Melodija Za Sms

Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
nego jer moze nekako da se promeni melodija za sms?

samo si to naveo , mogao si precizniji biti , potrazi onda negde ako vec kazes da moze , nikad samsung nisam imao , a i nemam nameru iskreno , nije los telefon, ali je softwerski gori od onih kineza sa dve kartice. bar sto se tih serija tice . bez smartphona nista
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
12
samo si to naveo , mogao si precizniji biti , potrazi onda negde ako vec kazes da moze , nikad samsung nisam imao , a i nemam nameru iskreno , nije los telefon, ali je softwerski gori od onih kineza sa dve kartice. bar sto se tih serija tice . bez smartphona nista

izwini zbog nesporazuma....moja greshka :) ma znam....nego je meni drug dugowao neke pare pa mi je dao owaj fon...inache nikad nisam imao nameru da kupim owaj fon....sad imam u planu da uzmem SE k850....mnogo mocan fon za male pare.... pozz
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2009
Poruka
1
I meni treba objašnjenje kako da menjam melodiju sms-a po svom izboru
imam samsung sgh-j7001
ti si mi ostao jedina nada,pomaži ako boga znaš
hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
1
ako mozes za sgh l700 koji ja imam da mi kazes kako da promenim ton poruke da ne bude po defoltu ?
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
7
L700 podržava samo MIDI format poruke. Pokreneš glavni meni/settings/Phone profiles/pritisnes options na levi taster/edit/voice call ringtone/options na levi taster/change i onda selektiras midi fajl koji si prethodno ubacio u internu memoriju ili memorijsku karticu. Na netu ima mnogo melodija u MIDI formatu, a mozes napraviti i svoje melodije u programima poput "Guitar pro". Možeš skinuti i gotove guitar pro fajlove, pa ih samo exportovati u MIDI.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
4
Ja imam gt-s3650 i to mu je jedina mana sto nema mogucnost promene melodija za poruke.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Z240 moj telefon
ninasasghz24020070712001.jpg

Mislila sam da ne umem da promenim melodiju za poruke. Znači ni ne postoji opcija za to.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2010
Poruka
0
Ajd ako mozes objasni mi kako da stavim neku drugu melodiju za poruku.
 
Natrag
Top