiewicz je ocijenio nedosljednom i “propuštenom prilikom” kad se uzme u obzir šta danas evropski građani očekuju u socijalnoj Evropi koja štiti radnike i njihove porodice. Zahvalio je svima koji su se zauzeli u prilog nedjeljnoga odmora – prenosi KTA (Katolička novinska agenicija biskupske konferencije BiH).
Zastupnici Marie Panayotopoulos-Cassiotou, Thomas Mann i Hubert Pirker predložili su dva amandmana o uvođenju nedjelje kao nedjeljnog dana za odmor. Amandmane je potpisalo više od 40 zastupnika svih političkih usmjerenja, a podržali su ih crkveni predstavnici, udruženja za zaštitu nedjelje i sindikati više zemalja članica. Mazurkiewicz izražava žaljenje što se zbog proceduralnih razloga nisu mogli izjasniti o
amandmanima te je tako popuštena prilika za raspravu o tom za evropske građane važnom pitanju. „S obzirom na snage koje su se zauzele za pitanje slobodne nedjelje u izglasavanju evropske direktive o radnom vremenu, važno je da Crkve, nevladine organizacije i sindikati ostanu budni i nastave se u svojim zemljama zajednički i složno zauzimati naročito kada su u pitanju temeljna socijalna prava“, poručio je Mazurkiewicz – dodaje agencija.
Početkom novembra u Bruxellesu je predsjedavajući odbora Evropskoga parlamenta za zapošljavanje i socijalna pitanja odbio da u glasanje uvrsti amandmane grupe zastupnika o uključivanju neradne nedjelje u buduću evropsku direktivu o radnom vremenu. Generalni sekretar COMECE-a tada je pozvao zastupnike da iskoriste mogućnost da do rasprave dođe na plenumu sredinom decembra u Strasbourgu, istaknuvši kako je neradna nedjelja ključna za izgradnju evropskoga socijalnog modela te ima centralno značenje za mnoštvo evropskih radnika i njihove porodice – donosi KTA.
Vatikan zahteva da se donese zakon o praznovanju Nedelje
U pronalazenju razloga sadasnje globalne ekonomske krize, Vatikan je izjavio da je jedan od uzroka nepostovanje Nedelje.
Konferencija biskupa podnela je zahtev Evropskom parlamentu da ulozi napore u „zastiti Nedelje“ i ovaj zakljucak treba da podnese Parlamentu na glasanje.
Zvanican dokument na engleskom jeziku mozete preuzeti sa sledeceg linka: http://www.catholic-ew.org.uk/ccb/content/pdf/4049
„Nedeljni zakon“ na snazi u Hrvatskoj
(Associated Press) Hrvatski parlament doneo je odluku o stupanju na snagu tzv. Nedeljnog zakona – javljaju svetski mediji. Na redovnom sastanku parlamenta zakonodavci, uz dopustenje Rimokatolicke crkve, izglasali su zakon kojim se zabranjuje rad nedeljom.
Katolicka crkva u Hrvatskoj godinama je vodila borbu kako bi nedeljni dan posvetili Misi i porodici koja u 90 odsto slucajeva pripada ovoj verskoj zajednici. Hrvati su do sada vikend uglavnom provodili kupujuci po trgovackim centrima koji su preplavili zemlju sa otvorenim vratima u svih sedam dana.
Medjutim novi zakon, koji je usvojen drugom polovinom jula, stupa na snagu vec 1. januara iduce godine i nece tolerisati prekrsioce. Izuzetci pravila bice trgovci u vreme letnje turisticke sezone i bozicnih praznika – pisu mediji.
Nedeljni rad dopustice se onima koji drze standove i klupe za prodaju cveca i sveca te kioska za prodaju stampe kao i pekarama. „Na ovakve se odredbe dugo cekalo jer“, kako je rekao premijer Hrvatske Ivo Sanader, „trebalo je usaglasiti stavove svih socijalnih partnera“.
ZA TAMAN:ja regularno reagujem na svaku "katastrofu" a nema veće od izgovorene bezumnosti!

ŠTO SE TIČE LAODIKEJA tvojeg teksta pa on jasno vidim (čudim se da ne vidiš i sam) ne zagovara nikaku katoličku egzibiciju sa nedeljom na štetu subote,subota se ne spominje u opšte tu,nigde ni u hrvatskoj alternativi,već samo pokušaj da se zaštiti dan za odmor u radničkom roblju,kojega je sve više danas u gazdinskoj samovolji. nije dobro da ličiš na žabu,koja hoće da skoči u saobraćajnu gužvu zbog male barice kišnice na asvaltnoj rupi na prometnom putu! izvini za primer sa žabom,ne misli se nešto ružno. nekako i ti si nakanjen čak i jedan nedotičući ka Bibliji zakon o prekršenju odmora nedeljom postaviti kao proročki znak zabrane subote. logično je da katolička crkva zagovara nedelju zbog misa i priloga unutar njihovih zdanja! kao što sam rekao da ista crkva i njene slične sestre zagovaraju borbu protiv abortusa. činis e dobra stvar alis amo dok se ne provuče kroz baždar Pisma. posle se uhvati suština,opet zbog novca. svako jedno ubijeno dete u utrobi je određena suma novca manje u kesi crkve. to ih zapravo boli. jer to se da proveriti vrlo prosto. ako im je talo do ubijene bebe,neka svakog jednog oca i majku izopšte po Pismu,stave pod obavezujuću anatemu! naravno da neće to učiniti,jer to bi tek bila katastrofa za kesu,onda bi moguće ovde u srbiji pravoslavni morali 90. posto članova izopštiti i to znači 90. posto novca manje u kesi!!! tako se vidi pravi motiv zagovaranja neabortusa,kesa,a ne čedomorstvo kao smrtni greh!
no,nemoj i ti biti kao oni pa namagivati na neku subotu i zabranu gde nje ni na vidiku nema!
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Ooo, pa ja se osećam počašćen ako sam sa svojom bezumnosti znak katastrofe i to pogotovo tebi.
Abortus je nasilan prekid trudnoće i zakonski je sasvim legalan. (moralno upitno ili ne, a verski osuđivano - sasvim druga priča)
Čedomorstvo je krivično delo i zakonski je kažnjivo. Verski je sigurno zabranjeno. To su "kruške i jabuke", dva sasvim različita pojma, čak i ja, tvoj bezumni znak katastrofe razlikujem embrijum od novorodženčeta. Čedo ili novorodženče ja sasvim sigurno živo biće ali i embrijum a kada to u stvari počinje život, da li odmah po obavljenom seksualnom činu muškarca i žene ili u nekom kasnijem (i kojem) stadijumu spajanja muških i ženskih polnih ćelija oko toga se svi spore i svađaju. Čak i ja, ovako po tebi bezuman, kada bih i mogao, nebih vama katastrofilima zabranio silovanje Biblije i Svetog pisma, ako zbog ničeg drugog, a ono jer me barem uvek iznova sa nekom svojom gluposti iznenadite.
Ljudi! Kad bezumnici počnu razlikovati embrijum u majčinoj utrobi i novorođeno čedo - to vam je siguran znak katastrofe jer mršavkić nikada ne greši, bez obzira što nije bezgrešno začet, koji je najpre bio pola spermatozoid a pola žensko jajašce, pa onda embrijum, pa čedo, dete, itd., ili je možda sve to preskočio i od početka bio mršavkić kao jedini pravi poznavatelj "ispravnog" Biblijskog nauka, pa će takav još i da postane svetac kad katastrofira sopstvenom najavom.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107

Mrsavkicu.
Ipak za sada nemas dobru pronicljivost, jer Rimokatolicizam se ipak zalaze za GLOBALNO uvodjenje nedeljnog zakona, da se taj zakon nadje u ustavu svake zemlje, i zakonski primenjuje, sto bi znacilo da ce oni koji ga ne prihvate snositi zakonske posledice.
Ovaj zakon je vec na stolu, samo ceka zvanicno usvajanje.

Pocetne reci teksta koji sam postavio upravo glase:

"Komisija katoličkih biskupskih konferencija zemalja članica Evropske Unije (COMECE) zauzima se za to da se u evropskoj direktivi o radnom vremenu, nedjelja definiše kao neradni dan."

Ono sto ce biti kapisla za njegovo uvodjenje, bice prirodne katastrofe koje ce se u jednom danu obrusiti na ovaj svet na raznim stranama sveta.

Tada ce sile ovoga sveta uvesti Nedelju da bi se umirio gnev Bozji.

Razume se, nece odmah u startu biti zabranjeno postovanje Subote, ali ce zbog sve ucestalijih i rasirenijih prirodnih katastrofa, to u jednom trenutku biti ucinjeno iz razloga opstanka sveta, zbog onih koji ne prihvate ovaj zakon vec i dalje postuju Subotu, koji ce bice optuzeni da donose gnev Bzji na zemlju jer ne prihvataju ovaj zakonski propis, jer ce se katastrofe nastaviti i posle uvodjenja Nedelje.

Tada ce nastupiti opste progonstvo onih koji ovaj zakon nece prihvatiti vec drzati dan koji je Bog odredio za odmor.

U to vreme ce se pojaviti Sotona u ljudskom oblicju, govoreci da je on Hristos koji je navodno dosao, i da je on promenio Subotu na Nedelju.
On ce sesti u crkvi Bozkjoj i traziti obozavanje kao Bog na zemlji.

Neka Bog svakom otvori oci da prepozna ove dogadjaje koji ce uskoro uslediti.



 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691

Mrsavkicu.
Ipak za sada nemas dobru pronicljivost, jer Rimokatolicizam se ipak zalaze za GLOBALNO uvodjenje nedeljnog zakona, da se taj zakon nadje u ustavu svake zemlje, i zakonski primenjuje, sto bi znacilo da ce oni koji ga ne prihvate snositi zakonske posledice.
Ovaj zakon je vec na stolu, samo ceka zvanicno usvajanje.

Pocetne reci teksta koji sam postavio upravo glase:

"Komisija katoličkih biskupskih konferencija zemalja članica Evropske Unije (COMECE) zauzima se za to da se u evropskoj direktivi o radnom vremenu, nedjelja definiše kao neradni dan."

Ono sto ce biti kapisla za njegovo uvodjenje, bice prirodne katastrofe koje ce se u jednom danu obrusiti na ovaj svet na raznim stranama sveta.

Tada ce sile ovoga sveta uvesti Nedelju da bi se umirio gnev Bozji.

Razume se, nece odmah u startu biti zabranjeno postovanje Subote, ali ce zbog sve ucestalijih i rasirenijih prirodnih katastrofa, to u jednom trenutku biti ucinjeno iz razloga opstanka sveta, zbog onih koji ne prihvate ovaj zakon vec i dalje postuju Subotu, koji ce bice optuzeni da donose gnev Bzji na zemlju jer ne prihvataju ovaj zakonski propis, jer ce se katastrofe nastaviti i posle uvodjenja Nedelje.

Tada ce nastupiti opste progonstvo onih koji ovaj zakon nece prihvatiti vec drzati dan koji je Bog odredio za odmor.

U to vreme ce se pojaviti Sotona u ljudskom oblicju, govoreci da je on Hristos koji je navodno dosao, i da je on promenio Subotu na Nedelju.
On ce sesti u crkvi Bozkjoj i traziti obozavanje kao Bog na zemlji.

Neka Bog svakom otvori oci da prepozna ove dogadjaje koji ce uskoro uslediti.



ZA TAMAN: MALO SVETLA TAMAN: dakle,ti znaš kada je čovek živo biće ,u kom stadijumu? šta je po tebi onda život? da li je drvo živo s jeseni i u kasnu zimu ili samo dok olista u proleće? ako bi ti bio globalni drvoseča,ti bi po tvojoj ovde ozakonjenoj mudrosti isekao sva drveta i planeta nikad ne bi imala proleće zbog tvoje mudrostne ideje pošto zimi drveće nema roda! tako bi sotona voleo da se iseku sva novorođenčad i da niko nikad ne postane zreo čovek i dobije dar životni večnog Hrista.
taka je tvoja mudrost i u razlikovanju verskog od onog u savesti. ne postoji verska i neverska savest verski i neverski zakon,postoji samo ubistvo i čedomorstvo! ja sam jasno raskrinkao tog duha verskog "osuđivanja" zbog mamone,ne zbog istine jevanđelja. dokaz sam izneo i on je jasan, Biblijski,neka svaki jedan katolički vođa ili pravoslavni ili bilo čiji odmah po abortusu upotrebi Božjom rečju zapoveđenu "anatemu!" na oca i majku ako su oboje bili bez javnog reagovanja na to zločesno delo,i ja ću povući svoje mišljenje! da te ne zamaram,statistikama ali tog poteza unutar "prave crkve" nema!! rekoh zašto,mamona! sve gola laž,licemerje prve klase! mir tebi.

ZA LAODIKEJU: ZA SADA ja i u ovom što si izvukao kraće vidim samo ZAKON O RADU DA JE SPORAN. i verujem da za sada je samo to. ne verujem ni u kaku drugu upotrebu zakona sa nekom drugom svrhom,po najmanje na štetu onih koji drže subotu. ti čekaj taj znak kraja ali samo ti kao prijatelju dajem savet da ne odocniš zbog toga za uznesenje i ne shvatiš što jeste danas već uveliko anatemisano i ne samo danas već od prvog delovanja apostola pred sinedrionom i uvek je bilo i biće to,ime Isusa Hrista. sam Isus je jasan,imena moga radi izgoniće vas ružiti,govoriti svašta,i ubijatri neke od vasa imena MOGA RADI!! onda ne trebamo novo proroštvo oko subote nedelje,ili nečeg trećeg možda spedijeve ideje o stariozavetnom imenu Jahve,sve je već jasno proročki kazano od samog Isusa. za razliku od mnogih vas ja sam i sinoć odgledao vrlo pažljivo vaše adventno izlaganje zadnjeg vremena poruke trojice anđela,sa mnogim se nisam složio,ali ne mari,no vi nikad ne ulazite studiozno u ponuđenu propoved. ja pak to sam u stanju čak i više puta opet pregledati.što je dobro uzmem,što ne mislim da je Pismo ostavim po strani.- uvek ispitujem i pitam Gospoda. on ima zadnju Reč. ja sam otvoren kanal,ne kao laodikejska crkva,bogat sam obučen vidim itd...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U redu, neka vreme pokaze.

Sledimo Hrista i njegovu rec, jer ljudi mogu svasta usvajati nezavisno od Boga a da to ne bude podrzano od onoga koji sve vidi i sve zna.

"Не љубите свет ни што је на свету.
Ако ко љуби свет, нема љубави Очеве у њему.
Јер све што је на свету, телесна жеља, и жеља очију, и понос живота, није од Оца, него је од овог света.
И свет пролази и жеља његова; а који твори вољу Божију остаје довека"
( 1 Jovanova 2. 15 -17 )
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top